Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA regular season 19/20 (vesti, diskusije...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Cassius Clay View Post
    Pa imali su ok igru do trejda. Trejd i nedostatak Bartona i Herisa je ostavio baš rupu.

    Bizli je imao 6-10 poena u ovakvim tekmama, Barton 10-15, Heris 8-12 plus odlična odbrana u poredjenju sa MPJ.
    Klarkson je kanta od igraca sto samo govori o nepostojanju Denverovih bekova.

    Comment


    • Katastrofa.

      Comment


      • Ja kažem Plamli Jokić isprobana varijanta za ovakve utakmice ali ko sam ja. Tu je Meloun glupi

        Comment


        • Pa ovo je sramota. Ne igra se ovako PO...
          Zgadili su mi kosarku

          Comment


          • Gober usro Jokica..mislim da su primili 80% poena preko Jokica, jezivo je sve to kad dodje PO..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Brate, kad igraju pik 2 na 2, bek ide preko i juri igrača, centar mora da bude izmedju svog centra koga čuva i beka koji igra pik, a igrač sa strane pomoći treba da bampuje Gobera što se ne dešava nikada u Denveru.

              Znači moraš da pridješ tu izmedju svog igrača koji je na 3 i Gobera i vagaš.

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                A ne znam sto pljujete Melouna oni su u procesu i kulminacija treba da bude za 2-3 sezone...Moraju dovesti nekog jos mesto ovog mator sto je skup a nista ne daje...Ne pratim NBA ali na oko mi deluju da imaju rezultate preko realnog kvaliteta..
                Pa kad ne pratis šta onda kenjas.
                Jel bilo ko od nas pričao o Glasgow rocksima I London lionsima? Nismo jer ne znamo i bole nas kurac.

                Ovo što Denver igra je sramota, potpuno su izgubljeni.
                Samo slep čovek ne vidi da igraju drugačije u odnosu na prvu pa i drugu utakmicu. Bolje da ništa nije dirao.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Gober 18
                  Jokic 2

                  Comment


                  • Gober mu svršio u usta. Tako ti i treba Nikola pizdo kad daješ ovim kretenima da se ispucavaju. Nikad lider od njega.

                    Comment


                    • Kida Jutica

                      De Uki, mozes knjigu alibija da napises. Ako bi prevagu doneli duvljak Barton i propali Heris, onda sta reci

                      Comment


                      • Pa napravi bar faul Jokiću.

                        Comment


                        • Pa ja kažem da je na treneru. Rekao sam to odmah. To svako ko poznaje košarku zna. Da se tebi tim lepi tako i da tvoja ekipa uvek izlazi letargično to je Melounova greška pa Jokičeva jer je Jokić pička koja glumi nesebičnog saigrača umesto da siluje loptu.

                          Comment


                          • Pa dali su im sve poene iz reketa...preko Jokica i bi Snupi polozio, da se ne lazemo...nije lud Salo sto ga je stavio na cetiri )
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by Prince View Post
                              Kida Jutica

                              De Uki, mozes knjigu alibija da napises. Ako bi prevagu doneli duvljak Barton i propali Heris, onda sta reci
                              Dozir i Kreg ne bi trebalo da budu u rotaciji bili kog PO tima. Heris bi im doneo defanzivno pre svega, imaju samo tri beka u rosteru od cega su samo dvojica legitimni clanovi rotacije tj jedan od njih legimitan starter.
                              Last edited by Ricma; 21-08-20, 22:06.

                              Comment


                              • Ja bih sad napravio nesportsku jednu i zakuvao malo. Pokačio se sa Goberom. Neki fajt da živnu malo saigrači. MPJ kurac od igrača

                                Ovaj sam ko duh. Obesi se Meloun debilčino glupa. Kako ti ekipa izlazi na teren uvek ista. Najmune

                                Comment

                                Working...
                                X