Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA regular season 19/20 (vesti, diskusije...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Luka Dončić je najbolji igrač lige i tu ide tačka i stvarno me ne interesuje suprotno mišljenje. Ne postoji bolji igrač od njega. Durent je trenutno tu negde (zdrav), da obojica mogu da trpaju sa svih pozicija, samo je Luka meni bolji jer Durent nije ovako igrao u Lukinim godinama. LBJ nema te šuterske sposobnosti.

    Luku ako krene LBJ može da pakuje kofere.

    Biće dečko u trci za GOAT-a ako ne proradi američki rasizam. Luka care

    Comment


    • Pa da li je realan ovaj preokret

      Comment


      • Tako, tako, samo tako, puni.

        Comment


        • U pravu je Maric sto ih zove Klipani.

          Comment


          • Vidi ga moj brat Power na NBA kako špija. Napiši nešto, zlu ne trebalo. Kad su Ravensi odjebali Earla Thomasa a ne komentarišeš

            Comment


            • Luka je apgrejdovani Dražen. Uz njega stoji samo zdrav Steph Curry.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Teško da neko stoji uz Luku. Samo Jordan će biti ispred na kraju. I možda Kobe. Vidi se taj ubilački pogled koji LBJ nema, koji je od starta projekat lige i sisić.

                Ovde se vidi da je čovek ubica.

                Comment


                • E ako je Lbj sisic, onda stvarno

                  Comment


                  • Hahahahh Pa dobro nije baš.

                    E stvarno moram prestati da toksičarim teme Ronaldo Mesi LBJ Jordan.

                    Top je LBJ ali nema mi nešto što imaju Luka, Jordan i Bryant. Taj neki pogled i što je najvažnije šut. Pa neka ostane na slobodnoj proceni ljudima na kraju.

                    Comment


                    • Uz dužno poštovanje prema pokojnom Kobeu, nije ni među pet najvećih svih vremena.. Za Luku je presudno šta klub(ovi) u kojim bude igrao budu postigli i da li će i koliko prstenova će osvojiti.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Najvećih nije, najboljih jeste. Najveći su Wilt, Russell, Kareem, Jordan, Oscar Robertson nbt kojim redom

                        Comment


                        • Smanjila se mudanca ipak na kraju. Neočekivano.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • E jbg, ako ovo izgube nema im povratka.

                            Comment


                            • Ako Dzordz sutira, idemo u produzetke

                              Comment


                              • Kako je lepo kad je Prince tu. Odaje 2016 sk forum vibe

                                Comment

                                Working...
                                X