Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobra odluka da se vrati taj 1 bod....mislim da nema slobodnog termina za odigravanje nove utakmice, tako nek bude 20-0 i vozi. Samo i 15 hiljada kazna je previse po meni.
    Last edited by mmajstor; 14-01-20, 10:28.

    Comment


    • Neće biti 20-0. Ima termina, biće dana, biće leta, bićeš opet prvak sveta

      Comment


      • Originally posted by 弱肉強食 View Post
        Štojanče prijatelju zar na aparate da ih šalješ od ranog jutra
        Odgovara im da se ponovi utakmica jer sam uveren da i oni misle da ćemo dobiti Budućnost.

        Mislim da će se i igrati nova utakmica.

        Comment


        • Znači cela ona drama oduzimanje bodova 20-0 to više ništa ne važi ako se odigra nova?

          Comment


          • Originally posted by 弱肉強食 View Post
            Znači cela ona drama oduzimanje bodova 20-0 to više ništa ne važi ako se odigra nova?
            Naravno da ne.

            Zakuvaće se ako se odigra nova utakmica i mi pobedimo.

            Onda će biti dovoljna samo dva poraza Partizana da možda mi budemo prvi, protiv nas i protiv FMP-a, ili Budućnosti ili Cibone.

            To su najteže utakmice za njih do kraja prvenstva.

            Comment


            • Ma zakuvace se ako se uopste bude odigravala nova utakmica.....onda djetici nece hteti.

              Comment


              • Ubeđen sam da nove utakmice neće biti, biće 20:0 i tu je kraj ove sage.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Ubedjen sam da je mora biti jer je Zvezda na vreme obavestila ABA po dopisu bezbednosnih službi svoje države.

                  Neće oni da se kače sa nama da rasturaju ABA zbog hirova.

                  Mi smo na strani pravde. Normalno da reagujemo po procenama BIA a ne po procenama države koja izmišlja državne udare i hapsi neke Srbe i gde sinovi političara pljuju naše igrače.

                  Imajte malo razuma.
                  Last edited by Cassius Clay; 14-01-20, 10:45.

                  Comment


                  • Mora da se reaguje po proceni lige u kojoj igras.

                    Sa druge strane BIA je samo dala procenu rizika koja je otprilike slicna kao i za svaki derbi, pa se oni odigravaju. Rizik ne znaci da ce sigurno doci do njihovog ostvarenja i da ce sigurno doci do sranja, nego znaci da je potrebno preduzeti odredjene mere da se rizici smanje. To je obaveza domacina, a mi ako ne verujemo domacinu ne treba da igramo ligu u kojoj postoji nepoverenje, sto mislim da je besmisleno.

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Poenta je da je Jaramaz šutno nakon isteka vremena.
                      Nije šutnuo nakon isteka vremena bilo 0.1s kad se lopta odvojila od njegovih ruku.

                      Comment


                      • Iako nisam ljubitelj Covica mislim da je ovo odigrao po papirima.
                        Mi ne znamo sta pise u tom izvestaju BIA. Mozda je slican kao i za svaki derbi(verovatno) ali mozda i nije. Svakako smo na vreme poslali dopis ABA(opravdano ili ne to je trebalo ABA da proceni). Ovo je naravno nastavak rata na relaciji Bokan-Covic i trpi regonalna kosarka ali bi valjalo da se postupa po pravilima. Jbg ako ga je Covic zeznuo ruka ruci i cekaj sledecu priliku da ti njega zejebb.
                        Koliko sam ja razumeo vrh ABA lige nije odgovorio na nas dopis i jedino po pravilima bi bilo da se igra novi mec.
                        Podsetio bi takodje da Buducnost nije otisla u Tel aviv pre 8-9 godina i mec je registrovan za Buducnost. Ne uporedjujem situaciju u Izraelu i CG ali je slican slucaj.

                        Ma koliko Covic glumetao da se osecao ugrozeno(relevantne papire ima), ABA je napravila propust sto nije bilo kako odgovorila na dopis(svakako ABA nije mogla da garantuje bezbednost cak i da je rekla da se igra utakmica). Doduse mi i dalje ne znamo sta sve pise u tom papiru od BIA. Osim poslednje strane dokumenta ostali su nedostupni.

                        Comment


                        • Ma kakvim papirima, nista nije uradjeno kako treba. Gde ima da predsednik jednog kluba licno kontaktira bezbedonosno informativnu agenciju... jel agencija servis za raznoraznu klijentelu koja radi procene na zahtev, ili radi za vladu Srbije? Da je vlada Srbije, vtj relevantno ministarstvo poslalo papir Aba ligi za zahtevom za odlaganje iz bezbedonosnih razloga to bi moralo biti uradjeno. Medjutim nije... zasto nije, nek svako donese svoj sud

                          Sta pise u papirima BIA je potpuno nebitno, jer oni uopste nisu relevantni za bilo sta sto ima veze sa ABA ligom. Ako smo odlucili da na rizik koji je definitivno postojao, odgovorimo izbegavanjem tog rizika, onda treba da prihvatimo svaku posledicu za koje smo itekako znali da ce se desiti nakon takve odluke.

                          Comment


                          • Bice neki kompromis. Zato sto smo mi dobri momci.

                            Comment


                            • Originally posted by Chiwwi View Post
                              Nije šutnuo nakon isteka vremena bilo 0.1s kad se lopta odvojila od njegovih ruku.
                              Nije krenulo vreme od trenutka kad je primio loptu nego kasnije.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Nije krenulo vreme od trenutka kad je primio loptu nego kasnije.
                                E tako reci, nemoj sto puta da te ispravljam.

                                Comment

                                Working...
                                X