Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajde necemo o tim matracima, vratimo se sportu [emoji16]

    Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Nije se on dobro izrazio, ali vecinanavijaca Zvezde, ali i partizana cak jesu za vucica.
      Ne slažem se sa ovim. To je moje mišljenje a i pišem iz ličnog iskustva sa navijačima Zvezde i Partizana.

      Kada govorimo o navijačima tu mislimo samo na one koji redovno prate dešavanja, ne na one navijače koji možda pogledaju jednu utakmicu godišnje.

      Moj kum navija za Zvezdu al ga sport slabo zanima, retko kad gleda utakmice.

      Pogotovo navijači Partizana nisu za Vučića jer su uvereni da im uništava klub godinama. Svoje nezadovoljstvo su pokazivali i na utakmicama.

      Ako neko od navijača glasa za Vučića, to je samo zato što je njegova pamet uverena da čini čuda sa državom ili zbog posla njemu ili nekom od članova njegove porodice.

      Većinu boli stojko, ne izlaze na izbore niti su mnogo zainteresovani za budućnost države.

      Comment


      • Mnogo si naivan...danas je sramota to reci, ali kad se stisne olovka...pa navijaci im i skupljaju glasove i glavni su im izvori glasova...ovi da kazem neutralni navijaci daj Boze da su polovicni..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Mnogo si naivan...danas je sramota to reci, ali kad se stisne olovka...pa navijaci im i skupljaju glasove i glavni su im izvori glasova...ovi da kazem neutralni navijaci daj Boze da su polovicni..
          Ne bih ja da pišem o tvojoj naivnosti. Lepo sam te zamolio u vezi nekih stvari, al očigledno ne vredi.

          Ti koji skupljaju glasove, ne rade to zbog Zvezde i Partizana, imaju neki drugi lični interes.

          Tako skupljaju bodove da napreduju na SNS lestvici.

          Oni navijači koji štite skupove, ne rade to zbog Zvezde i Partizana nego zbog svojih poslova.

          Da li ima onih koje je sramota reći da su za Vučića? Ima ih, a to su uglavnom oni koji znaju ko je i šta je Vućić, ali im je zadovoljio lični interes pa ćute i glasaju za njega.

          Comment


          • Originally posted by Karamazov View Post
            Ne slažem se sa ovim. To je moje mišljenje a i pišem iz ličnog iskustva sa navijačima Zvezde i Partizana.

            Kada govorimo o navijačima tu mislimo samo na one koji redovno prate dešavanja, ne na one navijače koji možda pogledaju jednu utakmicu godišnje.

            Moj kum navija za Zvezdu al ga sport slabo zanima, retko kad gleda utakmice.

            Pogotovo navijači Partizana nisu za Vučića jer su uvereni da im uništava klub godinama. Svoje nezadovoljstvo su pokazivali i na utakmicama.

            Ako neko od navijača glasa za Vučića, to je samo zato što je njegova pamet uverena da čini čuda sa državom ili zbog posla njemu ili nekom od članova njegove porodice.

            Većinu boli stojko, ne izlaze na izbore niti su mnogo zainteresovani za budućnost države.
            Niko od Grobara i cigana nije za Vučića lik lagano počisti konkurenciju na izborima. Kako?



            Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              Niko od Grobara i cigana nije za Vučića lik lagano počisti konkurenciju na izborima. Kako?

              Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
              Ja nisam ni napisao da nije niko. Ja pišem i o razlozima zašto neko glasa za njega, a najmanji razlog su Zvezda i Partizan.

              Najdisciplinovaniji glasači su penzioneri, većina njih glasa za Vučka.

              Ima ogroman broj članova stranke koji su kao vojska i koje je kupio poslom i nekim sitnim privilegijama.

              Tu je i ne mali broj onih čiji su mozgovi prijemčivi na svakodnevni EPP o Vučiću na svim nacionalnim frekvencijama.

              I eto kako on oduva tužnu konkurenciju koju ima.

              Ne treba zaboraviti i da je veliki broj onih koji ne izlaze na izborima.

              I još jednom ponavljam, kada pišem o navijačima Zvezde i Partizana mislim samo na one koji redovno prate dešvanja.

              Mnoge od njih viđam po krajevima u nekim ćoškovima, pijuckaju pivo, lezilebuju, boli ih đoka za izbore i politiku.

              Comment


              • Samo bolestan čovek moze da podrzava ovo sto seradi i propagira poslednjih 10god. . .ni pre toga nije bilo kako treba ali ovo je mulj. . .talog
                A sve to se prenosi i na sport. . .na veliku žalost!
                Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                Comment


                • Originally posted by Karamazov View Post
                  Ja nisam ni napisao da nije niko. Ja pišem i o razlozima zašto neko glasa za njega, a najmanji razlog su Zvezda i Partizan.

                  Najdisciplinovaniji glasači su penzioneri, većina njih glasa za Vučka.

                  Ima ogroman broj članova stranke koji su kao vojska i koje je kupio poslom i nekim sitnim privilegijama.

                  Tu je i ne mali broj onih čiji su mozgovi prijemčivi na svakodnevni EPP o Vučiću na svim nacionalnim frekvencijama.

                  I eto kako on oduva tužnu konkurenciju koju ima.

                  Ne treba zaboraviti i da je veliki broj onih koji ne izlaze na izborima.

                  I još jednom ponavljam, kada pišem o navijačima Zvezde i Partizana mislim samo na one koji redovno prate dešvanja.

                  Mnoge od njih viđam po krajevima u nekim ćoškovima, pijuckaju pivo, lezilebuju, boli ih đoka za izbore i politiku.
                  Mislim da pored penzionera dosta glasova povlače iz generacija rođenih od 90-ih i kasnije jer oni ne znaju ništa o događajima od 90-te do 2012-te.
                  Mali je procenat među njima onih koji imaju visoko obrazovanje, malo su putovali van zemlje, rade ceo život usrane poslove za usranu platu i jako lako je manipulisati njima.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Zadar - Borac imate na AS1.

                    Bitna utakmica i za jedne i za druge.

                    Comment


                    • Aj ovako, realno... Jel pootvarao fabrika i pozaposljavao ljude al u svakom vecem mjestu po jednu bar? Jel izgradio onaj nesrecni autoput do Makedonije? Jel pravi sad do RS i povezuje do Bijeljine? Jel ulozio u sport? Jel nabavio vakcine i respiratore? Jest i to se prikazalo na svakoj TV po 100x sve afere i lopovluci nisu nikad i zašto uzme izbore?!
                      Kad vas izadje preko 70% on je pao

                      Comment


                      • Nije Supervule to uradio iako je Supervule, ipak je on samo predsednik u jednom parlamentarnom sistemu. Za to su zadužena neka resorna ministarstva a kredite ćemo da vraćamo ihaj ali da jesu, jesu.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by Karamazov View Post
                          Zadar - Borac imate na AS1.

                          Bitna utakmica i za jedne i za druge.
                          I za nas [emoji6]

                          Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Upravo mi je pasulj rekao da za vas nema brige.

                            A ti znaš Ružni da moj pasulj nikad ne laže.

                            Za sada tvrdo u Zadru.

                            Comment


                            • Šta kaže pasulj za završnicu ABA - e.

                              Futura ili vi?

                              Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                Šta kaže pasulj za završnicu ABA - e.

                                Futura ili vi?

                                Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                                E ta informacija košta Ružni i papreno je skupa.

                                Comment

                                Working...
                                X