Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedino rešenje je ili da KKB ne igra ABA ligu ili da je igra izvan Crne Gore, recimo u Skoplju.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • nismo ni mi cvećke,finaleje velika sramota za nas,koliko god da smo bili provocirani. . .

      Comment


      • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
        Dosadasnji potezi czv imaju za cilj da KKB prikazu kao nekog ko ne moze da organizuje utakmice sa jednog aspekta, sa drugog se vjestacki fabrikuju tenzije a sa treceg aspekta ima za cilj stvaranje nervoze kod igraca i navijaca domaceg tima. Racunajuci da ce naslove prenijeti i strani mediji , time se baca ljaga na KKB. Kod srpskih medija je za cilj da se prikaze neprijateljstvo koje je usmjereno protiv Srbije i da se izazove efekat slican onome sto je bilo u 5. utakmici finala. Jednostavno, KKCZ je tu samo taoc u rukama raznih sluzbi, povezanih sa medijima i vrhom drzave. Takve rabote nikome ne sluze na cast. Onda ce ljudima u regionu da bude svega dosta u jednom momentu i pocece da ne dolaze na utakmice. Nesto sto se stvaralo mnogo godina i sto je klubovima donosilo profit ce da se raspadne usled interesa pojedinaca ili raznih grupa. U svakom slucaju , boli me uvo, neka radi svako kako misli da treba , vrijeme ce pokazati sto i kako. Ja nazalost necu biti u mogucnosti da gledam (zbog puta) i otkazao sam trebovanu kartu. Doci ce momenat kada cemo se svi kajati zbog nekih desavanja kao i uvijek.
        Ako je tako onda je mozda stvarno najjednostavnije i najbolje pomeriti utakmicu za Februar jer ce biti najmanje stete. Ali KKB to nece jer su isto tako i oni taoc crnogorske sluzbe koje rukovodi Djukan Milo....njemu sve ovo odgovara, kao i njegovim saucesnicima iz Srbije. Zavadi pa vladaj.

        Comment


        • Nece izmedju ostalog zato sto su tada reprezentativni prozori, a i nema potrebe, jer ce nocas biti odrzan cas navijanja [emoji41]

          Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

          Comment


          • Ma pricajte vi sta ocete ali ovo lici na koordiniranu akciju sa obe strane, a tu ne mislim na klubove....

            Odluka je mogla da bude drugačija da je eventualno stigla preporuka Vlade Srbije da utakmica bude odložena. Svakako se nije moglo očekivati da će na adresu ABA lige stići takva preporuka od Vlade Crne Gore, čime bi bila potvrđena trenutna politička nestabilnost.
            Last edited by mmajstor; 30-12-19, 11:33.

            Comment


            • Originally posted by StefanPG View Post
              Nece izmedju ostalog zato sto su tada reprezentativni prozori, a i nema potrebe, jer ce nocas biti odrzan cas navijanja [emoji41]

              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
              A jbt kao da ste iz Švedske a ne sa Dinarskog kraša, vi ćete da održite čas navijanja? Prvo da naučite vaše vozače da od aerodroma do hotela ima 30-35 minuta lagane vožnje, onda da naučite da ne bacate šrafove, da ne pljujete, pretite i otimate telefone...jok, vi ste cveće a mi smo govna koja samo mulja...mojne to, ne ide to tako brate.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Koliko je pudlica cist, videcemo danas protiv Mege...hendikep pao sa +5 na -2 za Megu..oce to tako ))
                Savetujem ti da staviš bar 1000€ na Megu.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Jedino rešenje je ili da KKB ne igra ABA ligu ili da je igra izvan Crne Gore, recimo u Skoplju.
                  ili to ili da se preselimo u Beograd. Da se poremeti duopol blizanaca , kad vec to ne mogu da urade Vojvodina (za koju navijam ) ili Radnicki KG i NIS.

                  Comment


                  • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                    ili to ili da se preselimo u Beograd. Da se poremeti duopol blizanaca , kad vec to ne mogu da urade Vojvodina (za koju navijam ) ili Radnicki KG i NIS.
                    Može, ima u sportskom centru Šumice slobodnih termina, samo da se uskladite sa odbojkaškim i rukometnim klubovima koji tamo treniraju i igraju utakmice.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Ma gde ce Buducnost da se bori protiv duopola kada ima banju i monopol kod kuce. Barani koliko god da uloze ne mogu da ga razbiju.

                      Comment


                      • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                        ili to ili da se preselimo u Beograd. Da se poremeti duopol blizanaca , kad vec to ne mogu da urade Vojvodina (za koju navijam ) ili Radnicki KG i NIS.
                        (ovo će malo grdno da zvuči) Kada bi se preselili u BG imali bi ste više navijača nego u PG.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          A jbt kao da ste iz Švedske a ne sa Dinarskog kraša, vi ćete da održite čas navijanja? Prvo da naučite vaše vozače da od aerodroma do hotela ima 30-35 minuta lagane vožnje, onda da naučite da ne bacate šrafove, da ne pljujete, pretite i otimate telefone...jok, vi ste cveće a mi smo govna koja samo mulja...mojne to, ne ide to tako brate.
                          A jesi video kako su se pokondirili? Kako su krenuli, i pounijatiće se, mislim vidim da im vaseljenski patrijarh šalje jasnu poruku a papa se najavio za dogodine. Mashallah, mashallah.

                          Pored novonastalog nacionalnog izgleda da će se tu roditi i verski antagonizam.

                          Comment


                          • jbg, ne osniva se crkva u parlamentu
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              (ovo će malo grdno da zvuči) Kada bi se preselili u BG imali bi ste više navijača nego u PG.

                              Ma lagano..nema ljutnje. Vec vidim prvi red partera. Vec vidim sumadince kako se vezuju za pravi klub.

                              Comment


                              • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                                ili to ili da se preselimo u Beograd. Da se poremeti duopol blizanaca , kad vec to ne mogu da urade Vojvodina (za koju navijam ) ili Radnicki KG i NIS.
                                Nemas za koga da navijas, zali Boze budzeta sto im daju na kasiku...bolje da nahrane pse po ovoj zimi...Beda od tima, Andrija Simovic je LBJ, tu su jos neki igraci, uglavnom sacuvaj Boze..

                                Ima ovde odbojka i rukomet koji niko ne gleda, ne znam sto se ne ulozi, bilo bi tu dosta ljudi na utakmicama...sad malo guraju fudbal preko sns-a bajatovica ali to je tek smejurija....

                                Nesto je bila ona zadnja sezona kad se izborila ABA ali nije imala drzava grad da daju velikih 150k a i Bata je umro tad...pa je sve otislo u qrac...Tad je bio Kalinic tu, Boltic jbm li ga ko jos...pre toga onda sa Gurovicem, Nemetom i dal Henderson itd..ne mogu se setiti...

                                Spens prima 10k ljudi, ima i malu salu sa par hiljada ljudi...ali eto...Cair je isto sredjen za nista, Vrsac isto halu i nista itd...ali u Bg-u svaka sala radi ) pa cak i periferija, mada naspramMege, oni bar imaju navijace.. doduse podeljene
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X