Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da će se odigrati utakmica u naknadnom terminu. Ako Futura ne pristane neće ući ni u PO.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Gde si miovraže, otkad te ne videh
      Ja sam ti kasper djelujem po potrebi
      Zao mi je sto nema utakmice,bio bi dobar mec ovako 20:0 sluzbenim rezultatom,Covke onda moze da osnuje novi klub tj da opet prekapuje FMP

      Comment


      • Ovo je najnizi udarac koji sam gledao. Cak nizi od onog kad je ime kluba na svlacionici napisano na albanskom jeziku. Nazalost to samo govori o onome ko to radi. Posto mene u tom slucaju nisu tangirali ni ponizili. Mogu samo sebe.Sa ovim je klub svijetle tradicije pao na niske grane. U situaciji kada imaju duplo "jaci" tim ovakvo iskazivanje kukavicluka je nezabeljezeno. Sto god odlucila aba liga. Ovim cinom se daje mogucnost da svi klubovi od sada mogu da izvode ovakve marifetluke.

        Comment


        • Zvezda već sad više pobeda nego prošlogodišnji predstavnik. Došlo je vreme da se ide po licencu. Svakako će EL shvatiti da je to najbolje, a ne da igraju neke bruke.

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Mislim da će se odigrati utakmica u naknadnom terminu. Ako Futura ne pristane neće ući ni u PO.
            sreća pa ovo nije ucena
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by mark it zer0 View Post
              sreća pa ovo nije ucena
              Nije napisano sa primisli ucene, iako kad se pročita može tako da se protumači. Mislio sam da bi im tek onda sledio pad u sportskom smislu.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • pa sa sportskog aspekta ne vidim kako oni mogu van PO, a opet vama je ovo potencijalno jedna od odlučujućih utakmica ako ne za PO, onda bar za plasman 1-4. a predhodnih godina smo videli koliko znači domaći teren (dodaću nažalost).

                sve je ovde jasno kao dan. sa jedne strane postoje rizici(ali ne toliko izvesni koliko vi tvrdite), sa druge strane deluje da je čova sve sam odlučio. kada na to dodaš da ima 2 tima, jasno je koliko je regularna liga. ali opet je on žrtva

                još morališe, baš fuj
                Last edited by mark !t zer0; 30-12-19, 16:43.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Ma Covic je ovim nasao fantasticnu alibi pricu koja moze da mu posluzi kao opravdanje zbog cega nismo usli ni u plej of.

                  Comment


                  • Ne moze ABA da daje garancije oko bezbednosti, to ne moze da garantuje ni Buducnost kao klub. Jedina koja to moze da garantuje i kojoj je to u opisu posla je policija Podgorice (ili Crne Gore svejedno). Ako su oni to uradili, a cini mi se da jesu po dopisima ABA ligi koji su postavljeni po internetu, onda je to to.
                    ABA liga jedino po tome moze da sudi i odredjuje dalje korake, cak i da postoji procena i savet BIA iz Srbije da se ne odlazi na utakmicu to svakako nije merodavno za ovaj slucaj posto se utakmica treba igrati u Podgorici.

                    Comment


                    • Iako je bilo poznato da nema košarke, u "Moraču" je došlo nekoliko stotina navijača Budućnosti.

                      Na tribinama je veliki transparent posvećen tragično nastradalim navijačima "plavih" Miljanu Bobičiću i Marku Lazareviću.

                      Miljanovim i Markovim sestrama predsjednik kluba Dragan Bokan uručio je posebno priznanje kluba.

                      Comment


                      • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                        Iako je bilo poznato da nema košarke, u "Moraču" je došlo nekoliko stotina navijača Budućnosti.

                        Na tribinama je veliki transparent posvećen tragično nastradalim navijačima "plavih" Miljanu Bobičiću i Marku Lazareviću.

                        Miljanovim i Markovim sestrama predsjednik kluba Dragan Bokan uručio je posebno priznanje kluba.
                        Jel ima onog da izadju na parket i ceka se protivnik ili nema bas nista?
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Jel ima onog da izadju na parket i ceka se protivnik ili nema bas nista?
                          ima.

                          Comment


                          • Moracu dvije slike odvojeno jer neqm ovaj premium taptalk

                            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                            Comment


                            • Toliko o mrznji. A vi vjerujte Covicu i ostalim matracima. Mir braco!

                              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                              Comment


                              • @LosmiSK , Pojma nemam. Tuzno je. Ali zivot ide dalje. Ne treba se sjekirati zbog ovakvih stvari.

                                Comment

                                Working...
                                X