Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA regular season 19/20 (vesti, diskusije...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "napraviti od mase sala" ...

    Čuj najbolji centar lige "bar napadački". Koga boli kurac za odbranu. Harden je prvi rupetina u odbrani. KAT je glavom i bradom gori defanzivac od Jokića.

    Jer Jokić brani dobro 1 na 1 (videli smo Oldridža prošle godine), čita neke stvari dobro, njemu je jedino pik smrt.

    Mislim da bi trebao da igra sa Bol Bolom od dogodine da Bol Bol krpi reket dok ovaj iskače u piku, jer će igrač kojeg Jokić čuva uvek praviti pik

    Comment


    • Originally posted by Cassius Clay View Post
      "napraviti od mase sala" ...

      Čuj najbolji centar lige "bar napadački". Koga boli kurac za odbranu. Harden je prvi rupetina u odbrani. KAT je glavom i bradom gori defanzivac od Jokića.

      Jer Jokić brani dobro 1 na 1 (videli smo Oldridža prošle godine), čita neke stvari dobro, njemu je jedino pik smrt.

      Mislim da bi trebao da igra sa Bol Bolom od dogodine da Bol Bol krpi reket dok ovaj iskače u piku, jer će igrač kojeg Jokić čuva uvek praviti pik
      KAT je bolji ofanzivac tu se slazem,malo sam promasio. Jokic nema nikakvu zastitu obruca, jeste da je stamen i da ga je tesko pomeriti ali je lako proci pored njega za svakog beka u ligi i zavrsiti na obrucu.

      Hocu reci da je Meloun napravio od njega ovo sto je sad, prepoznao je njegove vrline i mane i jako dobro Denver hendluje sa tim.

      Ne treba zaboraviti da je Jokic bio 42pik druge runde a KAT prvi pik. Tako da je vrednost Jokica mnogo veca i da su Nagetsi napravili zbog toga tim. Nema tog coveka koji je ovo mogao da predvidi za Jokica dok je igrao u Mega sexu. Njegov uspeh je neverovatan ali isto tako i Melona koji je od gubitnicke fransize napravio pobednicku.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Boston kida, a o doktoru koji ih vodi ne treba trositi rijeci. Najbolji trener lige, pa onda pet praznih mjesta.

        Tatum, jebe ne vadi.

        Last edited by Rossonero; 20-08-20, 11:34.

        Comment


        • Denver puno poena prima preko Portera, ne deluje mi uopste da ce se Heris i Barton kasnije vratiti u seriji tako da su osudjeni na ovaj roster. Konli se valjda vraca u Game 3 ili Game 4. Sto moze da bude i dobro i lose, jer moze da uspori igru Dzezera sto bi vise odgovaralo Denveru.

          Ako ih Ingls i Klarkson zatrpavaju ovako, nemaju oni tu puno sta da traze. Za ocekivati je da malo padnu u ostatku serije posto su ovo nestvarne cifre za vise Jutinih igraca.

          Comment


          • Originally posted by Rossonero View Post
            Boston kida, a o doktoru koji ih vodi ne treba trositi rijeci. Najbolji trener lige, pa onda pet praznih mjesta.

            Tatum, jebe ne vadi.

            Za mene je Carlisle najbolji trener od ovih sto su u bubble pa Nurse i Stevens
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Boston ce lagano metlom da pocisti Filu. Bice pakleni mecevi sa Reptorsima

              Comment


              • Biće izgleda čišćenje Indijane.

                Odlično krenuo Majami.

                Comment


                • Majamiju fali tacno jedan superstar za prsten. Sem ako se ne zakopaju sa nekim glupim ugovorom, moci ce u FA dogodine da jure neku nezadovoljnu zvezdu iz LA. Mislim da su oni blizi prstenu nego Boston.

                  Brogdon macka

                  Comment


                  • Preokrenula Indijana zahvaljujući odbrani.

                    Comment


                    • Odličnu odbranu igra Indijana.

                      Tvrda utakmica, kao da gledam neku utakmicu Evrolige.

                      Comment


                      • Ovo vec lici na PO kosarku za razliku od juce/sinoc.

                        Comment


                        • Vala muški se igra.

                          Comment


                          • Konacno krvava kolena

                            Kako niko ne stigne da sutira preko pola na kraju, ne bi da sjebu procenat nema trika
                            Last edited by LosmiSK; 20-08-20, 19:17.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Prangija Dankan Robinson.

                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Jedna od stvari koja mi se ne svidja u bubbleu to je kada se jedna ekipa odlepi, to skoro uvek postaje one-way street.

                                Ja ne bih mogao da zamislim da Majami slavi dva puta u gostima.

                                Comment

                                Working...
                                X