Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako je aba liga donela odluku da se utakmica moze bez problema igrati, jedino logicno je da utakmicu odigras ili da se istupi iz lige.

    Comment


    • Znaju oni u BG bolje nego mi kakvo je stanje u Podgoricu. [emoji1]
      20:0 ako se ne pojave, sve osim toga je za istupanje iz lige.

      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

      Comment


      • Ja sam negde pročitao da ABA nije odgovorila na zahtev Zvezde da se odloži meč, a ne da se bez problema može igrati.

        Comment


        • Vi ako ne znate kakvo je stanje u Crnoj Gori u potpunosti zaslužujete vlast koju imate.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Oce da uniste jedini normalan proizvod drzava bivse juge...sramota.

            Comment


            • Deki, u se i u svoje kljuse.
              Kako god oce, njima na obraz.

              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
              Last edited by StefanPG; 30-12-19, 10:18.

              Comment


              • Ja sam za to da se KK Budućnost izbaci iz ABA lige. Previše problema generišu koje godinama ne uspevaju da reše.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Nije upućeno prema forumskim Crnogorcima nego prema rukovodstvu klubu, da bude jasno.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Ja sam za to da se KK Budućnost izbaci iz ABA lige. Previše problema generišu koje godinama ne uspevaju da reše.
                    Slažem se. Takođe i Zvezda i Partizan, pod istim aršinima.

                    Comment


                    • Svi problemi imaju jednog zajednickog cinioca , Covica i nazalost njegov klub. Uz svo uvazavanje forumasa navijaca Czv.

                      Comment


                      • Hajde da sčekamo do sutra, prekosutra pa da onda kada dobijemo kakvu informaciju više nego što imamo sada raspredamo i razmrsujemo gordijev čvor.
                        Ako je NČ krivac i pokušava nešto ispod žita, neka se KKCZv izbaci (ne da istupi) dakle - izbaci iz ABA lige a ako nije negova volja da vidimo čija je i da ta strana, taj pojedinac snosi konsekvence.
                        Mada opet ću ponoviti, ubeđen sam da Varvari predstavljaju najmanju pretnju utakmici.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                          Slažem se. Takođe i Zvezda i Partizan, pod istim aršinima.
                          Ne bih baš tu stavio znak jednakosti. Zvezda i Partizan decenijama odigravaju utakmice bez ovakvih problema.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                            Svi problemi imaju jednog zajednickog cinioca , Covica i nazalost njegov klub. Uz svo uvazavanje forumasa navijaca Czv.
                            Vujoševic,Covic i Bokan su tri poremecene osobe!

                            Comment


                            • Fabrikuju se problemi kako bi se stvarala neka slika u javnosti bez potrebe.

                              Comment


                              • Kako to ozbiljan klub komentarise [emoji41]

                                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X