Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA regular season 19/20 (vesti, diskusije...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Otkad Caruso nosi naocare?[emoji3]
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Otkad se odaziva na Adam. Očigledno svi vide o čemu se radi, čim je postalo viralno.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Salji dopis onda. Do tada 3-1 Lejkersi i mec lopta za finale[emoji123]

        Jbt sa Kuzmom ce dogurati do finala, nevjerovatan uspjeh
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Šta li bi tek uradili sa Bogdanom? Reći ću ti ja, izgubili bi drugu utakmicu.
          Na silu se guraju, zbog Kobea, što je veoma ružno i patetično. To vidi svako ko je neostrašćen.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Sa Bogijem bi radila metla. Zamisli Bogija na asistencije Lebrona i Ronda al bi sipao. Pa jos i on zna sa loptom da kreira za sebe i druge sto je za ovog misaona imenica.

            Onaj sut u game 3, dugo je trebalo cistacima da pocisre go.... sto je izbacio[emoji23][emoji23][emoji23]

            Sramota je da se Kobijevo ime provlaci u tom kontekstu ali to je vas obraz
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Sipao bi, al zamalo pa on u regularnom delu ima nešto preko 30% šut za 3, tek bi mu se odsekle ruke i noge (ovo drugo smo već videli kako izgleda kad je pod pritiskom) u PO.
              Ko to "mi" nemamo obraz? Amerikanci su majstori za patetiku ovo im je idealna prilika da "njegov" tim pobedi "njemu u čast" kako će reći egocentrik u redovima Jezerdžija ako dobije šansu da to kaže. A Silver i organizacija će se silno pobrinuti da tako i bude.
              O pokojnom Kobeu imam najveće poštovanje, ali ovo o čemu pričam nema veze sa njim.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Ne pokazujes postovanje cim ga koristis kao izgovor i to je bas ono degutantno.

                Preveliko je to ime da bi se tako provlacilo kroz te nebuloze.

                Lejkersi su i prije te njegove tragicne smrti bili favoriti za titulu, oni i Klipani tako da manite se te price. Pokazite malo postovanja za Black Mambu
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Pa ja jedino prema Mambi i imam poštovanje, a prema ligi, LBJ-u i komesaru ne


                  Sent from my iPhone using... using my brain cells

                  Comment


                  • Originally posted by Cassius Clay View Post
                    Pa ja jedino prema Mambi i imam poštovanje, a prema ligi, LBJ-u i komesaru ne


                    Sent from my iPhone using... using my brain cells
                    Onda nemoj da ga provlacis kroz to. Ja sam njegovu cijelu karijeru ispratio, zbog njega i navijam za Lejkerse i stvarno je degutantno to citati
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Pa kakve veze on ima sa tim što će njegova smrt biti iskorišćena? Nije to on naručio, ne pita se on ništa kad je mrtav.

                      Samo je idealan scenario za račundžije jer Amerika voli drame i bajke.


                      Sent from my iPhone using... using my brain cells

                      Comment


                      • Degutantno je ono što spremaju, a to je da smrt legende iskoriste u marketinške svrhe.
                        Po tome su Amerikanci poznati, sve će iskoristiti za profit.
                        Reč "pijetet" je njima nepoznata.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by Cassius Clay View Post
                          Pa kakve veze on ima sa tim što će njegova smrt biti iskorišćena? Nije to on naručio, ne pita se on ništa kad je mrtav.

                          Samo je idealan scenario za račundžije jer Amerika voli drame i bajke.


                          Sent from my iPhone using... using my brain cells
                          Novak Djokovic je posvetio AO njemu, pomenuo ga u govoru. Jel to bilo pateticno ili bas super gest od Novaka?
                          Prevelika je to legenda sporta i njegova smrt je bas bio sok za cio svijet sporta i naravno da ce se njemu posvetiti titula ako je Lejkersi uzmu.
                          Covjek je 20 godina igrao za taj tim, ljudi sa kojima je radio 20 i vise godina su i dalje u tom klubu, tu mislim prije svega na Rob Pelinku i Dzini Bas
                          Lebron toliko godina rivali. Cesto su se tokom karijere vodile debate Kobi ili Lebron. Veliko postovanje izmedju njih dvojice je bilo, greatness recognizes greatness.
                          AD je prve cake prije dolaska u NBA na OI naucio od Kobija.

                          Jeste da ce pretjerati ako dodje do toga ali sta bi ti, da se ne spomene takva legenda? To bi bila sramota i neoprostiv gest.

                          Ali degutantno je spominjati Kobijevo ime i dosadasnji dio plejofa i to neko guranje. Ne ukazuje se postovanje prema legendi tako sto ga provlacis kroz te price
                          Last edited by Miki28; 26-09-20, 19:31.
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Pomenuće ga, to svakako, ali mi pričamo o pravljenju idealnog scenarija da wannabe goat dođe u priliku da ga pomene.
                            A to je nečasno i nesportski.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Lejkersi imaju najbolju ekipu od ovih sto su ostali u PO. Jedino su Klipani bili jaci po imenima ali vidjelo se da nemaju tim i hemiju u ekipi. Lejkersi to imaju, zna se ko sta radi i ne odskace od te svoje uloge i Vogel ima mogucnost da prilagodjava igru protivniku.

                              Razumio bih da su neka osrednja ekipa a ne favorit pa da se pricaju te price.
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Reklo bi se da i njima fali hemije, da li klupske, ili neke druge, pa sudije moraju da priskaču u pomoć. Po zna se čijoj direktivi.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X