Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nasa klupska kosarka nije samodovoljna jer joj fali kvaliteta, a Nebojsa bi mogao malo manje da jeducka govanjca.

    Comment


    • Niko da prokomentariše kako to FMP ipak ne gubi po direktivi, i kako su preokrenuli -15 protiv Cibone.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Ima normalnih ljudi koji rezonuju svojom glavom zašto Partizan i CZ imaju viška stranaca.

        Bravooo za Dekija Milojevića

        Comment


        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
          Ima normalnih ljudi koji rezonuju svojom glavom zašto Partizan i CZ imaju viška stranaca.

          Bravooo za Dekija Milojevića
          Moram da brišem prvi komentar ...tek sad vidim šta je rekao
          Last edited by Samo Zvezda; 08-01-20, 13:22.

          Comment


          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
            Moram da brišem prvi komentar ...tek sad vidim šta je rekao
            Verovatno bi nasao i obrazloznje kad bi bilo svih 12 domacih igraca koje je najavio Covara pre 4godine...Ima igraca, samo im se ne placa...to je problem. Takodje su i bez sanse zato sto rezultati n mogu da trpe. partizan je sa Djekice,Vranjesem Tarzanom, Lucicem,Rasic,Kecman, Bozic, Besovic, Sinovec...

            Sve moj do moga, takvih danas nema. To je suvi talenat u 3pm...

            Imas ali n znas da radis sa time..naravno da ima..tako j i Zalgiris otisao na F4..ovako roknes 10m i kazes nema boljih nasih igraca od ovog...Dokazano da je Stimac bolji od Odza a Kuridza od Fayea..itd...Lagno moze u najgorem slucaju bi dozvolio 6+6...doduse sad je 9+9...skroz npotrebna tri stranca..Braun,Faye,Odzo out i imas 6+6...cak ni Punter nije za nas.ne izgleda na nista...nije EL level..tako da je mogli 7 domacih+5 stranaca..

            Da s radilo na dovodjenju Smajlagica, pa Voja Kamenjar...itd..Ima domacih ali nema sluha...idu izbori ...

            Da s uleteo i Jovic i majko mila...slicno F8 sezoni sa Dejanom..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Verovatno bi nasao i obrazloznje kad bi bilo svih 12 domacih igraca koje je najavio Covara pre 4godine...Ima igraca, samo im se ne placa...to je problem. Takodje su i bez sanse zato sto rezultati n mogu da trpe. partizan je sa Djekice,Vranjesem Tarzanom, Lucicem,Rasic,Kecman, Bozic, Besovic, Sinovec...

              Sve moj do moga, takvih danas nema. To je suvi talenat u 3pm...

              Imas ali n znas da radis sa time..naravno da ima..tako j i Zalgiris otisao na F4..ovako roknes 10m i kazes nema boljih nasih igraca od ovog...Dokazano da je Stimac bolji od Odza a Kuridza od Fayea..itd...Lagno moze u najgorem slucaju bi dozvolio 6+6...doduse sad je 9+9...skroz npotrebna tri stranca..Braun,Faye,Odzo out i imas 6+6...cak ni Punter nije za nas.ne izgleda na nista...nije EL level..tako da je mogli 7 domacih+5 stranaca..

              Da s radilo na dovodjenju Smajlagica, pa Voja Kamenjar...itd..Ima domacih ali nema sluha...idu izbori ...

              Da s uleteo i Jovic i majko mila...slicno F8 sezoni sa Dejanom..
              Upravo tako ,preterali smo sa strancima ...Punter nije El nivo i nije ovno sto nam je uppste i trebaklo u ovom trenutku ...Derik ispusena mustikla ,Ojo ...Fajea volim ali moze se i bez njega ..
              Treba forsirati nasu decu unisticemo u suprotnom ovaj sport koji nam je toliko radosti doneo ...sto se mene tice ,orali smo platiti Jovica ili Markovica ...ne igraju ti nasi igraci za tolike pare da ne mozes riustiti da dovedes dvojicu takvih a igras EL ...

              Comment


              • Originally posted by darko pancev View Post
                Upravo tako ,preterali smo sa strancima ...Punter nije El nivo i nije ovno sto nam je uppste i trebaklo u ovom trenutku ...Derik ispusena mustikla ,Ojo ...Fajea volim ali moze se i bez njega ..
                Treba forsirati nasu decu unisticemo u suprotnom ovaj sport koji nam je toliko radosti doneo ...sto se mene tice ,orali smo platiti Jovica ili Markovica ...ne igraju ti nasi igraci za tolike pare da ne mozes riustiti da dovedes dvojicu takvih a igras EL ...



                Ali dokle vise jedni ti isti upisi. Jovic je koliko godina igrao kod nas. 4 ? jel tako,otisao je sa namerom da se nikada ne vrati ni za kakve pare tj,pare koje nikada necemo moci da mu platimo dok je u naponu, dok god moze da uzme 700 do 800 k po sezoni u inostranstvu ne zeli da ovde dolazi, niti ce neka KKCZ da mu da toliko para, pogotovo sa istorijatom njegovih povreda .

                Markovic je vise puta izjavio da ne zeli da igra vise u domacoj ligi, Ako si gledao veceras njegov ucinak na EC nivou da li stvarno mislis da bi zasluzio 700 k koliko dobija od Virtusa, a ne treba zaboraviti da je imao preko 1.5 mliona za dvogodisnji ugovor u Himkiju, pa moze se reci i da Teo bi bio napljuvan najstrasnije od nase publike da je pruzio onakvu partiju veceras za nas.

                Od nasih igraca koga ti ocekujes da se sledece godine vrati ( Dangubic, Luka Mitrovic, Kalinic), ko su ti igraci koji igraju negde za dzabe a mogli bi kod nas.

                Bez veze pisemo o nekim nepravdama a odluke donose igraci i da su fazama karijere kada vise zaradjuju preko pod manjim pritiskom.

                Comment


                • Ma mi smo uradili dobru stvar sto smo povecali broj domacih igraca sa Stimcem i Kuridzom.

                  Na pocetku je najveca greska napravljena sto dmo se ogresili od Simona na konto raspalog Derika. Vidimo sada koliko Stime znaci za atmosferu...

                  Comment


                  • Svi kostaju brdo sem igraca koji dodju u Zvezdu. Njih mag kosarke Coki dovede za dzaba u Julu...

                    Onda se Sarac cudis sto drugi "pljuju" Zvezdu. Kako je branis, ne treba da te cudi to..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Svi kostaju brdo sem igraca koji dodju u Zvezdu. Njih mag kosarke Coki dovede za dzaba u Julu...

                      Onda se Sarac cudis sto drugi "pljuju" Zvezdu. Kako je branis, ne treba da te cudi to..
                      Koji drugi, oni tvoji sa FB , zar stvarno mislis da se ja cimam na to sta pisu deca iz osnovne skole po fb na tvojoj verifikovanoj stranici.

                      Zasto Teo i Markovic igraju Virtusu, zasto Gagi i Lucic igraju tamo gde igraju, sto se Raduljica ne vrati iz Kine ili Bobi iz NBa,zasto oni ne spuste svoju cene i dodju da igraju za kikiriki kod Ostoje i Covica.Jel su oni krivi ili krivi nasi klubovi sto ne mogu da dobace do njihove cene koje ocigledno neki drugi klubovi placaju.

                      Da tu su Stojanovici, Kaplanovici, Rebici, Ristici koji isto zaradjuju gorak hleb a mogli bi da budu nosioci u nasim klubovima zar ne?

                      Sto Ljulj ne napusti Real i ode da igra za neku Saragosu, pa valjda i oni imaju neki budzet da ga plate , tj neka daju njemu 3 miliona a ostalih milion podele na ostatak rostera>

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Koji drugi, oni tvoji sa FB , zar stvarno mislis da se ja cimam na to sta pisu deca iz osnovne skole po fb na tvojoj verifikovanoj stranici.

                        Zasto Teo i Markovic igraju Virtusu, zasto Gagi i Lucic igraju tamo gde igraju, sto se Raduljica ne vrati iz Kine ili Bobi iz NBa,zasto oni ne spuste svoju cene i dodju da igraju za kikiriki kod Ostoje i Covica.Jel su oni krivi ili krivi nasi klubovi sto ne mogu da dobace do njihove cene koje ocigledno neki drugi klubovi placaju.

                        Da tu su Stojanovici, Kaplanovici, Rebici, Ristici koji isto zaradjuju gorak hleb a mogli bi da budu nosioci u nasim klubovima zar ne?

                        Sto Ljulj ne napusti Real i ode da igra za neku Saragosu, pa valjda i oni imaju neki budzet da ga plate , tj neka daju njemu 3 miliona a ostalih milion podele na ostatak rostera>
                        Prvo nisam vlasnik strane, niti je vodim. Pisao sam od 2011 do 2016 mozda 2017 ne znam ni sam. Reci onim tvojim zombijima tj vrsnim poznavaocima kosarkask igre sa RSB-a. Tkz playbook virtuoze. Covara mora da daj infoe da bi neko dosao tamo, ovde ljudi dolaze da citaju, uzivaju i da se kosarkaski obrazuju. Bar je tako bilo dok sam ja bio tamo.Kako boli ta kvacica da tuzite svoje navijace..zalosno..

                        Sto n kazs da su molili Ristica da se vrati. Mozda bi se neko i vratio da mostovi nisu spaljeni. Vraca se samo onaj ko mora. Zbog ljudi sto su sns, sto je cova brat sv svja u Srbiji itd..

                        Naravno da moras dati pare, ljudi cene Ljulja i plate, mislis da Khimki mora da daje 3m Svedu? Daju mu sto je RUS!!! Covic je sve prodao sto se prodati moze, pod plastom budzeta...PA KAKO SAD IMA 10M+ kad nije prodao nikog godinama?? Gde su sad exell tabele, nego ima srece stoje ovaj narod onako..malo sporije konta..treba m 10 godina jedno...

                        Naravno da treba imati strance ali domace treba cuvati kao malo vode na dlanu....Mi prodasmo sve da bi gurali Odza? Da bi neko uzeo na njemu? Ristica oterali..zbog nverovatnog Odza...Pa taj Simainic nije igrao zbog 33godisnjg Senegalca ili povredjenog Brauna koji je dosao povredjen...

                        Dobric rezerva Dzenkinsu sa 3.5ppg i Punteru koji ne moze kos da pogodi...

                        Daj pare i plati..i igraci ce doci...prosto je,kad ih iskoristavas oni nce doci, to je tako jednostavno..ovaj muceni narod mora da bude iskoriscavan zato sto ne znaju qrca i nemaju para..ovi imaju i hebe im se...IMAJU SVOJE JA!!! zbog para, ali to je tako...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Mrzi me ponovo da kucam sve ono sto sam ti danas pisao putem twitera, i sto se tice stranaca a budzeta, jebes mi sve kakav si ti majstor za spinovanje, pa sa 8.3 to dignes na 10 miliona, pa Tegi da te zove da mu budes gost u svakoj emisiji. Znaci Punter, Kuridza i STimac, njihove plate za 5 meseci ce nas izaci oko 1.7 miliona jel tako?

                          Molili Ristica da se vrati?, na postojecu drvnu gradju jos jednu stoletnu borovinu koji mene ne moze da odbrani u reketu? Svaka cast za igre koje pruza tamo,mozda ga i dobro prodaju kao APica pa eto jos para za neke igrace sledece sezone. Ristic je bio smesan i u KLS prosle godine.

                          Dobric i Djenka ne mogu u istu recenicu a ne da mu Dobric uzme mesto. Ta fasciniranost Dobricem je neverovatna ali kada bi kosarkaski cisto pricali on treba da bude srecan sto je uopste u 12 ove sezone ali kvaltetom sigurno nece biti tamo kada se Gist i Stratos vrate pa i Djenka mada sve sam vise sumnjicav da ce se Djenka vise vratiti.

                          Danas sam ti lepo napisao budzet, koliko od sponzora a koliko smo vec prihodovali van Vucica i co. dovoljno da ova trojica sede pored klupe jer " tako smo u mogucnosti". I ne samo sto ce da sede pored klupe i da primaju pare nego cemo da dovedemo jos jednog igraca i to samp za Aba i KLS ,jako do kraja. Svako gostovanje PInk ili Happy po jedan novi igrac. Malo li je. Ovaj je vec igrao EL pa ne mozemo ga registrovati.

                          Dobric nije dobacio 15 pts u jednoj utakmici u celoj karijeri u EL a Punter je to ubacio na prvoj zvanicnoj za nas.
                          Last edited by Šarac; 08-01-20, 23:43.

                          Comment


                          • Tih 8.3m moze biti u knjigama, van knjiga je ta cifra znatno veca. Puntera doveli mesto Nenadica..i dva gratis. Ti si npr napisao da je budzt za plat 4.2m uz porez i svih 18 igraca u rosteru i trenere..verovatno jeste toliko. Naprasno svi dodju u Zvzdu i Beograd zato sto vole Srbiju..iz koje beze sopstveni gradjani...

                            Po cemu je to Dzenkins bolji od Dobrica? 2-2 za tri 3.5ppg? Za 400-450k? Dobric manje minuta, vise poena...egzikutor...Djnka igra na stare zasluge i to je to. Samo covic i Jovanovic daju manje pona od njega.

                            Sad ce neko reci odbrana i timski duh...a ja cu reci nah...

                            Evo ovako isteravanje,posle kad dode i razigra se u nekom klubu i bude kostao 1m..onda cs se vratiti i reci kako je preskup...isto i za Ristica..kojeg je Tomic mrzeo bukvalno..

                            Znam ja t stvari Sarac i ako me ne zanimaju..previse...

                            Sve u svemu, ti branis Covica,ne branis Zvezdu...posto od nas Zvezdasa nemas razloga da je branis..posto vecina nije since 2011 kao neki..mada i to razumem...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Tih 8.3m moze biti u knjigama, van knjiga je ta cifra znatno veca. Puntera doveli mesto Nenadica..i dva gratis. Ti si npr napisao da je budzt za plat 4.2m uz porez i svih 18 igraca u rosteru i trenere..verovatno jeste toliko. Naprasno svi dodju u Zvzdu i Beograd zato sto vole Srbiju..iz koje beze sopstveni gradjani...

                              Po cemu je to Dzenkins bolji od Dobrica? 2-2 za tri 3.5ppg? Za 400-450k? Dobric manje minuta, vise poena...egzikutor...Djnka igra na stare zasluge i to je to. Samo covic i Jovanovic daju manje pona od njega.

                              Sad ce neko reci odbrana i timski duh...a ja cu reci nah...

                              Evo ovako isteravanje,posle kad dode i razigra se u nekom klubu i bude kostao 1m..onda cs se vratiti i reci kako je preskup...isto i za Ristica..kojeg je Tomic mrzeo bukvalno..

                              Znam ja t stvari Sarac i ako me ne zanimaju..previse...

                              Sve u svemu, ti branis Covica,ne branis Zvezdu...posto od nas Zvezdasa nemas razloga da je branis..posto vecina nije since 2011 kao neki..mada i to razumem...
                              Jos jednom mi ubacis Covica iznad Zvezde banovacu te iz svog zivota ovde, na twiteru, na instagramu, fb, i u video klubu. To je najmanje sto mogu uraditi kao revans sto si ti mene banovao na FB stranici sa plavom kvakicom.

                              Evo Djenka vise nece biti smetnja Dobricu da nas razuveri da je bolji igrac od Djenke. Samo bih voleo da vidim da Dobric sam sebi iskreira nesto u procentima koje ima Djenka kroz karijeru, a ne samo ovo sto pruza ove sezone.
                              Mozda i razlog njegovog odlaska u USA ima veze i sa njegovim partijama?

                              Od kada ti nisi vise za krvava kolena i odbranu, jel zato sto ti Bayern primio najvise koseva u EL , da DR napustio taj koncept cim je blowout cim mrdne iz MinKena. Znaci run n gn ala Dobric, nista Nelson Djenka, Lazic.


                              p.s da ponovim za ostale citaoce a u vezi budzeta sto sam ti danas taksativno napisao

                              7000 u zbiru sezonskih i el sezonskih. skoro 1 milion, vec uzeli 320 k eur od pobeda, 300 od Gudurica, 200 k od Tv prava, do kraja EL i do sada sto je uzeto zbir od ulaznica, ad hok reklama za svaku El utakmicu, skoro 1.5 miliona. Znaci bez Vucica i Co skoro da su obezbedjene plate za igrace.
                              Last edited by Šarac; 09-01-20, 00:04.

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                Evo Djenka vise nece biti smetnja Dobricu da nas razuveri da je bolji igrac od Djenke.
                                Sta kazes ti? Ode Djenka?

                                Comment

                                Working...
                                X