Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by nebitan View Post

    To je iza nas (hvala bogu), sada je stanje takvo da (ako ostvarimo prednost domaćeg terena što nije nerealno) da od nas zavisi, ako sačuvamo prednost domaćinstva nebitno je šta će biti u PG.
    Daj Boze. Juce je bilo super, ali me zebnja hvata od cele price kada se pogleda par meseci unazad i igre. Vise je bilo jako losih nego pristojnih. Sa CO smo igrali na jednu loptu pre 5 dana i pobedili na srecu, ili iskustvo (sta god). Buducnost je ipak dosta bolja / cvrsca ekipa. Mi sa 4/5 nemamo nikakav napadacki doprinos, ako izuzmemo DD, a Bud je tu jaka + imaju krstenog pleja. Nada poslednja umire...

    Comment


    • Originally posted by Inbox View Post

      Daj Boze. Juce je bilo super, ali me zebnja hvata od cele price kada se pogleda par meseci unazad i igre. Vise je bilo jako losih nego pristojnih. Sa CO smo igrali na jednu loptu pre 5 dana i pobedili na srecu, ili iskustvo (sta god). Buducnost je ipak dosta bolja / cvrsca ekipa. Mi sa 4/5 nemamo nikakav napadacki doprinos, ako izuzmemo DD, a Bud je tu jaka + imaju krstenog pleja. Nada poslednja umire...
      Naša izdanja od smene SO nisu kvalitetna. Bilo je iskakanja iz proseka ali nije bila konstanta i tu si u pravu, naša igra bi mogla biti kamen spoticanja u plej ofu. Tu mi ne možemo ništa i jedino nam ostaje nerviranje za razne gluposti koje mogu naši igrači da urade na terenu.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Ono od sinoc protiv CEDOLI je prilicno dobro kad uporedimo igre u prethodnih tri mjeseca. Njih je u igri drzao Pery sa nemogucim sutevima, da toga nije bilo ovo bi licilo na rutiniranje. Mislim da igra od juce nije bila plod improvizacije vec klasicno timsko pravovremeno iskakanje, preuzimanje, zagradjivanje i sl. Napad je i dalje katastrofa jer mi ne ide u glavu pozivanje akcije gdje se tri igraca zgledaju sta da rade, Walden 15 sek trosi na rasporedjivanje i onda Dobric odapne trojku. To nije napad, to nije igra to je katastrofa. Radonjic pod hitno da se sabere jer ovo ne prolazi u PO.

        Comment


        • Da smo promašili par šuteva kada se lomila utakmica bilo bi isto gusto kao u BG.
          Simke počeo da pravi raspored ko gde stoji i naravno napravio papazjaniju, posle opet smiruje ručicama ekipu u fazonu sve je pod kontrolom.
          Sve u svemu živimo od šuta i to onoga koji nije iz nekih izgradjenih akcija.

          Comment


          • Simonovic je zlo. Radonjic je trener koji nikad nije trpeo takve rupetine na obe strane terena. Zasto to radi sada nikom nije jasno. Pricam sa ljudima, citam forume. Ima raznih misljenja i vidjenja nase igre, ali jedno je konstanta. Niko ne kapira zasto Simonovic igra. Rit i nespreman ne bi bio toliko grozan koliko je Simonovic kad je zdrav i prav.
            Last edited by Storm; 19-04-21, 11:16.

            Comment




            • Originally posted by Storm View Post
              Simonovic je zlo. Radonjic je trener koji nikad nije trpeo takve rupetine na obe strane terena. Zasto to radi sada nikom nije jasno. Pricam sa ljudima, citam forume. Ima raznih misljenja i vidjenja nase igre, ali jedno je konstanta. Niko ne kapira zasto Simonovic igra. Rit i nespreman ne bi bio toliko grozan koliko je Simonovic kad je zdrav i prav.
              Zato što je ortak s trenerom.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post



                Zato što je ortak s trenerom.
                Strasno je to kada se igra po zasluzi, a ne kvalitetu i / ili projektovanom potencijalu. Jako je lose sto ti igraci misle da su korisni i bez blama igraju, cak i nesto savetuju, ljute se, a pri tome q...em ne mrdaju i imaju doprinos 0. Sve to za lepe pare. Najgore od svega je to sto uprava i treneri takve igrace trpe, prizivaju (famozna svlacionica) i tolerisu. Boje je da Simon nista ne isporuci, nego da Radanov, ili Rit nista ne isporuce.

                Comment


                • Simon je vec odlucio da bude trener ubrzo tako da njegovo savjetovanje drugih posmatrajte iz tog ugla.

                  Comment


                  • Borac vodi na poluvremenu protiv Splita.

                    7 razlike.
                    Last edited by Karamazov; 19-04-21, 18:40.

                    Comment


                    • Na kraju pobeda Borca.

                      Comment


                      • Aba2 je sjajan projekat. Nivo organizacije i svega svaka cast. Kad nema sujete medju klubovima, kad se lako ljudi dogovore to ovako izgleda.
                        Nadam se da ce i do godine biti ovaj format, mnogo je interesantan

                        Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока

                        Comment


                        • Bice i naredne. Jeftiniji je a vise paznje izaziva.

                          Comment


                          • Ima Aba 2 nekoliko njih sto bi mozda imali mjesta u jacim timovima.

                            Comment


                            • U Srbiji je to slabo praćeno. Ja sam probao par puta da gledam, nisam izdržao više od četvrtine utakmice.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Sloboda vodi za sada protiv SC, iznenađenje.

                                10 razlike.

                                Comment

                                Working...
                                X