Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA regular season 19/20 (vesti, diskusije...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja bi pustio Russa da odmara, ne bi ga koristio nikako u ovoj seriji protiv OKC-a.

    Kad pocnu da sipaju sa trojkama, tu nema pomoci.

    Comment


    • Samo su Netsi gori od ovih divljaka iz Denvera. Sva sreca pa ispadaju u prvom kolu i necemo ih vise gledati.

      Comment


      • Originally posted by Prince View Post
        Meni se cini da Juti ne odgovara nikako small ball Hjustona zbog Gobera. Na Rasela sam zaboravio skroz, mada nije nista ozbiljno, valjda su prognoze bile da krene od trece tekme, ali kakva je situacija, mozda nece ni rizikovati sa njim.

        A zivo me zanima sta ce Hjuston na kraju uraditi. Prava su egzotika za gledanje. Moze sad to nekome da se svidja ili ne svidja, ali drugaciji su i treba to pozdraviti. I ako puknu po mecu 60 trojke i pogode 20, pitanje sta tu protivnik moze da uradi.

        Slazem se za publiku. Ali kad generalno sagledas i nema nekih velikih iznenadjenja po pitanju konacnih rezultata.
        Bez problema bi im dali 110 poena, samo sto bi Hjuston prebacio 120 i mozda 130.

        Publika utice na te mere da se mecevi mnogo ranije lome i samim tim su manje uzbudljivi i zanimljivi. Moze neki put da ode na drugu stranu, definitivno je ovo krs PO po kvalitetu.

        Koliko smo realno imali neizvesnih tekmi do sad? Taj broj je ispod proseka.

        Da je ovako svake godine PO, gledanost bi bila osetno manja. Ljudi hoce da gledaju tesnu utakmicu, a ne blowout.

        Comment


        • Hoce li ovi Klipersi bar jednu tekmu odigrati u jebenom normalom terminu po nasem vremenu?

          Comment


          • Paricu, sve stoji za publiku sto si rekao, ali bolje i krs PO, nego li kraj sezone.

            Originally posted by Rossonero View Post
            Hoce li ovi Klipersi bar jednu tekmu odigrati u jebenom normalom terminu po nasem vremenu?
            Hoce, u terminu finala LS

            Comment


            • Na svojim ledjima vuce citavu ekipu. Rodjeni sampion!



              PG u zadnje dvije tekme ne moze bazen da pogodi.

              Comment


              • Malo sam se bacio u analizu Northwest divizije i kakve su analize postigli u poslednjih 30-40 godina i bacio pogled na njihove PO rezultate. I ovako nekako bih rangirao:

                1. Portland
                2. Juta
                3. OKC
                4. Denver
                5. Minesota

                Denver sem ako nema osetno jaci tim, ne moze ni protiv istorije, kosarkaske filozofije i rezultata. Maksimum ti je skoro uvek first round and Exit, tu samo Juta i Denver mogu da doguraju dalje. OKC ne mogu jos ozbiljno da uzmem, jer su ipak naslednici Sijetla koji je uveliko vec bio u rebuildungu, pa su malo pokupili i njihove rezultate rada iako je ista organizacija. Koliko ce biti relevantni na kosarkaskoj mapi, pokazace buducnost. Nije svakako isto kada ti je fransiza locirana u Sijetlu, kao i u Oklahomi. Drugaciji vajb grada i atmosfera, Oklahoma je svoj core gradila pre zvanicne selidbe.

                Nadam se da ce Sijetl kada se vrati u NBA da ce da povrati svoju istoriju.

                Comment


                • Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Ni ne bi trebalo, samo novcana kazna.

                    Ako nagazis crnu populaciju, ubrzo ce oni tebe jos vise. Tako ce i da bude ako dobije suspenziju, zato sto tezi prekrsaji nisu sankcionisani i gledace se u sitna crevca.

                    Placa se cena sto su beli muskarci bili dominantni u istoriji, pa kao posledicu toga imas razne lobije koji brane ''svoje''.

                    Comment


                    • Ali to ne mora da ispašta Luka koji nije anglosaksonac. Niti je imao dodira sa crncima, niti bilo šta. A da je njemu to Luka rekao, plakao bi kao pizda.

                      Ima crnaca koji kontaju da N-word nije poenta kao što ima i žena koje kontaju da je 8. mart poniženje za žene.

                      Niti će to što mu neko ne govori crnčugo pomoći u socijalnom statusu, niti će ženama dan gde ih kupe sa jednim cvetom pomoći u emancipaciji i pravima narednih 364 dana.

                      Baš se ono ljudi hvataju nekih površnih stvari. Ja da sam crnac, prvo bih bio ponosan što sam crnac, drugo trebalo bi se organizovati i tražiti da Jeff Bezos i ekipa plate crncima i crnačkim zajednicama milijarde radi pravednog vraćanja i preraspodele novca.

                      A oni non stop padaju na belačku foru belačkih medija pošto sve medije drže belci i zadovoljavaju se natpisom na dresovima. Baš im je slaba kolektivna svest, veliki su egoisti i najmanje su okrutni od svih rasa.

                      Radio je moj drugar na Zanzibaru kaže bolje ljude nije upoznao. Oni su najmanje pokvareni od svih rasa samo ih je anglosaksonska kultura baš oblikovala i poprimili su taj egoizam te populacije iz USA i UK a i dalje imaju kompleks niže vrednosti pa nekad deluju smešno jako.

                      Pazi ti veruješ medijima koje drže mahom belci i ti se primaš na to kao da je Tramp protiv a Bajden za i slično. Farsica.

                      Comment


                      • Ajde sto ce proci nekaznjeno, nego niko nista ne komentarise ESPN itd..? Svi cute.

                        Ne mogu da zamislim da je kontra situacija sta bi se desilo.

                        All Star si i bazen ne mozes da pogodis. Da nije Kavaija, vjerovatno ni prvo kolo ne bi prosli.

                        Vadi se kurcu.

                        Last edited by Rossonero; 22-08-20, 16:26.

                        Comment


                        • Originally posted by Cassius Clay View Post
                          Ali to ne mora da ispašta Luka koji nije anglosaksonac. Niti je imao dodira sa crncima, niti bilo šta. A da je njemu to Luka rekao, plakao bi kao pizda.
                          Nema toliko veze sa Lukom, i da je Met Delavedova na njegovom mestu isti ishod. Novcana kazna i monitoring igraca koji vredja belce.

                          Uostalom lik je par akcija kasnije dobio tehnicku zbog toga sto je izgovorio pre toga i koja je stvarno nidje veze. Luka mu je uzvratio i obojica su dobili tehnicke iako je samo Luka zakacio Treza. Mrzi me da gledam kakav su kontakt njih dvojica imali u prvih sest minuta, pa ga je ovaj tako izvredjao. To preterivanje nije doslo iz cista mira.
                          Last edited by Ricma; 22-08-20, 17:03.

                          Comment


                          • Ja bih mu se najebao svega Ali kontam da neće da ne bi navukao gnev mada bih ja posložio istorijat svoje zemlje i rekao im da moja zemlja ima veze sa crncima kao sa japanskim šogunima.

                            Pa nek pljuje on i Delavedovu, i oni su cepali Aboridžine. Nek se nauče ko su potomci osvajača a ko ne

                            Comment


                            • Comment


                              • Milvoki uništava Orlando.

                                30 rrazlike.

                                Comment

                                Working...
                                X