Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlična Budućnost.

    Comment


    • Gorda iskusno, produzi sebi karijeru za godinu dana. Nema povreda , sacuva tijelo, sto je vazno u tim godinama. I u kkp i u mornaru je bio na 50% , cuvao se. Vrlo, vrlo iskusno. Bez rizika. Ubode dva ugovora,gledano ukupno, vrlo dobar.

      Comment


      • Nije Skola pa da mora da se čuva, ima tek 32 godine.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Duda Sanadze produzava ugovor sa Borcem.

          Comment


          • Jackie Carmicheal produzio ugovor sa Igokeom.

            Comment


            • Meni je najzanimljiviji kao visoki igrač kojeg bek jako teško probija sa perimetra. Verovatno najbolji visoki po tom osnovu u ABA ligi.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Meni je najzanimljiviji kao visoki igrač kojeg bek jako teško probija sa perimetra. Verovatno najbolji visoki po tom osnovu u ABA ligi.
                To isto sam i ja komentarisao, jer mi je bas to upalo u oci. Drugi komentarisali da nije EL nivo i sl. Mozda on i nije EL nivo, ali se cini kao jako dobar odbrambeni igrac koji moze dosta toga da preuzme, a nije kao da smo mi neki tim sastavljen od EL igraca...

                Comment


                • Kakvo je stanje sa mjerama nadleznih organa za sportske manifestacije u Srbiji? Da li ce otvarati za navijace?

                  Comment


                  • Postoje tračevi da hoće a sve zbog toga sto su spremni bilbordi za 22 maj kao promocija drzavnog vrha i pobjede nad koronom. U realnosti je to daleko od istine ali neki ljudi oko kluba tvrde da ce biti nešto e sad koliko ce dozvoliti to je pitanje. Nece sigurno biti preko 30% kapaciteta ako uopšte i bude jer ce probno biti prvo na stadionima.

                    Comment


                    • Trebali bi da otvore to kad mogu kafici i trzni centri , mogu vala i utakmice.

                      Comment


                      • Originally posted by Victor BG View Post
                        Postoje tračevi da hoće a sve zbog toga sto su spremni bilbordi za 22 maj kao promocija drzavnog vrha i pobjede nad koronom. U realnosti je to daleko od istine ali neki ljudi oko kluba tvrde da ce biti nešto e sad koliko ce dozvoliti to je pitanje. Nece sigurno biti preko 30% kapaciteta ako uopšte i bude jer ce probno biti prvo na stadionima.
                        Onda je to priprema za kup u fudbalu... Ako dobijemo Igokeu, utakmice su 16 I 18 maja. Mada mi se" javlja " da će sutra biti malo više od" 183" 😎

                        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Steta sto arena sport ne radi bas vrhunsku promociju lige. Smatram da su ovako uzbudljivu sezonu morali da isprate mnogo bolje, da je raznim emisijama, ukljucenjima iz klubova, analizama i zanimljivostima, rivalitetima, desavnjima na i oko parketa, priblize najsirem sloju gradjana regiona i podignu gledanost sami sebi i jednostavno zarade vise na tome. Nekako mi sva ta produkcija oko lige vec duze tapka na istom nivou bez ikakvih novih momenata. Makar sam ja stekao takav utisak.

                          Comment


                          • Lautaro López Argentinski plejmejker (99-to godiste) posle sezone u Slovackoj potpisao ugovor sa Borcem iz Cacka.
                            Prosecno je imao 17.5 poena, 7.2 skoka i 7.4 asistencija za 36 minuta u 41 utakmici igrajuci za Inter iz Bratislave.

                            Comment


                            • Veceras majstorica. Ne dajem Igokei vise od 10% sanse. Ocekujem da ce crvenobijeli da ih "prebiju", da nametnu sudijama kriterijum kakav im odgovara. Iz te tuce Igokea nece uspjeti da izadje koncetrisano svih 40 minuta. Ako budu imali neku ludu srecu i ako im udje sve sto sutnu i budu u egalu tokom drugog poluvremena, tada eventualno postoji mogucnost , teoretska, da izazovu neku nervozu i nesigurnost u redovima domacina. Mada najvjerovatnije da ce tokom prvog poluvremena otici na 10+ razlike za kkcz i da ce drugo poluvrijeme biti otaljavanje. U slucaju neke neizvjesne zavrsnice , opet je kkcz u dva meca lomila igokeu u zadnjoj cetvrtini tako da slican mec moze i sada biti. Uglavnom, kao sto napisah , nekih 10% sansi za Igokeu.

                              Comment


                              • S'obzirom da su mekana ekipa i sklona prebijanju, plus KKCZ ima ogromnu pomoć sudija 10% je baš optimistično.

                                Comment

                                Working...
                                X