Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 弱肉強食 View Post
    Zatraženi su podaci, nije BIA samo Ratko Romić i Džejms Bond serije. Imaju raznovrsne delatnosti a svakako moraju da daju obaveštenje po ovim pitanjima.

    Koliko su Bata Gašić i Čović u lošim odnosima to znaju svi.
    Koliko?

    Comment


    • Bio je i Partizan, pa su ljudi sjeli i jeli zajedno. Samo slijep covjek ne vidi o cemu se radi.

      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

      Comment


      • Ne popijem ja, nisam ja debil. Ja znam da bi Crnogorci napravili pizdariju. Pa oni prave lažne državne udare. Da je Partizan bio igralo bi se, to je jasno.

        Nije zvao Bata na svadbu Ćoravog još je Andjus pričao, poklali se, jer je Čović zahladneo odnose sa braćom Vučić.

        Bio je i sns partizan sa dps budućnosti. Primera radi, dok smo imali ledja sns, Milo je dolazio da gleda Zvezdu, a Budućnost je bila naša mala igračkica koja služi da siluje Partizan.

        Mi igrali dole u prijateljskoj atmosferi a Partizana su čekai na nož.

        Imaju Tegijeva svedočanstva o tome kako Partizan igea u Morači u atmosferi linča.



        Da li je to ova utakmica, uglavnom bio je neki plejof ili neka borba za f4.
        Last edited by Cassius Clay; 30-12-19, 16:21.

        Comment


        • Čović je rekao da nije insistirao na tačno određenom terminu, nego da je PREDLOG bio da se odigra 24-og februara.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Toliko je odje sve jasno da je postalo i smijesno...moram da ponovim ovaj biser.

            "Nama uopste nije odgovarala situacija da mi u Podgorici ne mozemo da izadjemo na teren i pokazemo da smo bolji....." by filip sunturlic.

            Kakvi doktori manipulacije! Skidam kapu!

            Comment


            • gospodski, nakon što je odložio utakmicu, nije bio toliko bahat da odredi termin nego je samo predložio

              fuj

              hoće li mi neko reći do kojih je to bata gašić došao saznanja?
              sloboda ili ništa

              Comment


              • -Kuc kuc...BIA?
                -Da izvolite.

                -Ovde Covic...interesuje me bezbedonosna procena za utakmicu u Podgorici.
                -Nije bas bezbedno.
                -Hvala Lepo.
                Sunturla, Vujcin brzo izvlacite sve ljude iz aviona, mozda se Bokan infiltrirao u posadu!

                Comment


                • Možemo laprdati do sutra.

                  ABA i regularnost su najviše izgubili.

                  Iritira što Čović glumi Nostradamusa pa priča šta bi bilo kad bi bilo.

                  Comment


                  • Samim tim da ABA nije htela da da bezbednosne garancije Zvezdi dovoljno govori o situaciji u Crnoj Gori.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Ja mislim da je Covke dobio info da ce IPAK dobitnik ABA lige biti imati mjesto,a CZ sigurno tj da kazem ima male sanse da stigne do tamo,pa oce da rasturi ABA Ligu da ne dozoli Partizanu,Buducnosti,Cedeviti i Primorskoj da igraju F4 i da se bore za evropu. Iskreno sto prica,ove nema blage veze sa vezom. Poredi Barcu i Real. Nzm sto mediji u Srbiji pisu,al preko 3000 ljudi u Pg nije bilo sem jedne noci,tako da Sinoc nije bilo po procjeni 1000.

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zer0 View Post
                        gospodski, nakon što je odložio utakmicu, nije bio toliko bahat da odredi termin nego je samo predložio

                        fuj

                        hoće li mi neko reći do kojih je to bata gašić došao saznanja?
                        Da Madžarska nema more...

                        Comment


                        • Ne gubi Aba nista. Samo Zvezda, ostali nastavljaju dalje.

                          Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                          Comment


                          • evo ga mali čova(a nije filip), lep spin, samo nastavi tako
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by miovrag View Post
                              Ja mislim da je Covke dobio info da ce IPAK dobitnik ABA lige biti imati mjesto,a CZ sigurno tj da kazem ima male sanse da stigne do tamo,pa oce da rasturi ABA Ligu da ne dozoli Partizanu,Buducnosti,Cedeviti i Primorskoj da igraju F4 i da se bore za evropu. Iskreno sto prica,ove nema blage veze sa vezom. Poredi Barcu i Real. Nzm sto mediji u Srbiji pisu,al preko 3000 ljudi u Pg nije bilo sem jedne noci,tako da Sinoc nije bilo po procjeni 1000.
                              Gde si miovraže, otkad te ne videh
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Nikada CZ u svojoj istoriji nija davala ovoliko saopštenja, vanrednih KZN ko u eri Nebojše "može mi se sve" Čovića.

                                Comment

                                Working...
                                X