Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA regular season 19/20 (vesti, diskusije...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Cassius Clay View Post
    Dobro top 6-7 bez da ih rangiram jer iako ima boljih centara centara, dečko je revolucija na poziciji. Definitivno. Ne povredjuje se gotovo nikada, atleticizam i brzina mu ne trebaju = longevity

    Biće u samom vrhu na kraju karijere


    Sent from my iPhone using... using my brain cells
    Pa ova petorica sto sam nabrojao su isto revolucija.

    Karim-sky hook
    Wilt-bruka fizikalije, 100 poena, u jednoj sezoni je bio najbolji asistent lige
    Bil Rasel- pobjednik, strasan defanzivac
    Hakim- dream shake, najbolja ledjna tehnika nekog igraca i footwork
    Sek- sta reci za njega? Ono majka vise ne radja
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Nijedan od pomenutih ne radi SVE kao što radi Jokić.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Nijedan od pomenutih ne radi SVE kao što radi Jokić.
        Odbranu?
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Ne vidim nijednog od njih da čuvaju Jokića a naravno ne vidim ni Yoke-a da čuva nekoga od njih.

          Drugačija se košarka igrala. Jokić je najbolji šuter od svih njih.

          Samo da podigne još procenat 3pt u reg season i to je to. Šek bi morao da izlazi da ga čuva i ne znam koliko bi mogao da ga isprati kad ovaj igra licem.

          A o tome da Jokić čuva Šeka neću diskutovati jer bi ga uneo u koš.

          Yao Ming je takodje bio odličan centar. On je imao i meku ruku i visinu i masu.

          Ali svi bi se oni mučili sa Jokićem. A Jokić ne bi sačuvao nikoga od njih.

          Ne bi Yoke sačuvao ni Ewinga.

          Ali kao overall igrač mislim da je Jokić bolji od većine njih.

          Kao suvi centar nije bolji ni od jednog navedenog ali kao plej centar koji kreira, šutira, asistira, igra ledjima, šutira sa distance, igra licem, definitivno najkompletniji centar će biti ikada.

          Ne znam da li me razumeš


          Sent from my iPhone using... using my brain cells

          Comment


          • Najkompletniji ne moze biti nikada jer mu je odbrana katastrofa. Ne igra se samo na jednoj strani parketa a i na toj strani oarketa daj mi nekog od ove 5 ispred Jokica svaki dan u godini.

            Uki, dekkard i Losmi bi mogli neku emisiju da organizuju, da budu Balkanska verzija Stephen. A. Smitha, Max Kellermana i Skipa
            Last edited by Miki28; 23-09-20, 19:27.
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Ofanzivno najkompletniji

              Ja bih u današnjoj košarci uzeo Jokića ispred svih.

              Šek je super ali igra se brzo i ne znam ja šta bi on uradio sa udvajanjima. A uvek imaš opciju da pošalješ neke flaster Plamlije i Bol Bolove da ga isfauliraju 12 puta da šutne 24 bacanja i promaši 20.

              Drugačija je košarka. Top je Šek ali Šek kao prva zvezda nekog tima nikad ništa uradio ne bi. To je jednostavno činjenica.
              Last edited by Cassius Clay; 23-09-20, 19:28.

              Comment


              • Originally posted by Miki28 View Post
                Odbranu?
                Uzeti u obzir drastičnu promenu razmišljanja u današnjoj košarci gde je napad nikad bitniji.
                Ipak, i u tom segmentu je Jokić potcenjen i igra u odbrani u PO se kod njega razlikuje u odnosu na regularni deo.
                Niko od čoveka njegove visine ne treba da očekuje iskakanja na piku, ali itekako ume da zagradi i da pokupi lagani skok.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Svi ovi nabrojani u današnjoj košarci ne bi završili utakmice zbog faulova.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment




                  • Mršavi Shaq bi bio jedan od najboljih igrača ikada a ne samo centara.

                    Comment


                    • Niko ne bi zavrsio, ali bi Jokic,Embid, Bruk Lopez, Hauard,Mekgi, Gobert,Sabonis itd...

                      Zanimljivo
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Jokić je klasa iznad svih tih sadašnjih igrača.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Poželeću vam dobro jutro ovim vanvremenskim hitom [emoji41]

                          https://youtu.be/uZD8HKVKneI
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Koliko ovaj mali Hiro ima samopouzdanja, igracina u najavi

                            Comment


                            • sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Stef je promenio igru skroz pa zato i igraci kao Hiro i Robinson dolaze do izrazaja..Mislim generalno na GSW, Kera pa cak i Mark Dzeksona...Nije to lako, najbolje se vidi na primeru Hjustona.

                                Majami ima svakako zajeban roster, ali i falje su im glavni igraci Batler i Adebajo, a vrhunski zacini su trio Dragic, Hiro i Robinson.

                                Sto se tice centara danasnjice, mislim da su Embid, Tauns i Jokic tu negde i nema trika da je Jokic bolji od njih. Naravno da je Dejvis svemir za njih...

                                Npr ova dva sutera su dosta losija od Dzef Hornaceka...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X