Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve ok. Stvarno je ludilo.

    Comment


    • Kao što rekoh, dosad nezapamćena ABA liga u kojoj svi dosadašnji favoriti gube i taj trend će se nastaviti. Prognozirao sam da Futura nakon 10-og kola čeka težak raspored, da igraju 5 od sledećih 6 kola na strani i da kao domaćini igraju sa Zvezdom, i da će tu doživeti barem dva poraza. Oni su tu kvotu ispunili već u prva dva gostovanja, FMP-u i Zadru imaju mečeve sa Zvezdom kod kuće i gostovanja u Kopru i Krki, i sad su apsolutno otvorene sve plej-of pozicije što verujem da će Zvezda iskoristiti i obezbediti najviše mesto pred doigravanje.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post
        Moja greska onda, izvini. Ma sve si u pravu. Sinocna utakmica npr izmedju Cede i Mege bi usla u top 5 utakmixa El ove sezone. Ono kada kao navijac KKCz svako kolo navijas za ekipe protiv tvojih konkurenata za PO i vise se iznervira sinoc na brainfarta Milojevica u poslednjih 3 sekunde nego na neka nase utakmice u El.

        Mislim da oko tih emisija Arena diktira uslove u programu ali da bi pomoglo sigurno.
        Ja sam opet Zbog Simona, Jake i Cirbesa navijao (a žao mi i Rimca) za CedOli). (uopšte nisam mogao sebe da nateram da navijam za Megu)
        Da pojasnim Rimca, nekako mi je (bar u mojoj glavi) on navukao gubitnički oreol i tim koji vodi je večito donji kada treba pobediti.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Danijel Jusup herojski posao radi sa Zadrom. Od ekipe koja je jednom nogom viđena u nižem rangu napravio je fenomenalni poduhvat i pobedio tri od četiri najbolje ekipe ABA lige (CZ, Cedevita, Budućnost).

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Ja sam opet Zbog Simona, Jake i Cirbesa navijao (a žao mi i Rimca) za CedOli). (uopšte nisam mogao sebe da nateram da navijam za Megu)
            Da pojasnim Rimca, nekako mi je (bar u mojoj glavi) on navukao gubitnički oreol i tim koji vodi je večito donji kada treba pobediti.
            Naravno, uvek iz istih razloga kao i ti navijam za ovogodišnji CedOli. Ne znam zaista koji bi mi bili motivi da navijam za menadžerski klub kao što je Mega, koja uvek pretpostavlja ličnu statistiku nad timskim rezultatom.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Krece Buducnost da posrce ...mislim da ce da se useru kad im bude najpotrebnije ...

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Naravno, uvek iz istih razloga kao i ti navijam za ovogodišnji CedOli. Ne znam zaista koji bi mi bili motivi da navijam za menadžerski klub kao što je Mega, koja uvek pretpostavlja ličnu statistiku nad timskim rezultatom.
                Pa i juce sam navijao za hrvatski klub protiv Cg kluba i to je po meni isto ludilo mozga?

                Navijam uvek za protivnika koji igra protiv nasih konkurenata za playoff. Da je Cede izgubio bili bi na poraz od njih i dolaze nam u BG,

                Zabole me sta ce Jaka, Simon ili Zirbes uraditi i bilo koji nas igrac kada igra u nekom klubu protiv naseg.

                Zabole me i za Megu i Zadar ali ako ce moj klub imati koristi od njihovih pobeda protiv nasih konkurenata, obe ruke za njih.

                Comment


                • Mnogo bode oci ova cdOLIMPIJA da bi se za njih navijalo, a narocito protiv momaka sa ovih prostora.

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Pa i juce sam navijao za hrvatski klub protiv Cg kluba i to je po meni isto ludilo mozga?

                    Navijam uvek za protivnika koji igra protiv nasih konkurenata za playoff. Da je Cede izgubio bili bi na poraz od njih i dolaze nam u BG,

                    Zabole me sta ce Jaka, Simon ili Zirbes uraditi i bilo koji nas igrac kada igra u nekom klubu protiv naseg.

                    Zabole me i za Megu i Zadar ali ako ce moj klub imati koristi od njihovih pobeda protiv nasih konkurenata, obe ruke za njih.
                    Potpuno normalno razmisljanje.

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      Pa i juce sam navijao za hrvatski klub protiv Cg kluba i to je po meni isto ludilo mozga?

                      Navijam uvek za protivnika koji igra protiv nasih konkurenata za playoff. Da je Cede izgubio bili bi na poraz od njih i dolaze nam u BG,

                      Zabole me sta ce Jaka, Simon ili Zirbes uraditi i bilo koji nas igrac kada igra u nekom klubu protiv naseg.

                      Zabole me i za Megu i Zadar ali ako ce moj klub imati koristi od njihovih pobeda protiv nasih konkurenata, obe ruke za njih.
                      Neke timove volim, neke ne, jednostavno. Mega je među tim timovima koje ne volim.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Nastavlja se osipanje Primorske. Holt se vraća u Astanu odakle je i došao u Kopar. Prvi plej ekipe Šiško obasut je brojnim ponudama sa svih meridijana. Trenutno pol poziciju za dovođenje odličnog razigravača drži minhenski Bajern. Pored Bavaraca puls opipavaju Armani i Makabi.

                        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Sto se tice Siska bilo je nekih prica i oko Zalgirisa, mozda bi mu Saras bio najbolje resenje, a uz to im "gori" bukvalno na mestu plejmejkera. Ostali evroligasi koje si pomenuo su svakako platezno sposobniji od Zalgirisa.
                          Last edited by Borca; 24-12-19, 22:26.

                          Comment


                          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                            Nastavlja se osipanje Primorske. Holt se vraća u Astanu odakle je i došao u Kopar. Prvi plej ekipe Šiško obasut je brojnim ponudama sa svih meridijana. Trenutno pol poziciju za dovođenje odličnog razigravača drži minhenski Bajern. Pored Bavaraca puls opipavaju Armani i Makabi.

                            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                            Ne cini mi se bas da je Sisko toliki kvalitet za Makabi i Armani, mada bi u Bajernu mozda i mogao da se izbori za minute i da pruzi zadovoljavajuce partije.

                            Comment


                            • Sisko je izvikan ,neka ode gde mu najvise para nude ...jer mislim da nece od njega biti nista posebno ...tipa Novak ..tresla se gora.....rosio se Šisko

                              Comment


                              • Nidam, Pulen, Voler, Heris i Lukovic petorka Mornara sad pri kraju utakmice. Urose ti vidi ako mozes da uhvatis neki skok, a mi cemo se vec nekako snaci sa prangijanjem.

                                Comment

                                Working...
                                X