Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA regular season 19/20 (vesti, diskusije...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ništa neće uraditi ni ove sezone Hjuston.

    Comment


    • Svaki napad šut za 3.

      Šut za 2 ih ne zanima.

      Comment


      • Dadose 20 trojki i 15 minuta bazen ne mogu da pogode

        Comment


        • Bravo Oklahoma!

          Comment


          • Ima li budnih?

            Lejkersi svirepo uništavaju Portland.

            Comment


            • 30 razlike.

              Lejkersi pokazuju Portlandu ko je gazda.

              Isprcaše gi i razbucaše na sitne deliće.

              Comment


              • Comment


                • Žao mi i Embiida i Jokića. Voleo bih kad bi igrali u istoj ekipi da Jok bude plej a Embiid centar, da pokriva sve u reketu rupe a ovaj da kreira.

                  Volim i Ben Simmonsa ali 76ersi su osudjeni na propast zbog one debilske agende.

                  Comment


                  • Da se sutra zavrsi prica sa Portlandom, da se dobije koji dan odmora u odnosu na Hjuston-Okc koji ce izgleda ici u 7.
                    Valjda Lillard i AD nisu ozb povrijedjeni mada AD je posle meca izjavio da igra game 5
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Originally posted by Miki28 View Post
                      Da se sutra zavrsi prica sa Portlandom, da se dobije koji dan odmora u odnosu na Hjuston-Okc koji ce izgleda ici u 7.
                      Sutra se priča završava.

                      Lejkersi su po mom mišljenju prvi favoriti za titulu.

                      Lebron baš motivisan bio u četvrtoj utakmici. Da ima čovek šut bio bi odmah iza Džordana.

                      Comment


                      • Da ima šut lagano iza Jordana. Ovako nema šanse brat. Generalno je ogavan kao pojava.

                        Mada sam ga simpatisao pre Majamija više nego Brajanta.

                        Comment


                        • Mene iritira kada krene da glumi.

                          Inače kao pojava ne, deluje mi kao korektan lik.

                          Inače, moram da pohvalim Lua Vilijamsa iz Klipersa.

                          Gotivim igrače koji igraju elegantnu košarku.

                          A on kad daje koševe deluje uvek lako, kao od šale.

                          Comment


                          • Ja volim najviše igrače kao što su Joe Ingles, Lou Williams, mnogo mi se svidja CJ McCollum.

                            Ali Joe Ingles je baš onako baraba teška, bilo je osmeha kada sam prošle godine govorio da je klasa za Bogdana a i dalje to mislim.

                            Voleo sam ga i u Evropi, on i Jonas Maciulis dve najveće budale i gotivci.

                            Comment


                            • Originally posted by Karamazov View Post
                              Sutra se priča završava.

                              Lejkersi su po mom mišljenju prvi favoriti za titulu.

                              Lebron baš motivisan bio u četvrtoj utakmici. Da ima čovek šut bio bi odmah iza Džordana.
                              Bilo bi dobro, samo da se ne opuste ako Lilard ne bude igrao.

                              Lebrona sam kritikovao posle prvog meca jer nije koristio sut posto je bilo ocigledno da ima prostora za njega da to koristi ali vrvt je i njemu trebalo vremena da udje u ritam. Treba ga pohvaliti ali mogli bi ljudi malo i za AD da napisu koju dobru stvar. Ko je gledao sinoc, lik je brutalan bio u 1/4 u defanzivi. On ako ne bude DPOY ove sezone onda bas kradja
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Nece biti tako lako,nema domaceg terena a igra se jako brzo i tesko neko u toj situaciji moze da pregazi drugi tim.

                                Portland i LA ce biti nezgodna serija i mislim da ce ih Portland rastaviti, ne moze LA tu nista da brani spolja a unutra mogu odbraniti ...Sem AD ostali su svi su cisti raspad i na zalasku karijeru
                                Oukej.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X