Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Isteklo vreme

    Vreme nije isteklo, vreme nije isteklo...

    Kecmaaaaannn

    Ide trojka, ide trojka..

    Comment


    • Kod Kecmana nije bilo koraka.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Nije ni ovde.

        Comment


        • Valjda je pitanje kad je vreme počelo da teče, Jaramaz je primio loptu pa išao tri koraka pa je krenuo sat.

          Mada ko da je bitno, ja ne znam što se toliko polemika diže oko ovog koša, nije njim rešeno pitanje prvaka.

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Kod Kecmana nije bilo koraka.
            Ali jeste bilo materijalne povrede pravila jer je na terenu bilo igrača koji su uskočili sa klupe....ALI to je davno prošlo vreme i koga briga za to.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Ali jeste bilo materijalne povrede pravila jer je na terenu bilo igrača koji su uskočili sa klupe....ALI to je davno prošlo vreme i koga briga za to.
              Mogli su samo da daju tehnicku gresku Ciboni....tada je to bilo 2 bacanja i lopta sa strane. Naravno da to niko ne bi svirao, ali bi se onda bar pustio taj sut sa 0,1% sansom da se pogodi.

              Comment


              • Poenta je da je Jaramaz šutno nakon isteka vremena.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Poenta je da su na toj utakmici, a i u drugim vecinom, bar 15- 20puta sudije, prednjacio drug Denis, pogresile na stetu protivnika tj. "sistema",a kruna svega je postovanje vremena i pravila kosarkaske igre.
                  Jaramazu, u svakom slucaju, svaka cast retko lep kos i pored koraka.
                  Last edited by L a z a r; 14-01-20, 09:35.

                  Comment


                  • Intetesantno, evo vec 4-5dan da ni jedan jedini pasus nema ni u jednom sportskim novinama i portalima (cak i "zvezdinim") o sudjenju i odlukama, a za nesto sto nije ni bilo i postojalo u PG digla se orkestrirana halabuka.
                    Kad se malo bolje razmisli, cudno je ponasanje i reakcija tj nereagovanje direktnih ucesnika tih meceva.

                    Comment


                    • Sutnuo je na vreme, nego za zapisnickim stolom je sat pokrenut koju desetinku kasnije.

                      Ta greska ne spada u materijalno znacajne jer je jako tesko u 100% tacnom momentu pritisnuti dugme, a verovatno postoji i neki lag od momenta pritiska do momenta trigerovanja sata. Tj to i nije neka greska, samim tim je kos regularan, iako sam ja inicijalno mislio da su napravljeni koraci.

                      Comment


                      • Istina je da Cedevita ima najmanji fond igraca od ovih najboljih klubova pa je stoga lako resiti pokusaj ostrije igre Cedevite. Sudis im faulove i za mrki pogled. Ispucas glavne igrace sa po 2-3-4 licne u prvom poluvremenu i oni jednostavno moraju smanjiti agresivnost kao i minutazu.
                        Brojke su jasne. Cedeviti je sudjeno protiv Zvezde 20 faulova za 40 minuta. Cedeviti su sudili 16 faulova u prvom poluvremenu(10 licnih prva i 6 licnih druga cetvrtina) protiv Partizana. Perfidno ali delotvorno.
                        Za isto to vreme je KKP svirano 8 faulova i 1 tehnicka(neko sa strane bi rekao gotovo idealno 4 licne u prvoj i 4 licne u drugoj)

                        Comment


                        • Ali jeste bilo materijalne povrede pravila jer je na terenu bilo igrača koji su uskočili sa klupe....ALI to je davno prošlo vreme i koga briga za to.
                          Mogli su samo da daju tehnicku gresku Ciboni....tada je to bilo 2 bacanja i lopta sa strane. Naravno da to niko ne bi svirao, ali bi se onda bar pustio taj sut sa 0,1% sansom da se pogodi.

                          Ma zajebite te priče ...dve tojke u istoj sekundi ... cibonin BB i Kecman .Malo je takvih utakmica i što neko reče kod Edina i Koleta , zbog takvih stvari je košarka najlepši sport i zbog toga se toliko voli

                          Comment


                          • Realno su sudije uništile Cedevitu u prvom poluvremenu.

                            Na kraju je zabrljao Krušlin. Sapleo se i nije ispratio Jaramaza.

                            Comment


                            • ABA liga usvojila žalbu Crvene zvezde i ublažila kazne za nepojavljivanje u dvorani "Morača"

                              Sve kazne su promenjene, samo se još čeka odluka o tome da li će utakmica biti odigrana u novom terminu ili ne

                              https://www.novosti.rs/vesti/sport.2...dvorani-Moraca

                              Comment


                              • Štojanče prijatelju zar na aparate da ih šalješ od ranog jutra

                                Comment

                                Working...
                                X