Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šta se pecaš Mark na Dekkarda.
    Mora stari provokator da se javi ne bi li skrenuo misli sa tabele i sutrašnje tekme.
    Ja volim njegove pošalice sve dok ne postanu bezobrazne i zlobne.

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      Šta se pecaš Mark na Dekkarda.
      Mora stari provokator da se javi ne bi li skrenuo misli sa tabele i sutrašnje tekme.
      Ja volim njegove pošalice sve dok ne postanu bezobrazne i zlobne.

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
      Ja tebe isto gotivim, baš sam to jednom forumašu pričao. Eto vidiš dobri moj RPZ ne valja ni kad ljudima poželiš da uživaju i da se prepuste nesputanom hedonizmu... Nema sreće dok se sve dočekuje na nož.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • šta se pecam, vidiš da rešavam po kratkom postupku, nema sa takvim bilo kakve diskusije

        što se meča tiče - razlika je baš ogromna, oni su imali 2 igrača na klupi, par njih nije ni izlazilo u drugom. mi sa 30% snage, klasično odradjivanje posla
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Nisi ti naivan. Upakuješ sve to u celofan sarkazma pa mnogima deluje u datom trenutku podjebavački i provokatorski. Ali tako te treba prihvatiti i uzvratiti na isti način. Sve dok nema teških reči je dozvoljeno.
          Meni ti ne bi bio Dekkard da si drugačiji. Jbg navika je čudo.

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

          Comment


          • https://informer.rs/sport/kosarka/48...izazovu-nerede
            Ako se navodi Svinjovera pokažu kao tačne imali smisla više igrati i pratiti ovu skaradno-zločinačku ligu.
            Nadam se da je ovo samo pumpanje i punjenje tiraža jer u suprotnom...

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

            Comment


            • zna se iz čije kuhinje ovo dolazi

              to je onaj lik kome se i navijači partizana preruše u zvezdine da mu vredjaju sina

              izgleda da je ove zime trend maskiranje u navijače zvezde

              ne ume taj drugačije nego da diže tenzije, srećom niko nije više lud da mu veruje

              informer saznaje = javio im čova
              Last edited by mark !t zer0; 29-12-19, 22:21.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Vasi sjutra lete Montenegrom, redovna linija u 08:50h, igrace se sjutra.

                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  https://informer.rs/sport/kosarka/48...izazovu-nerede
                  Ako se navodi Svinjovera pokažu kao tačne imali smisla više igrati i pratiti ovu skaradno-zločinačku ligu.
                  Nadam se da je ovo samo pumpanje i punjenje tiraža jer u suprotnom...

                  Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                  Auuu ajde sto citas to smece, ali jos verujes u to, tj zapitao si se..

                  Braco, oce da nas zavade, mi dmo jedxn narod...ko ne vidi taj je budala. Oni zavade zarad drugih stvari ex Krusik, a mi se koljemo..zalosno..sirotinja tj mi, uvek najebe...igraju se sa nama, ali zalosno sto su ti mozgovi debilni kao zeks, beba i dj..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Šta se pecaš Mark na Dekkarda.
                    Mora stari provokator da se javi ne bi li skrenuo misli sa tabele i sutrašnje tekme.
                    Ja volim njegove pošalice sve dok ne postanu bezobrazne i zlobne.

                    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                    Originally posted by dekkard View Post
                    Ja tebe isto gotivim, baš sam to jednom forumašu pričao. Eto vidiš dobri moj RPZ ne valja ni kad ljudima poželiš da uživaju i da se prepuste nesputanom hedonizmu... Nema sreće dok se sve dočekuje na nož.
                    Romansa na vidiku....
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by StefanPG View Post
                      Vasi sjutra lete Montenegrom, redovna linija u 08:50h, igrace se sjutra.
                      Znaci ovaj put naspavani igramo utakmicu. Lepo lepo

                      Comment


                      • Ipak polete avion bez Zvezdasa.....sta ce sad da bude. Ako izgubimo 20:0 zbog glupave politike nema dalje.....

                        Comment


                        • Igra se Nebojsa, idu carterom 100%, avion sala avion.
                          Bezveze sto trosi te momke samo, dzabe isli na cekiranje i ostale matrake.

                          Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                          Last edited by StefanPG; 30-12-19, 09:54.

                          Comment


                          • Neće otići, sad je već izvesno. I ne treba ni da idu, kad im se ne garantuje bezbednost.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Kakva je ovo komedija?. Kakvi su ovo spinovi? Kakve su ovo igre obavjestajnih sluzbi? Kakve su ovo dezinformacije? Zasto je zvezda dozvolila da bude igracka u takvim rabotama?

                              Comment


                              • Utakmica danas ne sme da se igra. Jednostavno, nije sve samo sport, ovde je politika sve zakuvala i sve je veoma napeto i naelektrisano. Jednostavno nije vreme za utakmicu. Bilo bi svega, osim sportskog nadmetanja. Mislim, bilo bi ga i inače, ali sad je naročito zajebano.

                                Comment

                                Working...
                                X