Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Biće sve jasnije vrlo brzo.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • I na vecerasnjoj utakmici su imali sjajnih rjesenja u napadu ali ih lopta nije slusala. U odbrani su agresivni a ne ispadaju, brzo se rotiraju, udvajaju mismatch i skracuju ugao dodavanja, mnoooogo su oni dobra ekipa. Ovaj poraz od Igosa je nekako bas traljav al kad ih krene ne znas odakle sipa. Tako da ja njih respektujem

      Comment


      • Bacih pogled na neke od preostalih meceva aba. Bice odlicni duela. CedOli dva puta sa CZ, jednom u PG, jednom u Baru....da ne nabrajam sad sve ali bice ako se ovako nastavi zanimljive kosarke..
        Last edited by Nemam_ti_kad; 13-03-21, 22:24.

        Comment


        • Jos je rano bilo sta prognozirati posto ima dosta utakmica izmedju 5 timova koji su u borbi za plej-of, a dodatno tih 5 imaju "imperativ" pobeda i u ostalim utakmicama.

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Volim Miloja ali nisam donekle siguran koliko je trenerski kvalitetan ne bi li se upustio u borbu za prsten. Podgorica nije podneblje ko Mega gde se zbog lošijeg rezultata "sekla glava" niti je Mega kalibra Future.

            Bokan neće trpeti ukoliko rezultat ne bude po meri klupskih ambicija a tu mislim barem na učešće u finalu.

            Svaki vid slabijeg plasmana značiće i razlaz sa sadašnjim koučom.

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
            Miloje ostaje kakav god rezultat bio,to je i rečeno kada je dolazio u klub
            Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

            Comment


            • Steta za Mornar zbog Pulena ali i takvi će dobiti CedOly u Baru,ali mislim takodje da gube u Bg od Partizana naredno kolo
              Last edited by jordan loyd; 14-03-21, 07:22.
              Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

              Comment


              • Tesko je za prognozirati,zna se da Buducnost ima najbolji raspored, ali imaju i 1/4 EC. Mada mislim da ce ispasti, ali opet bice tu velike borbe jer mislim da bi se Bokanu vise svidelo finale EC nego finale ABA lige. Generalno moze biti svasta, ali svaki tim ima svoje mane koje su ocigledne. Bas ce biti napeto do kraja i neko ce izduvati jer su sve ekipe ulozile dosta u ovu sezone i za svakog ce biti neuspeh uci u top4 tima.

                Danas ex derbi sa partizanima ne sme biti zajebancije i mora se to rutinirati kao i uvek. Mislim da Igokea moze svakog izbaciti u 1/2 sem Zvezde, bas su tvrdi. Svakako nijedan mec nece biti lak do kraja sezone sem meca sa FMP-om..

                Sledecih mesec dana j mesec dana pakla za sve....ali treba uzeti u obzir da Mornar i Olimpija nemaju vise obaveza u Evropi i da to moze biti njihova prednost, bice dosta odmorniji od ostatka druzine..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Ljudi nas upropastili, još povukli ručnu, sa 20 razlike i pazi "samo protiv Zvezde nemaju šanse" .
                  Sve su ekipe, njih 5-6, podjednakog kvaliteta, zavisiće od zdravlja, trenutne forme i od nekih drugih stvari na koje sportisti nemogu uticati.

                  Comment


                  • Tim je bio u bunilu, davno prosle vreme..vracamo se jaci nego ikad...a osetice to Igokeakaddodje kodnas u goste
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by L a z a r View Post
                      Ljudi nas upropastili, još povukli ručnu, sa 20 razlike i pazi "samo protiv Zvezde nemaju šanse" .
                      Sve su ekipe, njih 5-6, podjednakog kvaliteta, zavisiće od zdravlja, trenutne forme i od nekih drugih stvari na koje sportisti nemogu uticati.
                      Baš tako, nisu oni za potcenjivanje. Nas su ponizili, posprdali se i prikočili da ne pukne golema bruka.

                      Originally posted by Storm View Post
                      Jedno vreme nismo mogli ziveti od ovih sto su tvrdili da je Cedevita prvi favorit za titulu. Ja uopste nisam odusevljen njima. Ako ne pogode 10+ trojki, potpuno su benigni. Jaka je bio u nerealnoj formi i isao ih je sut, pa su jedno mesec dana mleli. Cim je to stalo, vidi se da je recimo Igokea kvalitetnija ekipa, a Buducnost cela klasa iznad. Ima Ceda simpa trenera i igra brzo i dopadljivo, ali po meni su prvi favorit da se ne plasiraju u f4.
                      Pa i nije bilo baš takve navale da nisi mogao živeti.

                      Dobra ekipa. Imaju malo problem sa rotacijom, klupa je problem kao i skok.

                      Nije da su oni bezopasni bez šuta. Umeju oni da odigraju i te kako dobro u odbrani, pa juče ih je odbrana držala u utakmici.

                      Da ne napraviše onakve brljotine možda bi i dobili.

                      Zanimljiv finiš ABA lige, a biće zanimljivo i u plej-ofu.

                      Comment


                      • Ni za pedalj Zvezda ne igra drugačije nego što je igrala u susretu sa Igokeom.
                        Imao sam predrasude o Bajiću, moram da priznam, ali sam U obruču video da se radi o elokventnom i košarkaški pismenom čoveku.
                        I ekipa je lepo posložena, sa jasnom podelom uloga, prosto se vidi na terenu da nema sujete, svako je zadovoljan sa svojom ulogom u timu.
                        Istina je da su im najjače utakmice koje odigravaju u sezoni ove u ABA ligi ali ipak je reč o kompaktnom timu gde niko ne iskače iz svojih opanaka, rade ono što umeju da rade, a to je uvek zasluga trenera.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • A nemojte...po meni Zvijezdina igra tada i sada se ne moze uporediti. Sada je mnogo disciplinivanija ekipa. Homogenija. Ako uzmem kao reper gornju granicu , partije protiv Reala i Bajerna.

                          Comment


                          • Kakva homogena igra, mi se sa Splitom mučimo.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Sad je Igokea top kad su dobili Golemca... Za koplje smo ispred svih to cemo i pokazati..mozemo imati problema samo ako nas Buducnost dobije dole sto nije nemoguce...ako nista Dkard bar priznaje da smo pod Salom igrali lose...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Priznajem samo da se ništa nije promenilo. Jedan trener ima jednu ideju o timu i igri i uvek treba vremena da se ona sprovede.
                                Radonjić sa Zvezdom nastavlja gde je stao sa Bsjernom, da tavori na dnu tabele EL, nikad niže nismo bili plasirani, u rangu Futurine EL sezone.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X