Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • liga je zvanično izgubila svaki smisao, čova odlaže, čova nalazi termine...

    RIP ABA LIGA - i nisi bila neka
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
      "Nama uopste nije odgovarala situacija da mi u Podgorici ne mozemo da izadjemo na teren i pokazemo da smo bolji....." by filip sunturlic.

      Kakvi doktori manipulacije! Skidam kapu!
      Ako u El mozemo da dobijamo mnogo jace ekipe zasto mislis da ne mozemo vas? ovo je dobra odluka ako je vec procena da je toliki rizik ...

      Comment


      • Originally posted by 弱肉強食 View Post
        Prošle godine ste prvi počeli. Je li laž ili ne? Jesu se prve utakmice igrale u Podogorici?
        Oni uvek prvi iniciraju sukob. Zvezda samo odgovori na već doživljena šikaniranja.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Oni uvek prvi iniciraju sukob. Zvezda samo odgovori na već doživljena šikaniranja.
          jesmo odgovorili ali ni to nam nije na cast

          Comment


          • Šta laže Čović kada imaju zvanični papiri, da li neko misli da bi smeo da se razbacuje informacijama da mu je BIA dala papir, a nije? Markan toliko zaslepljen mržnjom prema Zvezdi totalno ispao iz koloseka.

            Comment


            • Originally posted by 弱肉強食 View Post
              Prošle godine ste prvi počeli. Je li laž ili ne? Jesu se prve utakmice igrale u Podogorici?
              Dada, al zamalo [emoji1]
              https://www.telegraf.rs/sport/270836...ivao-sam-video


              https://www.telegraf.rs/sport/270783...aXdQWmVqdVRzRw..

              Naucite se ponasanju prijatelji.

              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                "Nama uopste nije odgovarala situacija da mi u Podgorici ne mozemo da izadjemo na teren i pokazemo da smo bolji....." by filip sunturlic.

                Kakvi doktori manipulacije! Skidam kapu!
                hahaha

                Comment


                • Ako dobijemo licencu na dve ili tri godine za EL zabole nas baš za ABA.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Sećam se za Suada. Znaš li da su meni kao detetu u Čačku roditelji košarkaša Mladosti jebali i tatu i mamu? Ovde se priča o uletanjima na teren, ta vredjanja su normalna pojava na ovim prostorima.

                    Znam i tačno kako su vredjali Suada bilo je to u železniku.

                    Suad prilazi da izvede bočni aut njemu jebu sve po spisku. Istina. Bilo je i uvreda na nacionalnoj osnovi.
                    Last edited by Cassius Clay; 30-12-19, 16:12.

                    Comment


                    • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                      Šta laže Čović kada imaju zvanični papiri, da li neko misli da bi smeo da se razbacuje informacijama da mu je BIA dala papir, a nije? Markan toliko zaslepljen mržnjom prema Zvezdi totalno ispao iz koloseka.
                      o kojoj BIA-i ti pričaš? Bata Gašić mu dao neki papirić?

                      možda je tebi sve ovo normalno, da jedan čovek koji ima 2 tima u istoj ligi, sam odlaže meč i sam zakazuje novi termin? zajebavaš li me?
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Kako sam kada je poslao dopis ABA? Dobio dopis iz BIA, kontaktirao ABA. Oni nisu odgovorili. Crnogorci slali garanciju a ona vredi ko šut Lipovija.

                        Comment


                        • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                          Šta laže Čović kada imaju zvanični papiri, da li neko misli da bi smeo da se razbacuje informacijama da mu je BIA dala papir, a nije? Markan toliko zaslepljen mržnjom prema Zvezdi totalno ispao iz koloseka.
                          A BIA se inače tako lako otvara i Čoviću dostavlja podatke kada se njemu ćefne.

                          Ma važi...

                          Comment


                          • Zatraženi su podaci, nije BIA samo Ratko Romić i Džejms Bond serije. Imaju raznovrsne delatnosti a svakako moraju da daju obaveštenje po ovim pitanjima.

                            Koliko su Bata Gašić i Čović u lošim odnosima to znaju svi.

                            Comment


                            • Originally posted by mark it zer0 View Post
                              o kojoj BIA-i ti pričaš? Bata Gašić mu dao neki papirić?

                              možda je tebi sve ovo normalno, da jedan čovek koji ima 2 tima u istoj ligi, sam odlaže meč i sam zakazuje novi termin? zajebavaš li me?
                              I što niko ne kaže kada se zakazuje. Tog dana igra selekcija CG a Budućnost daje nacionalnom timu nekoliko igrača. To je normalno.

                              Comment


                              • jel pričamo o onoj agenciji što posle 2 godine izbacuje "aferu" sa ruskim "špijunom"? dokle se stiglo sa tim slučajem? šta je bata gašić otkrio ovaj put?

                                nisam ja zaslepljen mržnjom, nego revoltiran nepravdom

                                eeej lik izvali da je zvezdi odgovaralo da danas igra i ti to popiješ
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X