Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 5 miliona budzet Cedevite , 60% za plate



    https://www.sportskacentrala.com/202...-to-ispratiti/
    Last edited by Nemam_ti_kad; 11-05-21, 14:53.

    Comment


    • Sto je ovo jbm ti, 2 poena za cetvrtinu....auuuuuu u zivotu to nisam vidio...

      Inace Bajicu hvala na info...

      "Zahvalio bih se domaćinu večeras na gostoprimstvu koje smo doživjeli, mislim da Igokea kao klub, a ni moji igrači, ni ja kao trener, nikada nismo doživjeli ovakve uvrede kao večeras u dvorani”, kazao je Bajić.

      Comment


      • Šta je očekivao, nije došao u pozorište.
        Losers gonna lose.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Šta i koje uvrede? Gledao sam utakmicu i na kraju sam odmah prekinuo gledanje. Da li je bilo u toku utakmice a da ja nisam čuo ili posle, mada kada sam u jednom kadru video četvrtaste tetovirane mogu i da poverujem u uvrede ali ne znam koje.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Srecno u finalu kolege. Neka pobijedi bolji. Kraj sezone bi trebao da bude top nivo kosarke dva tima. Svako ce naravno navijati za svoj tim. Neka sve bude sportski.

            Comment


            • Vikali su Josilo Majmune jedino sam to cuo ...i na kraju Izadji Mala ...kao uvertira za Buducnost .......moguce da je bilo nekih sporadicnoh povika ali to stvarno ne treba okaraktersati kao neko vredjanje ....kao da su zaboravili sta se kod njih desavalo ranijih godina ....
              svaka ima cast na odlicnoj sezoni ,iznad svakog ocekivanja i njih samih verovatno ..
              Sto se nas tice mislim da nam sanse u finalu nisu vece od 40 %,obzirom da pleja nemamo i da je Wolden u losem stanju ...
              Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

              Comment


              • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                Sto je ovo jbm ti, 2 poena za cetvrtinu....auuuuuu u zivotu to nisam vidio...

                Inace Bajicu hvala na info...

                "Zahvalio bih se domaćinu večeras na gostoprimstvu koje smo doživjeli, mislim da Igokea kao klub, a ni moji igrači, ni ja kao trener, nikada nismo doživjeli ovakve uvrede kao večeras u dvorani”, kazao je Bajić.
                Tačnije , tri poena za poslednjih 15 minuta . Bajićevu izjavu ne bih komentarisao jer se nije desilo ništa što inače nije deo "navijačkog " folklora . Više je ova izjava izazvala pažnju novinara tradiocinalno osetljivih na kkcz ....

                Comment


                • Pitanje da li neki ljudi idu na utakmice.

                  Psovki i uvreda je bilo i pre 100 godina na utakmicama.

                  Pa niko ne dolazi zbog filharmonije ili pozorišta pa da očekuje filharmonijsku i pozorišnu atmosferu.

                  Nema toga koji na nekoj utakmici nije opsovao sudiju, nekog protivnčikog igrača ili trenera...

                  Ne treba ugrožavati nečiji život, pljuvati, vređati nečije dete...

                  Inače ovo tipa - grobarska pičko, duvaj ga Bajiću...vau, to je strašno.

                  Očekujem hitan sastanak Dodika i Vučića povodom ovih strašnih uvreda.

                  Comment


                  • Поготово се сад чује кад је у хали мали број људи...Увреде су саставни део...Нисмо Енглези на Вимблдону!

                    Све је добро док председник клуба(или шта је већ био тад Додиков брат)не изађе на терен и дође испред противничких навијача и симулира јебачину и чашћав се са публиком...

                    Личне увреде су саставни део,ал је рецимо труло кад неко дигне паролу са садржином ,,Да ли си сигуран да је Филип твој син"...

                    Иначе,по мени,70:30 шансе на страни Будућности у овом финалу...Одморниији су,комплетни су,боље играју,имају константну форму,добили су нас оба пута у лигашком делу,имају много веће самопоуздање...Код нас нема ко да чува Рида који ће велике проблеме да нам прави...Очекујем да нећемо моћи ни Кобса да сачувамо у ПГ кад се буде играло због критеријума суђења...

                    Comment


                    • Treba postaviti anketu rezultata finala, bilo bi zanimljivo glasanje. Ocekujem da Zvezda odbrani teren i to je sad trenutno najbitnije. Kobs jeste dobar igrac, ali ispade da su oni ne znam kakav tim i da ce nas pocistiti..nisam davno primetio ovoliku paniku pa cak ni za vreme Alimpija necasnog...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Precenjuje se Buducnost, dobija Zvezda 3:0 ili 3:1. Verujem da Zvezda u PG ide sa 2:0.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment



                        • - Oba tima su zasluzeno u finalu.
                          - Oba tima se nadaju sto je i normalno.
                          - Oba tima se poznaju vrlo dobro.
                          - Oba tima su ove sezone imali dobre i manje dobre partije. Rekao bih samo da je KKB manje oscilirala ali to i ne mora nista da znaci u finalu.
                          - Oba tima ce dati sve od sebe da osvoje titulu.

                          Utakmica vise na svom terenu je ogroman kapital i zbog toga 60%-40% u korist KKCZ.





                          Comment


                          • Kapital je kad 6.000-7.000 ljudi grmi i daje podrsku. Ovako kad skripe patike prednost je minimalna. Prednost malo zbog ‘domacinskog’ sudjenja i eventualno jer se trenira u toj dvorani. Ja ocekuje 1:1, pa 2:2. U petoj mi dobijamo.
                            Last edited by Storm; 12-05-21, 12:37.

                            Comment


                            • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                              Steta sto arena sport ne radi bas vrhunsku promociju lige. Smatram da su ovako uzbudljivu sezonu morali da isprate mnogo bolje, da je raznim emisijama, ukljucenjima iz klubova, analizama i zanimljivostima, rivalitetima, desavnjima na i oko parketa, priblize najsirem sloju gradjana regiona i podignu gledanost sami sebi i jednostavno zarade vise na tome. Nekako mi sva ta produkcija oko lige vec duze tapka na istom nivou bez ikakvih novih momenata. Makar sam ja stekao takav utisak.
                              Pokusali su u skladu sa mogucnostima ali jednostavno mali broj ljudi ima Arenu. Pa kad od tog malog broja izuzmes one koji vole kosarku, dobijes ovo.

                              Comment


                              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                Precenjuje se Buducnost, dobija Zvezda 3:0 ili 3:1. Verujem da Zvezda u PG ide sa 2:0.
                                Neutralan si nemas umjesane emocije pa mi objasni kako to vidis da smo favoriti?

                                Comment

                                Working...
                                X