Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA regular season 19/20 (vesti, diskusije...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ubio ih je Majami. Ceo koncept igre oko Janisa im je ugusen. Ovde je metla sasvim realna osim ako ne bude nekih povreda.

    Cele sezone se prica kako je Janis okruzen dobrim suterima, a Majami od nicega napravio bolju sutersku ekipu. Goran Dragic bogovski igra, uz Batlera najvazniji igrac Hita.

    Comment


    • Zapravo Miami imamnogo bolje sutere, Milvoki je average suterska ekipa.Majami ima 38% za tri tokom sezone i najboljeg sutera u NBA za tri. Milvokijev problem je odbrana. Oni vuku napad iz tranzaicije a to m je usporeno posto retko sta odbrane a efanzivna tranzicija Majamija je za sad kljuc ove serije. Ako to Milvoki probije i pocne da brani bolje, bice to zanimljiva serija do kraja.

      Majami na papiru nema ni losiju ekipu. Svakako utakmicu broj tri mora dobiti Milvoki,posle 0-3 nema povratka..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by Rossonero View Post
        Ja sam isto fulio sve moguce do sad u ovom PO. Ovaj Denver uzme li jednu protiv Klipersa bice dobro, nista bolje ni Juta ne bi prosla.

        Mnogo me zanima sta ce nocas da urade Rocketsi, a naravno da igraju u 3h, a prije toga ispratiti Butlera i ekipicu kako idu na 2-0.
        Sve po planu. Rocketsi prezivise nekako OKC, iako su morali seriju da zatvore sa 4-2.

        Majami ode li na 3-0, moze Greek Freak i ekipa da se slikaju. Mnogo vazna g3, pogotovo za Buckse.

        Kakvu odbranu momci iz Majamija peglaju, nesto slicno Bostonu.
        Last edited by Rossonero; 03-09-20, 10:58.

        Comment


        • Koga biste jurili od FA umesto Milsapa? Lik je očajan a dobija ogroman novac za ništa.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Goran Dragic / Bradley Beal + Bertans

            Comment


            • Originally posted by Cassius Clay View Post
              Hahahahah.

              Je l ovo aludiranje na Saintse? Njih sam izabrao posle drafta 2017. i kad su krenuli u sezonu 0-2 pa posle dobili par mečeva.

              A Denver sam oduvek gotivio plus Jokara.

              Sme li Losmi da se kladi da Murray neće preći 30 poena ni na jednoj tekmi i da će Jokić silovati Zubca

              U NHL bih navijao za tim u kome je Tyler Seguin. Koliko se secam to je bio Dallas pre
              U fudbalu si birao prvo Liverpul, a i ovako agitujes za Real kada treba. Na to sam i ciljao kada sam rekao da ne biras najjace timove. Po toj logici navijao bi za Lejkerse ili Boston.

              Legenda jos igra u Dalasu. Samo mi ovo mirise na choke, ispustili 3:1 i sad je 3:3.

              Comment


              • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
                Koga biste jurili od FA umesto Milsapa? Lik je očajan a dobija ogroman novac za ništa.
                Ibaku mozda na toj poziciji, i Bogdana
                Last edited by mark !t zer0; 03-09-20, 12:39.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by Ricma View Post
                  U fudbalu si birao prvo Liverpul, a i ovako agitujes za Real kada treba. Na to sam i ciljao kada sam rekao da ne biras najjace timove. Po toj logici navijao bi za Lejkerse ili Boston.

                  Legenda jos igra u Dalasu. Samo mi ovo mirise na choke, ispustili 3:1 i sad je 3:3.
                  Nisam gledao NHL dugo. Boston mi je tu bio najsimpatičniji zbog Lucica i Seguina.

                  Lucic je tukao ko sv Ilija. Znam da je igrao za Oilerse poslednji put kad sam gledao


                  Sent from my iPhone using... using my brain cells

                  Comment


                  • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
                    Koga biste jurili od FA umesto Milsapa? Lik je očajan a dobija ogroman novac za ništa.
                    Dobio je taj novac zato sto je bio legitiman AS igrac, mogli su da iskoriste TO ili da razvuku tu platu u poslednjoj godini na par godina.

                    Sada nemaju prostora u SC, jer pocinje novi Marejev ugovor.

                    Comment


                    • Originally posted by Ricma View Post
                      Dobio je taj novac zato sto je bio legitiman AS igrac, mogli su da iskoriste TO ili da razvuku tu platu u poslednjoj godini na par godina.

                      Sada nemaju prostora u SC, jer pocinje novi Marejev ugovor.
                      Do koliko keša mogu da idu? Koliko imaju prostora u SC?
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Originally posted by Cassius Clay View Post
                        Nisam gledao NHL dugo. Boston mi je tu bio najsimpatičniji zbog Lucica i Seguina.

                        Lucic je tukao ko sv Ilija. Znam da je igrao za Oilerse poslednji put kad sam gledao


                        Sent from my iPhone using... using my brain cells
                        Jedna godina u Kingsima, pa tri godine u Oilersima i od ove sezone u Kalgariju.

                        Uvek mozes da ga pratis paralelno sa NBA, ja to radim ponekad. Sada mi je nesto mrsko da podesavam budilnik u toku radne nedelje da se budim, jer me nista puno ne privlaci.

                        Comment


                        • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
                          Do koliko keša mogu da idu? Koliko imaju prostora u SC?
                          Imaju oko 98 miliona dolara, SC ce biti manji tako da verujem da ce gledati malo aktuelnom rosteru da skresu plate. Ne mogu sada ovako iz glave, ali mislim da je SC bio malo manji od 110 mil dolara.

                          Grant ne verujem da ce da iskoristi PO. Ako aktivira, onda ce imati skoro 108 mil dolara.

                          GMovi se neretko nadju u ovakvim situacijama kada ne mogu da probiju SC, biras izmedju lose i manje lose situacije.

                          Sistem je takav da ne mozes puno da nabudzis tim putem FA ako ti je SC popunjen. Jedino nesto preko trejda. Milsapova plata ce se preliti na Marejevu.

                          Comment


                          • Comment


                            • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                              Odličan potez. Čovek živi za sport i IQ 350 sportski. Očekujem ih u vrhu. Pogotovo što imaju potencijal odličan.


                              Sent from my iPhone using... using my brain cells

                              Comment


                              • Jao Vujčin komentariše.

                                Comment

                                Working...
                                X