Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Victor BG View Post
    Jel se varam ako kazem da su nas Igosi nalupali dva puta? Ono sa Radonjicem se sjecam al drugog meča ne.
    Varaš se, prvi meč u laktašima su nas nalpuali, zujalo je u ušima do Beograda a drugi meč smo jedva dobili mi, čak su neki forumaši izražavali sumnju u regularnost.
    P.S. Šta se sa tobom događa? Kao da si Koštunica lično?
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Pobednik meca u Laktasima je sigurno na mestu broj 3, sto se porazenog tice
      1) ako to bude Igokea ona svejedno ostaje onda na mestu broj 4, ishod meca u Ljubljani je u tom slucaju nebitan
      2) ukoliko Mornar izgubi onda njihov plasman zavisi od meca u Ljubljani
      - pobeda COL u Ljubljani -> COL mesto broj 4, Mornar je na mestu br 5
      - pobeda Mege u Ljubljani -> Mornar mesto broj 4, COL je na mestu br 5

      Comment


      • Ajmo Borac do opstanka!

        Comment


        • Izgleda je Studentski centar "prelomio" utakmicu, vode +16 na 8:20 do kraja poslednje cetvrtine.

          Sto se Borca tice s obzirom da srpski tim izgleda nece u finale ABA2 i da s druge strane Partizan rutinski igra i vodi protiv Splita (trenutno su na +15 protiv Splicana) Borac moze i da izgubi i nece biti na mestu broj 13. S ovim razvojem situacije Split ce izgleda u baraz sa drugoplasiranim u ABA2 (ili Sparsi ili Studentski centar).
          Last edited by Borca; 26-04-21, 15:35.

          Comment


          • Originally posted by nebitan View Post

            Varaš se, prvi meč u laktašima su nas nalpuali, zujalo je u ušima do Beograda a drugi meč smo jedva dobili mi, čak su neki forumaši izražavali sumnju u regularnost.
            P.S. Šta se sa tobom događa? Kao da si Koštunica lično?
            Matori, bas tezak mjesec. Korona mi bas napravila dobrog sranja sto oko mene sto meni ali polako se izvlacim. Ko za kurac se vakcinisem i dobijem simptome isti dan evo 7 dana temp ne spada tek sad progledao.

            Comment


            • Brzo ozdravljenje. Ja sam srecom lagano prosao sa koronom.

              Comment


              • За све на форуму који немају Арена Спорт

                Скините преко гугл плеј апликацију Rokkr

                Кад вам тражи шифру,куцај те huhu.to

                Немој да вас збуни ако је пренос рецимо на Арени 1,и ви уђете тамо кад тамо фудбал

                Фора је што има Арена са читавог Балкана па можда сте ушли на Арена 1 БИХ уместо Арена 1 Србија...Само шалтај те па ће те наћи пренос јер има свих 5 Арена,из сваке земље где је Арена заступљена

                Comment


                • Originally posted by Victor BG View Post

                  Matori, bas tezak mjesec. Korona mi bas napravila dobrog sranja sto oko mene sto meni ali polako se izvlacim. Ko za kurac se vakcinisem i dobijem simptome isti dan evo 7 dana temp ne spada tek sad progledao.
                  Jbg, izvini, stvarno.

                  Ja sam se juče revakcinisao (kao svaki dobar rusofil Sputnjikom) i danas sam imao malih problema ali to smatram normalnim. Inače ti si bio uvek dobro informisan, posle pojašnjenja je razumljivo zašto trenutno nisi.
                  Last edited by nebitan; 26-04-21, 19:10.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Borba Viktore.
                    Pozdrav i svako dobro.

                    Comment


                    • Originally posted by Монтепаски View Post
                      За све на форуму који немају Арена Спорт

                      Скините преко гугл плеј апликацију Rokkr

                      Кад вам тражи шифру,куцај те huhu.to

                      Немој да вас збуни ако је пренос рецимо на Арени 1,и ви уђете тамо кад тамо фудбал

                      Фора је што има Арена са читавог Балкана па можда сте ушли на Арена 1 БИХ уместо Арена 1 Србија...Само шалтај те па ће те наћи пренос јер има свих 5 Арена,из сваке земље где је Арена заступљена
                      Ja sam poslednje dve gledao tako sto sam samo u pretrazivacu ukucao arena sport 1 uzivo (na srpskom) i dobio poprilicno dobar kvalitet. Da li se nesto desavalo u pozadini, ne znam, ali nisam morao nista drugo da kucam

                      Comment


                      • Imate i Mobdro aplikaciju na telefonu.. Imali su SK i Arene..

                        Comment


                        • Za sada uglavnom Mornar vodi.

                          Mega ima +11 protiv Cedevite.

                          Comment


                          • Izgleda mi da Cedevita" zna" šta će se dešavati u Laktašima... nema drugog objašnjenja za ovo što igraju

                            Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Mega kao luda igra...ali ipak tipujem da ce Cedevita da prelomi na kraju,Mornar i Igokea kao da igraju prijateljsku utakmicu ...ni zara ni borbe ...smesno
                              Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                              Comment


                              • Pa sto da ne igraju opusteno, kad Igokei odgovara da se ne trosi i da im se neko ne povredi pred PO. Cedeviti niko nije kriv sto je svoju sudbinu prepustila drugima. Ako ne mozes da dobijes Cibonu ne treba ni da igras PO.

                                Comment

                                Working...
                                X