Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja iskreno ne shvatam ovu foru sa filijalama u istom takmicenju. Ne shvatam ni navijace "vecih" klubova koji vole i zele da im klub ima filijalu u istom takmicenju.

    Comment


    • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
      Ja iskreno ne shvatam ovu foru sa filijalama u istom takmicenju. Ne shvatam ni navijace "vecih" klubova koji vole i zele da im klub ima filijalu u istom takmicenju.
      M\

      Meni ima velikog smisla samo ako se radi kao u Megi - procene se prospekti, pa se guraju, a filijale su na granici izmedju ABA1 i 2 (zbog kvaliteta takmicenja ne pominjem nacionalne lige), a ne da se kao takmice, a u stvari u FMP-u igra (i to 30min po utakmici) najbolji srpski dostupni plejmejker vec 20 godina. Za poslednjih 10 god je u CZ presao okruglo 1 kvalitetan igrac, Guduric + Bolden za koga je uzeta kompenzacija.

      Comment


      • Mislio sam sa nekog moralnog aspekta, fer pleja ili nayovi kako oces. Ne zbog koristi. Ili sam ja neki dinosaurus pa ne shvatam danasnje vrijeme....
        Last edited by Nemam_ti_kad; 07-05-21, 11:20.

        Comment


        • I to je tacno. FMP bi bio svrsishodniji Zvezdi u aba2 ligi ali da se maksimalno forsiraju domaci i strani klinci koji imaju perspektivu. Ovo sa Filipom, Radovanovicem ili prosle sezone sa Jeremicem, Potom stvarno nema ama bas nikakav smisao. Ali isto tako mislim da je Mega za ovo trziste vise nego dovoljna. Oni svake godine pokupe 8 od 10 najtalentovanijih klinaca iz Srbije i Crne Gore. I cak uzmu i Bosancima, Hrvatima i Slovencima ponekog bisera. I ne preostane tu mnogo kvaliteta za ostale. Misko je postao previse dominantan menadzer u regionu. I zbog uspeha sa klincima sve je jaci i jaci.

          Comment


          • Nama su mnogi prigovarali za FMP.

            Naslušao sam se priča kako to nije moralno i kako oni da su na našem mestu ne bi pratili takvo takmičenje.

            Verovatno sada mnogi navijači Budućnosti neće pratiti ABA ligu zbog SC jer kako su i pričali to nije moralno, ne verujem da će pogaziti svoju reč i postati nemoralni.

            Isto bi se to verovatno desilo i sa mnogim navijačima Partizana da je kojim slučajem Mladost ušla u ABA ligu.

            Comment


            • Pa sa pravom su vam prigovarali za fmp. Za to vrijeme vi ste negirali relacije na svaki moguci nacin.

              Comment


              • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                Pa sa pravom su vam prigovarali za fmp. Za to vrijeme vi ste negirali relacije na svaki moguci nacin.
                Ja nisam ništa negirao, a i ne pišem da nisu imali pravo prigovarati.

                Zato i sad pišem da će mnogi navijači Budućnosti prestati pratiti ABA ligu, kao što bi to isto uradili mnogi navijači Partizana da je Mladost ušla u ABA ligu.

                Ako nastave da prate, onda nemaju pravo više da morališu.

                Comment


                • Nisam mislio konkretno na tebe. Prvo na klub a onda na veliku vecinu navijaca priznaces. Sto se tice moralisanja, naravno, to je u redu. Ako sc bude igrao u aba1 ,navijaci kkb nemaju pravo moralisanja zbog fmp.

                  Comment


                  • Dobice Zvezda rutinski Igokeu u Beogradu, kao sto je i druge timove rutinski dobijala.

                    Lojda i Voldena nigde na utakmici, to se nece desiti opet, a i pored toga su mogli ovde poprilicno da zakuvaju na kraju. Igokea je tim koji uvek ima te neke ocajne minute koji mogu da potraju skoro celu cetvrtinu, pa im ni 20 razlike na pocetku 4/4 ne pomaze da rutinski odrade mec do kraja.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Vala dobra utakmica za sada.

                      Pršti.

                      Comment


                      • Ovo je iluzorno igrati, ovakav kriterijum je drskost i bezobrazluk.

                        Comment


                        • Opa i Veskobar u hali u društvu Pekovića.

                          Comment


                          • Sta je ovo ljudi moji , biju nas kao volove, cobsa biju tako bezobrazno da prelazi institut agresivne odbrane.
                            Last edited by Karamazov; 07-05-21, 20:35.

                            Comment


                            • Lepo poluvreme.

                              Comment


                              • Veskobar sačekao Beloševića i fino se ispričaše.

                                Vidi kako mu prilaze i ostali ko da je šef sicilijanske mafije.

                                Comment

                                Working...
                                X