Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne volim FMP, nekako su mi antipatični. Očima ne mogu da gi gledam.

    Ovo je neki novi Partizan.

    Još se daje šansa i mladim igračima.

    Svaka čast!

    Comment


    • FMP-u preti bruka.

      Comment


      • Daje im se sada šansa kad su sve izgubili. Ne volim Partizan.
        Ne navijam za FMP, ali mi nisu antipatični, uvek ima nekoliko zanimljivih igrača, kao što su ove sezone Hends i Izundu, Macura kojeg su pokupili iz Primorske...
        To su mlađi igrači, kojima je ABA najjače takmičenje do sada i zanimljivo je pratiti njihove karijere.
        Jedan Bolden je otišao u NBA, biće neki zabod takav i u budućnosti (budućnost kao budućem vremenu, ne crnogorskom klubu naravno).
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Hends i Izundu i nisu nešto posebo pokazali.

          Mene više interesuje koga će Radonja da uzme iz FMP-a za narednu sezonu.

          Zucka se da je Đorđević siguran, a da razmišlja o Pecarskom i Lazareviću.

          Comment


          • Malo su mečeva odigrali, kao što rekoh oni su prospekti.
            I Hends i Izundu imaju izuzetan fizički potencijal, da se radi sa njima pre svega na taktici i imaće itekako lepu evropsku karijeru.
            Isto važi i za Macuru koji je najmlađi, ali mi se sviđa stav koji ima na terenu, dosta je čvrst u duelima za jednog 21- godišnjaka.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Meni se sviđa stav Lazarevića.

              Vidi se i po njegovoj faci da je fajter, veliki radnik. Šteta zbog povreda koje je imao.

              Od njega može biti nešto slično Kaliniću.

              To mi je i pasulj rek'o, a on ne greši.

              Comment


              • Kalinić je bolji šuter, i uopšteno bolji napadač.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Kalinić je bolji šuter, i uopšteno bolji napadač.
                  Ne poredim ih u ovom trenutku gde je Kalinić evroligaški igrač.

                  Kalinić je svojim radom popravio i šut, igru leđima, prodor...

                  Lazarevića su usporile povrede. U poslednje vreme značajno je popravio šut.

                  Comment


                  • Jeste mu u ovoj sezoni bolji šut, malo mu je rečeno da šutira, malo je vežbao.
                    Ono što je njegov problem je isti kao kod Lazića, Dobrica, nema driblinga, beskonačni strah da se spusti lopta na parket što umnogome olakšava protivničkoj odbrani posao.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Нема Купера...А 4 победе везао ККП...

                      Comment


                      • Partizan u seriji pobeda, 4 u nizu. Lep uspeh.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • E sad da vidimo 'oće li Budućnost obezbediti prvo mesto ili će ga prepustiti Zvezdi.

                          Comment


                          • Idemo CedOli!
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • To bi bilo to.

                              Čestitam Budućnosti na prvom mestu!

                              Comment


                              • Sramotno suđenje.

                                Comment

                                Working...
                                X