Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 10:0 serija Zadra.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • 29:22 prvo poluvreme.

      8:6 druga četvrtina.

      Comment


      • Originally posted by Karamazov View Post
        E ta informacija košta Ružni i papreno je skupa.
        Što bi pevao Željko Samardžić "Samo reci ne pitam za cenu..."

        Comment


        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
          Što bi pevao Željko Samardžić "Samo reci ne pitam za cenu..."
          Ko garantuje da ćemo mi stići do finala?
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • ABA sudije počele da bindžuju ove snimke na utakmicama. [emoji1787]
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Samo -5.

              Comment


              • Originally posted by nebitan View Post
                Ko garantuje da ćemo mi stići do finala?
                Ja

                Comment


                • Originally posted by Karamazov View Post
                  Samo -5.
                  Ništa od toga.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Borac da nije zveknuo dva puta groblje ne bi imao ni ovih 5 pobeda.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Novi problemi za Aba

                      Кошаркашки клуб Морнар из Бара послао је допис регионалној АБА лиги да неће играти мечеве последња два кола, све док не буду завршене све раније одложене утакмице.
                      http://zurnal.rs/kosarka/aba-liga/11...poslednja-kola

                      Comment


                      • Nije ne fer zahtjev, pitanje je da li je moguc. Jbg, sve se lomi u zadnjim kolima.... Mi imamo da odigramo mislim sa Cedevitom i Igokeom kuci, da nadoknadimo propusteno. Dvije vrlo zeznute utakmice....od prvih 5 timova , samo Mornar i Zvezda su odigrali svoje dvije utakmice..cini mi se..
                        Last edited by Nemam_ti_kad; 25-03-21, 11:30.

                        Comment


                        • Zahtev je sulud, takmičenja se već jako teško organizuju i u ovim uslovima.
                          Zvezda, na primer ima čak 7 mečeva u razmaku od 1.04 do 17.04, Igokea isto, CedOli 5, a Mornar 3, Futura verovatno 4.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                            Nije ne fer zahtjev, pitanje je da li je moguc. Jbg, sve se lomi u zadnjim kolima.... Mi imamo da odigramo mislim sa Cedevitom i Igokeom kuci, da nadoknadimo propusteno. Dvije vrlo zeznute utakmice....od prvih 5 timova , samo Mornar i Zvezda su odigrali svoje dvije utakmice..cini mi se..
                            Nisam ni rekao da nije fer.Očigledno je da nema nekog poverenje, da će svi odigrati maksimalno sportski.

                            Utakmica Budućnost - Igokea još nema termin a može biti jako važna za Mornar, pogotovo ako Mornar izgubi u ponedeljak od vas

                            Polufinale EK se igra od 6-14 aprila I ako ga Budućnost bude igrala, što je vrlo verovatno, sav fokus se pomera ka tome...

                            Verovatno ima još kombinacija vezanih za druge timove, što verovatno plaši Barane


                            Jako komplikovano će biti da se nađe rešenje za sve..

                            Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                              Nisam ni rekao da nije fer.Očigledno je da nema nekog poverenje, da će svi odigrati maksimalno sportski.

                              Utakmica Budućnost - Igokea još nema termin a može biti jako važna za Mornar, pogotovo ako Mornar izgubi u ponedeljak od vas

                              Polufinale EK se igra od 6-14 aprila I ako ga Budućnost bude igrala, što je vrlo verovatno, sav fokus se pomera ka tome...

                              Verovatno ima još kombinacija vezanih za druge timove, što verovatno plaši Barane


                              Jako komplikovano će biti da se nađe rešenje za sve..

                              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                              Nisam ni mislio na tebe...niti sam tumacio tvoj upis .....vrlo vrlo tesko je moguce sve da bude organizovano kako traze....jednostavno je takva sezona..
                              Last edited by Nemam_ti_kad; 25-03-21, 12:06.

                              Comment


                              • Zahtjev je potpuno fer i normalan ali vremena nisu takva, raspored nategnut ko strune. Prosto nema vremena ne uzimajuci i evropska takmicenja. E sad koliko je u redu da oni odmaraju, treniraji, čekaju dok drugi izlaze iz niza od 10 utakmica za 20 dana, nije ni to OK. Jebga, bezveze komplikuju nesto za sta niko nije kriv a oni bi da svi ispastaju zbog njih.

                                Comment

                                Working...
                                X