Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prosao je prelazni rok izmedju ABA klubova tako da se ne brines oko Grina.

    Comment


    • Originally posted by Borca View Post
      Prosao je prelazni rok izmedju ABA klubova tako da se ne brines oko Grina.
      Zaboravio sam na to.

      Odlično.

      Comment


      • Solidna poseta u Baru.. Ima brat, bratu 200-300 ljudi

        Comment


        • Prekid, problem sa osvetljenjem.

          Comment


          • Nastavljaju da igraju ali je i dalje malo mračno.

            Mislim da je isti problem bio jednom kad je Zvezda gostovala.

            Comment


            • Muhamed Ahmed fino pojačanje za Zadar.

              Vodi Zadar, dobro se drži za sada.

              Comment


              • I dobi Zadar, ne znam da li to nama išta znači pored ovakve uprave.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • znači Olimpiji

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    I dobi Zadar, ne znam da li to nama išta znači pored ovakve uprave.
                    Znaci na psiholoskom planu.

                    Cedevita pukla 40 razlike, Futura 9 razlike , mi imali sut za pobedu. Zakljucak bolji smo od ova dva kluba.

                    KKP je dobio kada su ovi bili u raspadu, Hvala Vucicu i limaru na takvom namestenom rasporedu.

                    Comment


                    • Kakva liga jebem ti sunce. Ko zna sta se sve moze izdesavati do pocetka PO. Svaka cast Zadru. Mi smo ih vratili u zivot. Steta. Ali je liga vrhunska. Nedovoljno medijski ispracena u pozitivnom smislu.

                      Comment


                      • mozda zbog toga jer nista ne donosi na kraju?

                        Comment


                        • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                          Kakva liga jebem ti sunce. Ko zna sta se sve moze izdesavati do pocetka PO. Svaka cast Zadru. Mi smo ih vratili u zivot. Steta. Ali je liga vrhunska. Nedovoljno medijski ispracena u pozitivnom smislu.

                          Druze kako nije ispracena, svaka utakmica je u live prenosu, imas emisiju u obrucu ponedeljkom od 20 h, svi forumi koje poznajem vise imaju upisa od kosarci nego o fudbalu.

                          Ne znam sta bi mi vise zeleli od lige koja je ipak na svemirskom nivou ako je uporedimo sa domacom ligom u kosarci pa i u fudbalu tzv pingpong ling long liga.

                          Naravno nije kvaliteta EL gde mi kao navijaci kluba koji ucestvuje u istoj pa sa malo vise emocija smo tu ukljuceni, ali klub koji je u poslednja 4 kola dobio tri kandidata za trofej ABA lige je ipak uspeh i govori o regularnosti te lige.

                          Da mi je da vidim da neki Radnik iz Surdulice ili vec ko je fenjeras u fudbalskoj ligi veze ovakve pobede protiv beogradskih blizanaca i npr Vojvodine. Nikada.

                          Mozda bi tu moglo malo vise publike, verujem da ce publika u Zadru da jos vise da podrske, Mornarova publika je meni razocarenje, Laktasi isto, MEga i Zeleznik su van konkurencije, mada evo KKP sinoc jedva do 2.500 dobacio u Areni. Ako si na to mislio , tu si u pravu.

                          Comment


                          • Ajde ti i ja nesto da se slozimo.
                            Pogotovo sto npr publika nije ogranicena, svako gleda tudje meceve, svi su ukljuceni. Dobro je sto ove godine niko nema zagarantovane pobjede, da nije bilo ovog raspada Primorske, bas jedna od boljih sezona ABA lige u zadnjih nekoliko godina.

                            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                            Comment


                            • Druze, moj utisak " kakva liga jebem ti sunce" je pozitivan. Iz tvojih rijeci zakljucujem tj nisam siguran jesi li shvatio. Naravno da je liga odlicna i u tom smislu je moja impresija.

                              Pa vidis ti live prenosi i jedna emisija su malo. Da, malo. Makar u 2019-2020 godini. To je nekad mozda bio sinonim za "medijsku ispracenost" ali je sada obican standard. Dje su emisije prije kola, dje su ukljucenja iz klubova u najavi kola, dje su analize ukljucenja iz klubova posle odigranog kola....jos milion sredstava ima da se digne na veci nivo...cak ti ne treba ni televizija dovoljan je yt

                              Comment


                              • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                                Druze, moj utisak " kakva liga jebem ti sunce" je pozitivan. Iz tvojih rijeci zakljucujem tj nisam siguran jesi li shvatio. Naravno da je liga odlicna i u tom smislu je moja impresija.

                                Pa vidis ti live prenosi i jedna emisija su malo. Da, malo. Makar u 2019-2020 godini. To je nekad mozda bio sinonim za "medijsku ispracenost" ali je sada obican standard. Dje su emisije prije kola, dje su ukljucenja iz klubova u najavi kola, dje su analize ukljucenja iz klubova posle odigranog kola....jos milion sredstava ima da se digne na veci nivo...cak ti ne treba ni televizija dovoljan je yt
                                Moja greska onda, izvini. Ma sve si u pravu. Sinocna utakmica npr izmedju Cede i Mege bi usla u top 5 utakmixa El ove sezone. Ono kada kao navijac KKCz svako kolo navijas za ekipe protiv tvojih konkurenata za PO i vise se iznervira sinoc na brainfarta Milojevica u poslednjih 3 sekunde nego na neka nase utakmice u El.

                                Mislim da oko tih emisija Arena diktira uslove u programu ali da bi pomoglo sigurno.

                                Comment

                                Working...
                                X