Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • kakav je Ostoja ustvari gospodin (oprosti mi bože što sam ovo napisao)
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Ostoja je klošarčina, znaš i sam. Porediti Ostoju i Čovića je porediti provalnika u kuću penzionera i pink pantera najvišeg reda. Iako je drugi veći krimos, malo više respketa zaslužuje zbog kefala od ovoga što uvozi auta i krade od žene.

      A dobri odnosi KKP-KKB ne treba da čude. Budućnost ima dobre odnose samo sa sns upravama.



      Jesu i oni prešli za Budućnost ili ;) Kakvi su naši, aj što su najbolji nego ih ima najviše u Crnoj Gori.
      Last edited by Cassius Clay; 30-12-19, 12:18.

      Comment


      • Ostoja nam je poslao cestitku za 70ti rodjendan.
        Jedan odmjereni gospodin.

        Comment


        • Originally posted by 弱肉強食 View Post
          Ostoja je klošarčina, znaš i sam. Porediti Ostoju i Čovića je porediti provalnika u kuću penzionera i pink pantera najvišeg reda. Iako je drugi veći krimos, malo više respketa zaslužuje zbog kefala od ovoga što uvozi auta i krade od žene.

          A dobri odnosi KKP-KKB ne treba da čude. Budućnost ima dobre odnose samo sa sns upravama.
          hahaahahahaha, ne znam te insajderske informacije ali po priloženom Ostoja gospodin, Čova ne zna 'de udara

          čova jeste obrazovaniji ali ja ne delim ljude po tome
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Bio je i Cova gospodin....nekada davno.

            Comment


            • Izbaciti Zvezdu, pa svi na vecere prije utakmica [emoji1]

              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

              Comment


              • Pa to priča Žeka Pantić vaš a ja znam da priča istinu. Ne zna gde udara jer mora da balansira, stvar je od nacionalnog značaja. Treba dole igrače da nam linčuju napaljeni crnogorci pa da krećemo u vendettu.

                Comment


                • a i red je da se to raščisti jednom za svagda
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Nemas za koga da navijas, zali Boze budzeta sto im daju na kasiku...bolje da nahrane pse po ovoj zimi...Beda od tima, Andrija Simovic je LBJ, tu su jos neki igraci, uglavnom sacuvaj Boze..

                    Ima ovde odbojka i rukomet koji niko ne gleda, ne znam sto se ne ulozi, bilo bi tu dosta ljudi na utakmicama...sad malo guraju fudbal preko sns-a bajatovica ali to je tek smejurija....

                    Nesto je bila ona zadnja sezona kad se izborila ABA ali nije imala drzava grad da daju velikih 150k a i Bata je umro tad...pa je sve otislo u qrac...Tad je bio Kalinic tu, Boltic jbm li ga ko jos...pre toga onda sa Gurovicem, Nemetom i dal Henderson itd..ne mogu se setiti...

                    Spens prima 10k ljudi, ima i malu salu sa par hiljada ljudi...ali eto...Cair je isto sredjen za nista, Vrsac isto halu i nista itd...ali u Bg-u svaka sala radi ) pa cak i periferija, mada naspramMege, oni bar imaju navijace.. doduse podeljene

                    To me je uvijek cudilo zasto Vosa ne moze da se podigne...kao da moze do odredjenog nivoa i onda ide hajka. Dok je Bato bio ziv i kad su ugrozili duopol blizanaca odma su pocele price separatizam i ostalo..odmah se upalila masinerija. Inace, vojsku sam sluzio u NS i znam da sam bio redovan na utakmica i navijao za Vosu naravno.

                    Comment


                    • Regionalna liga je besmislica...
                      1. Konstantno opadanje kvaliteta lige iz godine u godinu
                      2. Gubitak takmicarskih pozicija u medjunarodnim takmicenjima
                      3. Gasenje svih klubova od Triglava do Djevdjelije koji bez drzavnog kapitala ne mogu da opstanu na trzistu, nego u sunovrat propadaju (niz je podugacak)
                      4. Dizanje tenzija (a neki bi htjeli i regionalnu ligu u fudbalu u kojem je organizovati bezbijednost na utakmici x 10 )
                      Ovo je samo zavlacenje i gubljenje vremena.

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zer0 View Post
                        jbg, ne osniva se crkva u parlamentu
                        Kaže po novom zakonu, 50 osoba je dovoljno za osnivanje i registraciju "crkve" (pod znacima navoda jer nisu sve bogomolje crkve), a nešto kažu i o tapijama, izgleda da mora kakav Sultan da potvrđuje.
                        P.S. Nisu glupi Matejevčani, oni samo priznaju turske tapije.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Dok je Bato bio živ i vadio utoku na poluvremenima, pa pobedi Vaduc u gostima i proda kući i izgubi 0:2. E zlatna vremena.

                          Malo vadi utoku, malo se poziva na bossa iz Nikšića, jesmo mi zabit kad nam takvi cirkuzaneri nešto predstavljaju.

                          Kako da podigne Vošu kad proda sve što se može prodati, zarati kobajagi protiv Partizana pa proda Škuletića, Trajkovića i Vulićevića u jednom roku.

                          Comment


                          • Evo da vidimo jos malo sto ce bit [emoji1]

                            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                              To me je uvijek cudilo zasto Vosa ne moze da se podigne...kao da moze do odredjenog nivoa i onda ide hajka. Dok je Bato bio ziv i kad su ugrozili duopol blizanaca odma su pocele price separatizam i ostalo..odmah se upalila masinerija. Inace, vojsku sam sluzio u NS i znam da sam bio redovan na utakmica i navijao za Vosu naravno.
                              Moze da se podigne kada bi postojala volja da se podigne. Nema dovoljno uticajnih novosadjana sa zeljom da to i sprovedu.

                              Comment


                              • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                                To me je uvijek cudilo zasto Vosa ne moze da se podigne...kao da moze do odredjenog nivoa i onda ide hajka. Dok je Bato bio ziv i kad su ugrozili duopol blizanaca odma su pocele price separatizam i ostalo..odmah se upalila masinerija. Inace, vojsku sam sluzio u NS i znam da sam bio redovan na utakmica i navijao za Vosu naravno.
                                Eh, bas mi drago. Novi Sad je prelep grad, znas i sam. Drago mi je sto ti je ostao u lepom secanju.

                                Vidis ovaj dole misli da mi sad ne znamo ko je bio Bata..ali ocigledno se samo sa takvima mozes porediti za nesto vise. On bi golim rukama na kalasnjikov, pa ne ide to bas tako.


                                Bata je bio tezak krimos i to zna svako, ali mala maca za ove iz BG-a...nije njega interesovala kosarka, nema tu para, ali tad je hteo da pomogne...

                                Tacnije tad je DS uprava bila u Vosi i pitam lika iz sns-a i on kaze nema sanse da dobiju pare, tu su zuti tako da im se debelo jbe za narod....

                                Ko juce se secam, pitam Matica,mislim da nece biti ABA lige, sta vi mislite, kaze on, igramo 100% mada bi da je Bata ostao ziv....nego ta prica je tek kasnije isplivala...

                                Pre su tu bile pune hale, pa i na odbojci...rukomet je bio za Jugovic iz Kaca itd...

                                Nesto se pricalo da pudlica hoce u NS, ali odustao je izgleda...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X