Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sramotno sudjenje.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Cestitke kolegama sa foruma. Sta reci? Utakmica u kojoj je jedan tim mogao da radi sto hoce. Bukvalno. Da su se postovala pravila kosarkaske igre, sa ovakvom igrom, pola hale je trebalo da izadje zbog licnih gresaka. Toliko nedozvoljenih kontakata je bilo da je pravo cudo kako smo uopste bili u egalu. Vrhunsko sudjenje na stetu gostiju, u korist domacina i to je ono sto u ovim okolnostima predstavlja prednost domaceg terena. Svaka cast nasim momcima. Jednostavno ovdje je od sudijske trojke uzeto previse poena da bi se nadali pobjedi. Da ne nabrajam sad pojedinacno , jer me pojedinacne greske sudija ne interesuju, jasno je kao dan da je jedan tim mogao bukvalno da igra rukomet.

      U svakom slucaju, cestitke.

      Comment


      • Protivnku dopustiti ovoliko ofanzivnih skokova je bas ocaj. I pored toga su mogli do pobede, jer se Zvezda pogubila u poslednjih nekoliko minuta.

        Bice 2:0, mislim da ce ubedljivije dobiti Zvezda sledecu.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Slobodni ste da postavite sve greške sudija na štetu KKB. Ja sam ubeđenja da odavno nisam gledao bolje suđenje.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Sudije su odradile odličan posao. Apsolutno zaslužena pobeda.

            Originally posted by Nemam_ti_kad View Post

            Ma naravno, treba uzivati u kosaraci ali jbg nemamo svi isti interes. Nadam se da grijesim i da me lažu, ali po mojim informacijama iz BG, opet se sprema "docek". Mislim o doceku van hale. Opet su se mobilisali kako ih zovu u BG, covicevi specijalci, tako mi je preneseno. Aerodrom, hotel, ispred hale...bice valjda opet da se salju mrtvacki vijenci i ostali repertoar. Od 1000-2000 plan je da se pusti publike. Bez novinara iz CG.

            Nadam se da smo svi dovoljno pametni i da smo naucili kako ne treba.
            Košarkašima Budućnosti nije nedostajala dlaka sa glave.

            Taj koji ti je preneo tu informaciju nije ništa bolji od Bokana i Čovića. Lažovčina.

            Očigledno mu je mržnja takva da je priželjkivao haos.

            I jedan savet, nema potrebe ovakve neproverene informacije da se postavljaju na forum, bez potrebe se samo pali vatra.

            Comment


            • Podjednak je bio sudijski kriterijum sa obe strane. Ja ne bih sudio neke faulove u napadu kod postavljanja blokova, ali je to suđeno na obe strane tako da nema niko pravo da se buni.
              Last edited by dekkard; 16-05-21, 20:28.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Najlakše je sad okriviti nekakve "specijalce", vojnike, a trijumf domaćina čist ko suza. Prevashodno su izašli muški da poginu i uspeli tekmu da uvedu u njihov ritam.


                Futura osim briljantnog Rida nije imala odgovarajući odgovor za Zvezdinu igru.

                Comment


                • Ne bih se slozio sa kolegom. Porazeni smo potpuno zasluzno. Bolja energija protivnika i previse drugih sansi na ofanzivne skokove, u tom segmentu lezi poraz, kao protiv Monaka. Moramo mnogo jace uci, Zvezda je vise zeljela sve.

                  Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока

                  Comment


                  • Sem "Miloje majmune" i ono jednom vezano za siptare nisam primetio nista posebno sa tribina sto bi moglo ici u prilog da je postojao neki docek, a i ovo prethodno nabrojeno je uglavnom ocekivano ponasanje dela navijaca.

                    Comment


                    • Vikali su " Miloje majstore".
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Vikali su " Miloje majstore".
                        NAravno, jer je igrao za nas.
                        Što bi vređali "našeg"?

                        Comment


                        • Jose Vildoza (191cm, 25 godina) sampion Argentinske lige sa San Lorencom i MVP takmicenja potpisuje 1+1 ugovor sa Cibonom.

                          Comment


                          • Najveca prednost i sreca za Zvezdu (i Radonju :P) je to sto je prekoputa Miloje. Neverovatno da sa ovim timom nije uspeo makar jedan brejk da napravi.
                            Samo malo bolji trener bi ovo verovatno odveo u PG sa prednoscu od 0:2, sigurno sa 1:1. Bolje da su dali pare Dzikicu opet, bar samo da odradi do kraja sezone.

                            Zvezda ocekivano sa 2:0 ide u PG i sad je svejedno da li ce se igrati majstorica, nju svakako nece izgubiti.
                            Last edited by Mr. Wolf; 18-05-21, 21:31.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Kakav mec. Cestitke zvezdasima. Nemam rijeci.

                              Comment


                              • Hvala na cestitkama. Ovo je bilo za srcani udar. Ali to je lepota ove igre.

                                Comment

                                Working...
                                X