Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by StefanPG View Post
    Kako to ozbiljan klub komentarise [emoji41]

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Toliko ste lenji, da ste jedva sastavili 2-3 rečenice za saopštenje.

    Comment


    • A kako MONDO saznaje, Crvena zvezda je rezervisala karte za let u 13.45 iz Beograda za Podgoricu.

      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

      Comment


      • Zaista ima dovoljno iskustva u pravljenju sranja, ovo je sve samo ne ozbiljno obaveštenje ozbiljnog klluba.
        Ozbiljno saopštenje bi se saastojalo od procene bezbednosne situacije u Podgorici, saopštenje o angažovanju snaga (redari i MUP) potrebnih da se održi red u dvorani u kojoj je planirano 7500 osoba, garancije za bezbednost gostujućeg tima (uzevši u obzir istoriju susreta dva kluba) i to sve javno i upućeno bordu ABA lige, e to bi bilo ozbiljno saopštenje ozbiljnog kluba, ovo je patkometrijsko saopštenje.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Pudlica radi svoj posao produzene ruke, voli da mu se navijaci nerviraju i stresiraju...radio je ovo i ranije kao i Saolin Dulo kad je povukao ekipu pa izasao u sekund do 12 sto bi se reklo...

          Meni nije zao njih naravno, vec ljudi koji veruju u ove gluposti. Vise bi covic voleo icident nego bokan...to je sigurno..oba su produzena ruke njihove vlasti i rade kako im se kaze...samo sto je pudlica don korleone za ovog jazavca..

          Ljudise nerviraju i gube energije, stvara se tekma na zivot i smrt..a ovo treba da bude uzivanje i opustencija od posla itd...zabava za sirotinju da misli da je bitna..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Juce je bilo jako kriticno https://m.facebook.com/story.php?sto...60803734682852 a kako ce danas biti mogu misliti [emoji1][emoji1][emoji1][emoji1]

            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

            Comment


            • Koliko je pudlica cist, videcemo danas protiv Mege...hendikep pao sa +5 na -2 za Megu..oce to tako ))
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • dobro, ajde nemoj sad i vi da se pravite da je sve ok, jer nije
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Evo dolaze u 13.30 izgleda.Tako procitah.

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Koliko je pudlica cist, videcemo danas protiv Mege...hendikep pao sa +5 na -2 za Megu..oce to tako ))
                    ja sam rekao da pusta Fmp. . a ljudi me napadaju. .

                    Comment


                    • Originally posted by StefanPG View Post
                      Kako to ozbiljan klub komentarise [emoji41]

                      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                      to da imate iskustva u radnjama koje sa sportom veze nemaju to nam je jasno!

                      Comment


                      • Kako oni misle da odigraju ako dodju par sati pred utakmicu?
                        Covicu siso.

                        A ako ne dodju to znaci da je i njemu neko tako naredio.

                        Comment


                        • Najvažnija je bezbednost igrača. Ona je svaki put bila ugrožena kada su igrači Zvezde bili u Podgorici, a sada, u svetlu najnovijih dešavanja u Crnoj Gori, može se očekivati da sve to dodatno eskalira i bude još gore.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • apsolutno,ako ne moze da se odigra i da garantuju bezbednost,jebo onda i abu i el i sport uopšte

                            Comment


                            • Ja sad procitah na B92 da je BIA izdala upozorenje da se ne ide i da je to njihova odluka i da smo zbog toga trazili napismeno garancije ABA lige jer Bokanove ne vrede ni pisljiva boba
                              Predaleko je ovo sve otislo. Fali kosarke a ne prepucavanja

                              Comment


                              • Dosadasnji potezi czv imaju za cilj da KKB prikazu kao nekog ko ne moze da organizuje utakmice sa jednog aspekta, sa drugog se vjestacki fabrikuju tenzije a sa treceg aspekta ima za cilj stvaranje nervoze kod igraca i navijaca domaceg tima. Racunajuci da ce naslove prenijeti i strani mediji , time se baca ljaga na KKB. Kod srpskih medija je za cilj da se prikaze neprijateljstvo koje je usmjereno protiv Srbije i da se izazove efekat slican onome sto je bilo u 5. utakmici finala. Jednostavno, KKCZ je tu samo taoc u rukama raznih sluzbi, povezanih sa medijima i vrhom drzave. Takve rabote nikome ne sluze na cast. Onda ce ljudima u regionu da bude svega dosta u jednom momentu i pocece da ne dolaze na utakmice. Nesto sto se stvaralo mnogo godina i sto je klubovima donosilo profit ce da se raspadne usled interesa pojedinaca ili raznih grupa. U svakom slucaju , boli me uvo, neka radi svako kako misli da treba , vrijeme ce pokazati sto i kako. Ja nazalost necu biti u mogucnosti da gledam (zbog puta) i otkazao sam trebovanu kartu. Doci ce momenat kada cemo se svi kajati zbog nekih desavanja kao i uvijek.

                                Comment

                                Working...
                                X