Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://aba.tips/hb

    Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока

    Comment


    • Ko određuje ko, kad i s kim igra?
      Jel čija je lopta ili neki zvanični legalni organi koji rukovode ligom?
      Kome polažu račune drugovi sudije?
      Kako to da se kazniše sudije iz Srbije, a za mnogo veće "greške i zlodela" tovariši i ostala bivša braća avanzuju i vrše teror u Evropi i okruženju.
      Inače liga koja jedva daje 1 predstavnika u EL, ima 18/72 sudija dakle 1/4.
      Pojedine države, bez predstavnika u ligi, imaju više delioca pravde od nekih koji imaju po nekoliko ekipa u LE.

      Comment


      • Originally posted by L a z a r View Post
        Ko određuje ko, kad i s kim igra?
        .
        PCR testovi. Pravi ili fejk.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Kakav je Čovara , sinoc je igrao, danas prijavio 4 slucaja....providno...bila info da ce da prijavi slucajeve posle Makabija...cilj je da prekine ligu.

          Poslano sa mog Mi A2 koristeći Tapatalk

          Comment


          • Meni liči na isti slučaj kao sa Mornarima koji su želeli i izašli u susret Budućnosti pred njihov odlučujući susret u EC.
            Ali, ne treba odbaciti da se zaražavanje stvarno dogodilo jer u Srbiji trenutno besni korona.
            Cela moja porodica je zaražena, cifre su ogromne.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Po mom sudu koji je navijacki i ne mora biti validan, ovo je klasicno posprdavanje sa ligom, isti slucaj kao nedolazak u PG na utakmicu. Volio bih da grijesim, da nisam u pravu, ali mi lici na pokusaj ciste opstrukcije lige. Posle ulozenih desetak miliona i posle defilovanja skoro dvadesetak igraca kroz ovogodisnji roster, izgleda da misli da mu je sigurnije ici na ovakav nacin , to jeste da se prekine liga i nekim lobiranjem opet bude u toj prokletoj EL, koja nikome ne donosi nista dobro. Ali mislim da grijesi, njegov strah od eventualnog neuspjeha u Aba ligi je nerealan jer ima najbolju ekipu.

              Poslano sa mog Mi A2 koristeći Tapatalk

              Comment


              • Ako jeste fejk, nije ništa što već nisu radili crnogorski, slovenački, hrvatski i ostali srpski klubovi.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Ako jeste fejk, nije ništa što već nisu radili crnogorski, slovenački, hrvatski i ostali srpski klubovi.
                  Ali nekako se jedino kkcz sumnjiči[emoji848] Prošli put se isto sumnjalo a onda Lojd pauzira skoro mesec dana.

                  Istini za volju, čudno je da u saopštenju stoji ćetvrtak a ne petak što bi bilo logično...





                  Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                  Last edited by Samo Zvezda; 02-04-21, 16:18.

                  Comment


                  • Neki su prijavili bolesne a gostujuća ekipa stigla u halu.
                    Sad se niko ne seća toga?

                    Comment


                    • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                      Kakav je Čovara , sinoc je igrao, danas prijavio 4 slucaja....providno...bila info da ce da prijavi slucajeve posle Makabija...cilj je da prekine ligu.

                      Poslano sa mog Mi A2 koristeći Tapatalk
                      Ko je dobacio Lesoru i koja je sprdnja u pitanju?

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Ko je dobacio Lesoru i koja je sprdnja u pitanju?
                        Ma kao da ne znaš, stari drugari iz blokova, pa se malo sprdaju sa medijima...
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by nebitan View Post
                          Ma kao da ne znaš, stari drugari iz blokova, pa se malo sprdaju sa medijima...
                          Ne znam stvarno, ali Nemam ti kad rece da zna pa reko da nam kaze pre nego da se bavimo abrovima iz nase avlije...

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Ne znam stvarno, ali Nemam ti kad rece da zna pa reko da nam kaze pre nego da se bavimo abrovima iz nase avlije...
                            Naravno, logično je da ni ja ne znam ali je i logično ako je sprdnja da su to osobe koje se znaju, u ovom slučaju da su igrali zajedno i da su na i van terena prijatelji što je teško reći za osobu koja je igrala u KK koji je te sezone bio arhi neprijatelj (kao i svih narednih) da u protivničkom (gle čuda, timu koji mu je bio protivnik u finalu ABA lige). Ali dobro, našli se stari prijatelji i uz Čolinu pesmu zapevali i zadenuli za pojas.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Izmislio Čović. Nagovorio Lesora da provocira, npr. ekonoma ekipe iz Podgorice.

                              Comment


                              • Лесор рекао Бокану да Матијевић има квалитетније производе него Воли,и онда кренуо општи пичвајз...

                                Comment

                                Working...
                                X