Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA regular season 19/20 (vesti, diskusije...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Rossonero View Post
    Imam osjecaj da Butler i ekipica uzimaju g1 protiv Bucksa. Nikako mi nije realna kvota 3 na Majami. Misljenja?
    Ni meni nije realna ta kvota.

    Ja čak mislim da će ih Majami izbaciti.

    Comment


    • Lepo bi bilo još jedno veliko finale Lejkersa i Seltiksa ali mislim da Milvoki ide sa Istoka..

      Comment


      • Originally posted by Karamazov View Post
        Ni meni nije realna ta kvota.

        Ja čak mislim da će ih Majami izbaciti.
        Nece im biti lako protiv Majamija, to je sigurno. Po meni nikakvo iznenadjenje ne bi bilo da ih izbace.

        Singl mora da se proba na ovu kvotu, pa nek ide zivot.

        Comment


        • Originally posted by Karamazov View Post
          Ni meni nije realna ta kvota.

          Ja čak mislim da će ih Majami izbaciti.
          Stojanče Stojanče naše ciganče Mislim da dobro misliš. Miami izgleda kompaktno

          Comment


          • A i ta utakmica počinje u prihvatljivom terminu.

            Za slučaj da mi se zadremucka kupiću pepermint bombone.

            Comment


            • Majami ko coek ispratis, drugu tekmu ne moras da pratis. Opet ce biti unistavanje, 4-2.

              Comment


              • Sad sam na sekundu prosao stats i ide ovako. 2-1 za Miami ove sezone sa tim da u porazu nisu igrali Butler i Dragic ako sam dobro provalio a u pobedi na produzetke Batler, kad su ihpocistili igrala su oba. Dok za Baksi svi ako sam dobro primetio.

                Npr stavis 100e na kv3 ako kojim slucajem dodje kvota do 2 na Bakse lupis live 100e na njih i cehas siguran ili sure bet,naravno ako dobije Miami. Mada sam misljenja po ovome da je dobar bet a i po ovome sto sam gledao, ima value mislim...Mada NBA sto prave kvote bas retko grese, najbolji su u poslu sto se tice kosarke. Zato nikd ni ne igram
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Kako Harris drži odbranu utegnutu kod Nuggetsa, isto to radi i Kuzma u LAL.
                  Bitni igrači iz senke, ali prave razliku između dobijene i izgubljene utakmice.
                  Kuzma ne bi mogao da sacuva ni Air Vrapca.

                  Comment


                  • Ispravna je odluka što su se za Kajla odlučili all the way, a ne za neko lošije rešenje.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Ispravna je odluka što su se za Kajla odlučili all the way, a ne za neko lošije rešenje.
                      Mogu da pokupe Markusa Morisa sa FA, a da Kuzmu uvale za zasticeni pik druge runde.

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Ispravna je odluka što su se za Kajla odlučili all the way, a ne za neko lošije rešenje.
                        Nije ga htio NO jer bi ga drage volje uvalili umesto Ingrama ili cak Harta[emoji23]

                        Trece opcija sa 10 poena prosjecno protiv Portlanda[emoji2357]
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Gledam neke sazetke Klipersa. Najodvratnija ekipa u ligi, uvjerljivo. Steta sto jedan gospodin kao sto je Kavai igra za njih.

                          Comment


                          • Još nisam Kavaijem odlazak iz SA svario.
                            I dalje se ne mogu načuditi zašto je brzo pukla ljubav.

                            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Kawhi, huge respect iako ne volim njegovu igru. Uvek najbolji kad je najpotrebnije.
                              Kuzma, skoro 11 poena prosečno u prvoj rundi PO, sasvim dovoljno. Ne sumnjam da će biti još bolji u nastavku.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Majami igra najlepsu i najbolju kosarku ali ce ih naravno sudije unakaziti,sad da li protiv Milvokija,Bostona ili u velikom finalu protiv Lejkersa videcemo.

                                Comment

                                Working...
                                X