Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ocekujem po okoncanju regularnog dijela sezone , od forumasa, retrospektivu sezone , analize i projekcije u PO.

    Comment


    • https://www.mozzartsport.com/kosarka...-uskrsa/385246

      Comment


      • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
        Ocekujem po okoncanju regularnog dijela sezone , od forumasa, retrospektivu sezone , analize i projekcije u PO.
        Jedino ovi neutralni, kao Cooper😊 Možda bi mogao RPZ?



        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka


        Last edited by Samo Zvezda; 23-04-21, 17:57.

        Comment


        • ABA2: Sparsi dobili prvu polufinalnu utakmicu protiv Podgorice sa +8.

          Objavljeni su termini polufinala i finala ABA lige:

          Semi-finals:

          Game 1: 3 May (Monday)
          Game 2: 7 May (Friday)
          Game 3: 11 May (Tuesday)*

          Finals:

          Game 1: 15 May (Saturday)
          Game 2: 17 May (Monday)
          Game 3: 21 May (Friday)
          Game 4: 23 May (Sunday)*
          Game 5: 27 May (Thursday)*

          * = possible games

          In case both Semi-final series of the Playoffs end with Game 2 (7 May), the schedule of the Finals will be the following:

          Game 1: 11 May (Tuesday)
          Game 2: 13 May (Thursday)
          Game 3: 17 May (Monday)
          Game 4: 19 May (Wednesday)*
          Game 5: 23 May (Sunday)*

          Izvor: https://www.aba-liga.com/news/45102/...-now-revealed/

          Comment


          • Mladost - SC bi mogla biti zanimljiva utakmica.

            Imate prenos na AS4.

            Comment


            • Originally posted by Karamazov View Post
              Mladost - SC bi mogla biti zanimljiva utakmica.

              Imate prenos na AS4.
              I jeste zanimljiva utakmica, SC zavrsio lepo prvu cetvrtinu i otisao sa +9 na odmor, Mladost pocela dobro drugu cetvrtinu, dali 3 trojke i priblizili se.

              Comment


              • Originally posted by Borca View Post

                I jeste zanimljiva utakmica, SC zavrsio lepo prvu cetvrtinu i otisao sa +9 na odmor, Mladost pocela dobro drugu cetvrtinu, dali 3 trojke i priblizili se.
                Ode Mladost na +11 .

                Comment


                • Vraca se SC, Magee pogodio 3 trojke od pocetka zadnje cetvrtine, prisao SC na -1.

                  Comment


                  • Iscupa se ovo.
                    Drobnjaka nocas nista nije islo, pa smo Pavliku morali da trpimo. Sve u svemu, priblizno jaki timovi.

                    Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока

                    Comment


                    • Sparsi pobedili Podgoricu i u drugoj utakmici polufinala i to ubedljivije nego u prvoj, ako sutra Mladost izbaci Studentski centar (SC ima +1 iz prve utakice) onda Sparsi ulaskom u finale ulaze direktno u ABA umesto Primorske, a zbog maksimalnih 5 klubova koje neka zemlja moze da ima u ABA Borac i Mladost igraju baraz za jos jedno mesto i to seriju na 2 pobede gde tim iz ABA (Borac) ima prednost domaceg terena.

                      Ukoliko SC prodje Mladost, ceka se ishod finala izmedju njih i Sparsa, pobednik ulazi direktno u ABA, a porazeni igra baraz na 2 pobede sa timom koji zauzme mesto broj 13 u ABA (taj tim ima prednost domaceg parketa u odnosu na svog ABA2 rivala).

                      Comment


                      • Da vidim da li sam dobro shvatio. CZ ako rutinira Zadar ostaje prva, Budućnost druga i pobjednik duela Igokea - Mornar je treci a Ced je četvrta ako pobjedi Megu?
                        Sta se desava ako pobjedi Mornar a Ced izgubi? Najkraće sta u slučaju realnih rezultata pod realnim smatram pobjedu Igosa.

                        Comment


                        • Originally posted by Victor BG View Post
                          Da vidim da li sam dobro shvatio. CZ ako rutinira Zadar ostaje prva, Budućnost druga i pobjednik duela Igokea - Mornar je treci a Ced je četvrta ako pobjedi Megu?
                          Sta se desava ako pobjedi Mornar a Ced izgubi? Najkraće sta u slučaju realnih rezultata pod realnim smatram pobjedu Igosa.
                          Valjda ako Mornar pobedi (zapravo sigurno), CedOli ispada iz plej ofa a Mornar je onda 4.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Mornar je treci ako dobije. Imao bi dvije pobjede u medjusobnim u odnosu na Igose. Bice zanimljivo iz razloga sto cijela kosarkaska javnost ocekuje pobjedu Mornara , a Djoko Pavicevic je skoro rekao da su to prijateljski klubovi. Zanimljivo ce biti i kako kladionice vide taj mec. I dok svi ocekuju da pobijedi Mornar iz razloga odredjenog sklanjanja od strane igosa, ja nisam bas siguran. Igokea svakako vaga ono sto misle da je u PO bolje za njih. Mozda i misle da im je "lakse" polufinale sa KKCZ , mozda im vise odgovara kao ekipa..ko zna...mislim da je Igokea bolja i kompaktnija ekipa, vjerovatno i cvrsca, ali sa Mornarom se nikad ne zna.

                            Comment


                            • Mislim da je Mornar kvalitetnija akipa i ako "polude" dobiće Igokeu prilčno lako, ne verujem u sklanjalicu.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Jel se varam ako kazem da su nas Igosi nalupali dva puta? Ono sa Radonjicem se sjecam al drugog meča ne.

                                Comment

                                Working...
                                X