Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA regular season 19/20 (vesti, diskusije...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja najviše mrzim Dallas Cowboyse, pa 3 mesta prazno, pa LA Ramse pa druge onda franšize.

    Comment


    • Originally posted by Miki28 View Post
      Losmi, koliko si ljut od 1 do 10?
      20!!! al, gledam onog Kuzmu juce, pa taj ne bi u Zvezdi pravio razliku)
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Jebiga, ocajno ovo bilo. Ostalo se bez energije, a i plana izgleda. Tako ne mozes protiv Lebrona i AD.
        Istrosili su se u jurenju razlike otpocetka serije, bas su lose izgledali. Ostaje zal sto su ih odmah na pocetku sjebale povrede. Steta.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Ja bi zelio da cestitam titulu Papetu, Srdjanu, Maretu, Leksi i bratu koji vise nije sa nama.

          Morao sam da izrezem sliku jer idiota ne mogu ocima da vidim.



          Jedno veliko bravo za Obrvu, prvo finale i kakvo kidanje.

          Comment


          • To je to svaka cast Davis je bio strasan, svi su se bojali da napadne kroz ulaz.. Ostaje da vidimo tko ce doci u floridu sledecu sezonu, mozda neki superstar
            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

            Comment


            • Comment


              • Originally posted by KCTarantula View Post
                Gdje je on tu je i titula, tri titule sa tri različita tima.

                Tri MVP nagrade u NBA finalu sa tri različita kluba - jedini u istoriji!

                LeBron James je najbolji igrač NBA lige, to je valjda već jasno.
                LeGoat King James!
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Gde je on tu je i par all star pomocnika,mogao je i Lenard da ode u Toronto i kaze hocu Dejvisa i jos par dobrih igraca sutera ali nije to uradio,doveli su matorog Gasola i sa svojim igracima uzeli titulu,to je igracina,pre toga i sa San Antonionom je uzeo titulu.
                  Cenim i Golden Stejt zato sto su od svojih pikova pravili all star igrace,a ovo ostalo je sve cirkus,Durent dodje u najbolji tim lige,Dzejms svuda trazi all star igrace i dobre sutere i onda ja sam najbolji,kralj,jesi ali malo sutra.
                  Vise ce vredeti jedna titula Jokica ako je osvoji sa Denverom nego cetiri ove Dzejmsove jer nije ekipa stvorena kako je to htela zvezda tima nego kroz draft.
                  Last edited by Mihajlo10; 12-10-20, 15:50.

                  Comment


                  • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                    Gde je on tu je i par all star pomocnika,mogao je i Lenard da ode u Toronto i kaze hocu Dejvisa i jos par dobrih igraca sutera ali nije to uradio,doveli su matorog Gasola i sa svojim igracima uzeli titulu,to je igracina,pre toga i sa San Antonionom je uzeo titulu.
                    Cenim i Golden Stejt zato sto su od svojih pikova pravili all star igrace,a ovo ostalo je sve cirkus,Durent dodje u najbolji tim lige,Dzejms svuda trazi all star igrace i dobre sutere i onda ja sam najbolji,kralj,jesi ali malo sutra.
                    Vise ce vredeti jedna titula Jokica ako je osvoji sa Denverom nego cetiri ove Dzejmsove jer nije ekipa stvorena kako je to htela zvezda tima nego kroz draft.
                    A ko ce tacno da cijeni tu 1 titulu Jokica vise nego ove 4 Dzejmsa?
                    Ja ne volim tog Lebrona ali ga izuzetno postujem. Reci cu zasto u par crta:
                    -dosao je sa max hajpom, mnogi su dolazili a da li taj hajp i opravdaju? Vecina ne ali Lebron? Svakako i tu je jedan od rijetkih
                    -od 2003 je medju najboljim igracima lige gdje masu njegovih kolega vise i ne igra
                    -nivo na kojem igra 17 sezone je zastrasujuc, voljeli ga ili ne ali to je cinjenica
                    -covjek igra pod nevjerovatnim pritiskom svih ovih sezona, rijetko koji igrac je igrao pod takvim pritiskom? Nije savrsen ali rezultate ima
                    -ima tu jos nekih stvari ali eto nesto ukratko.

                    Za kraj, mislim da jedini igrac koji danas igra a moze i mislim da ce i uci u top 10 igraca ikada je Kevin Durent
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      20!!! al, gledam onog Kuzmu juce, pa taj ne bi u Zvezdi pravio razliku)
                      Ma taj je zavrsio svoje. Ako ostane u Lejkersima to ce biti kao neka 5-6 opcija, za bolje nije. Minus igrac
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Originally posted by Miki28 View Post
                        Ma taj je zavrsio svoje. Ako ostane u Lejkersima to ce biti kao neka 5-6 opcija, za bolje nije. Minus igrac
                        Deo pobedničke ekipe. Dakle, nisu pogrešili što ga nisu trejdovali, ko zna da li bi Jezerdžije osvojile prsten da jesu.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Deo pobedničke ekipe. Dakle, nisu pogrešili što ga nisu trejdovali, ko zna da li bi Jezerdžije osvojile prsten da jesu.
                          Bio je bitan isto koliko ti i ja[emoji23][emoji23][emoji23]
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Znaš kako kažu - tim koji pobeđuje se ne menja. [emoji41]
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Ladno Divac zakinuo Bjelicu i Bogdana za prsten. Sta ti je civot.

                              Comment


                              • Originally posted by Ricma View Post
                                Ladno Divac zakinuo Bjelicu i Bogdana za prsten. Sta ti je civot.
                                Sa njima dvojicom ne bi izgubili vise od 2 u plejofu. E Divac, Divac.

                                Najgore sto za ovog sarlatana sad i opade cijena, mogli su ga na deadline uvalitit za nesto. Sad ne moze ni za pik 2 runde
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X