Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post
    @Samo Zvezda
    ovde je rec o razlogu za neodigravanje utakmice, a ne o propustima rukovodstva ABA lige kojeg je verovatno bilo.

    Ako vratimo film unazad, odlazak u Podgoricu uopste nije zavisio od eventualnog saopstenja ABA lige.....

    Disciplinski sudija konstatuje propust , žalbeno veće konstatuje to isto ali jbg tebe nisu ubedili

    Pretpostavke , tipa šta bi bilo...uopšte nisu bitne

    Comment


    • Uh jedvam čekam da Crnogorci i Hrvati podviju rep pred Čovićem zvanim ucena samo da sačuvaju i to malo što imaju svoje propale košarke.

      Comment


      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
        Disciplinski sudija konstatuje propust , žalbeno veće konstatuje to isto ali jbg tebe nisu ubedili
        Kako nisu...jesu.

        Samo rekoh da od toga nije zavisio odlazak u Podgoricu.

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Kako nisu...jesu.

          Samo rekoh da od toga nije zavisio odlazak u Podgoricu.
          SA drugog foruma ali u centar ...Isključujem se iz ove rasprave


          ABA liga je svoju sansu da bude nad organ propustila onog trenutka kad je ostavila sekretarici Vanji da na ovu temu odlucuje

          tu im niko drugi nije kriv

          Comment


          • Još jedna pobeda pravde, idemo dalje! Moraće mnogi da menjaju nickove, jer ništa od 20:0!
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
              SA drugog foruma ali u centar ...Isključujem se iz ove rasprave
              Srpska posla. Misle da je sekretarica sluzi za kuvanje kafe i da prevaris zenu. Poslovni sekretar kluba ima mnogo sira ovlascenja. Coki je bio u kontaktu sa predsednikom lige koji nije bio u zemlji vec u Spaniji. Ko je potpisao Cokijev BIA papir, predsednik BIA Gasic ili ko?

              Meni je neverovatno da ljudi u zrelim godinama ponavljaju sa covicem koji je jasno degradirao tu gospodju ili gospodjicu a onda odredjeni deo navijaca Zvezde pocelo da tera sprdnju na veoma ruzan nacin.

              Coki je dobio sansu da pomeri mec na veoma ruzan nacin,koristeci situaciju koju su naduvali ovdasnji mediji kao da kad se dole sidje bice mrtvih a dan kasnije srpska majka pevala u sred CG...a jedno 5-1k nasih gradjana bilo dole..pa pitam sto BIA nije njima predlozila i rekla javno da se ne ide dole dok se ne smiri situacija, ili su zivoti Zvezdinih igraca i uprave vazniji od nasih?

              Uvek pricam da nije Covic, pa ni Vucic problem, vec oni kojima mogu da prodaju pricu. Naravno da je ovo bila strategija dva dobra prijatelja da se ne prica o necem drugom. Ispada dole da je bilo zakuvano kao na relaciji Turska-Sirija i da se dole vodi rat.

              Sve u svemu,ispada kao da napadam Zvezdu tj Covica, a sustina da mi je muka da slusam ove gluposti bukvalno svake nedelje...i da ova lepa ABA liga treba da zivi i da se narodi ne gledaju po nacionalnosti, veri i ostalim glupostima... da veruju sebi a ne drugim itd...

              Svakako omalovazavanje covica prema licu ABA i pretnje koje su cuju iz dana u dan, dovesce do kraja ove lige,ako popusti ABA nece Buducnost ili Crvena Zvezda. Cim se videla sansa za EL,kao dace nam licencu, onda odmah bezanija ne treba nam nista...ako se igra izmedju 2-3 kluba ABA samo EL onda je odmah ukinuti i igrajte ligu Zvezda, KKP i filijal, posto mozemo imati i vise od jedne filijale u ligi, neki ce imati prilike da navijaju za 3-4 kluba...

              Da li si nekad potegnuo pitanje FMP i njegovog igranja u ABA,nisi...zanimljivo.
              Last edited by LosmiSK; 14-01-20, 19:07.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                SA drugog foruma ali u centar ...Isključujem se iz ove rasprave
                Što se toga tiče, nisi morao daleko da odeš već si mogao i mene da citiraš
                "Inače Ivan je 100% u pravu, samo da je predsedništvo ABA poslalo papir u kome navodi da CG institucije garantuju bezbednost i da će se utakmica održati u predviđenom terminu - sve bi bilo kristalno jasno, Zvezda bi morala da se pojavi ili kompletna kazna ima smisla. Svakako da to nije posao sekretarice u predsedništvu već tela koje ima ovlašćenja da donese odluku.
                Ali jbg ti moraš da odeš na neki drugi forum poo moje mišljenje (koje sam napisao ovde ali je telepatija odradila svoje)
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • @Losmi

                  Ovo ti je poslednji ovakav uvredljiv post koji će ostati bez adekvatnog odgovora ...

                  ˇ@Ganac

                  Iskreno , nisam video tvoj post a ovaj drugi je kraći , precizniji ...iako je ista poenta

                  Comment


                  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                    @Losmi

                    Ovo ti je poslednji ovakav uvredljiv post koji će ostati bez adekvatnog odgovora ...

                    ˇ@Ganac

                    Iskreno , nisam video tvoj post a ovaj drugi je kraći , precizniji ...iako je ista poenta
                    Ma Šalim se malo jbg nemojte sve baš preozbiljno shvatiti.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Ipak iznenadjenje za mene znajuci kako su radili prethodnih godina, doduse hoce da se priblize navijacima u Ljubljani posle ove poslovno-tehnicke saradnje pa bi prodaja najboljeg domaceg u timu bila korak nazad vrlo verovatno.

                      https://twitter.com/Sportando/status...85627761053702

                      Comment


                      • COL - Mornar bi moglo biti zanimljivo.

                        A posle ove utakmice sledi najzanimljivija utakmica ove sezone FMP - Partizan.

                        Comment


                        • FMP ima šanse da pobedi samo pod uslovom da igra Stefan Đorđević.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Ko sudi?

                            Comment


                            • Sudije:

                              Sašo Petek, Milan Nedović, Vladan Šundić.

                              Comment


                              • Pozdrav od mene i Šarca iz Fmp Arene. Stari panteri

                                Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X