Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pa treba reci i ko je najzasluzniji sto je odnos izmedju 2 zemlje i naroda, pa samim tim i klubova podignut na taj nivo - on se zove Milo Djukanovic, a on i dalje vedri i oblaci, huska i truje narod i svadja nas.

    Comment


    • A zamisli da se Milo aktivno uključi u izbore u Srbiji i postavi svog kandidata i obezbediti mu najmoćniju medijsku mašineriju na Balkanu kao što je Vučić Frontu u CG.

      Njih dvojica su isto, samo što Vučić ima dosta više resursa.

      Comment


      • Originally posted by Монтепаски View Post
        Ви сте код нас у медијима нападани,ми само код вас и то је то...То су ствари који су попримиле неку другу конотацију а не кошарка...
        Kolega, moram ukazati da mislim da ste u zabludi povodom navedenog misljenja. Znate, kod nas su mediji sto se tica sporta podijeljeni. Vise od pola medija kod nas isto pljuje ili ti napada Buducnost, odredjeni dio se trudi toboz da ne bude kao bg mediji pa cesto vise opletu po nama. Sjeti da su najgadniji tesktovi o nama upravo izlazili u nasim medijima. To su bili miksevi svega i svacega. Beogrdska medijska masinerija je svima poznata. To je ista ona masinerija koja radi za Vucica , sve je to stavljeno u sluzbu KKCZ. Bilo je tako i kad nije bilo Vucica ali sad dobija obrise ozbiljne bolestine. Bukvalno, se trazi bilo sto ali bilo sto, da se udari frontalno. Naravno, svaka vasa informacija vam je dostavljena iz Crne Gore i u tome je velika razlika. Tako da se zaista ne moze konstatovati samo -nasi napadaju vas, vasi napadaju nas---jer tako ne stoje stvari. Konstantno se trazi i uvlaci politika, zeli podijeliti narod, mi smo za ovih deset godina recimo, imali situacije da je citava hala plavo bijela, da nema ni crnogorskih ni nikakvih zastava, bilo kakve politicke parole....ali to se ne vidi...stalno se trazi nesto...Ja sam oguglao na to i vise me ne dotice....

        Takodje simpaticno mi je , vrlo lako je moguce zakljuciti da je svaki navijac KKCZ simpatizer SNS-a i Vucica. Jos nisam cuo i vidio da je neko osudio Covica sto 300 puta godisnje na jutarnjem ili bilo kojem drugom programu, izmedju ostalih otvoreno pljuje svu opoziciju u Srbiji. Zna se prvo ide red pljuvanja zapadnih zvanicnika i teme oko Kosova, onda na red idu unutrasnjih neprijatelji (opozicija) a nakon toga , sto se kaze za merak, da se popljuju i sportski protivnici (valjace nekad)... pa se pitam da li medju navijaci Zvijezde ima uopste simpatizera Djilasa i ostale opozicije? Vjerovatno nema jer im gazda pljuje Djilasa 24/7. Takodje , zapitali se neko , kako se doslo u situaciju da KKCZ od omiljenog postane najneomiljeniji klub u regionu i da suprotno uspjesima koje ostvaruje ima sve manje i manje simpatizera u regionu. Smije li neko da postavi to pitanje Covicu?

        Takodje mi je bilo zanimljivo, kako Drazen Zivkovic , osvjedoceni navijac Partizana, glavni urednik portala Demokratskog Fronta u CG, glavni urednik Vuciceve televizije TV Prva, bude na spisku clanova uprave KKCZ i na mecu u Moraci sjedi na mjestu pored Sunturlica. Vama ne smeta da vam Grobar bude na klupi za upravu?

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Dje si ti Ivane....sto ima?
          Vidis kakva sam lisica,prišunjam se kosarkaskim temama samo kad osjetim krv sto se kaze.
          Tu sam citam,prije svega Dekija,volim njegov buntovnicki duh.

          A ovo za ove uzvike,boli me k....
          Ajde sad cu razmisljat sto je uradilo 5,6 avetinja.Ja ne mogu doc do karte 5 godina,od one serije sa Megom prakticno kad izgubismo i sad cu da osjecam odogovornost za neke kartaše pokondirene.
          To su sve ološi,svi koji dolaze do karata to je univerzalno pravilo,sve ih mrzim.
          Osim Pera naseg,on je duša od coeka.

          Comment


          • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post

            Takodje simpaticno mi je , vrlo lako je moguce zakljuciti da je svaki navijac KKCZ simpatizer SNS-a i Vucica. Jos nisam cuo i vidio da je neko osudio Covica sto 300 puta godisnje na jutarnjem ili bilo kojem drugom programu, izmedju ostalih otvoreno pljuje svu opoziciju u Srbiji. Zna se prvo ide red pljuvanja zapadnih zvanicnika i teme oko Kosova, onda na red idu unutrasnjih neprijatelji (opozicija) a nakon toga , sto se kaze za merak, da se popljuju i sportski protivnici (valjace nekad)... pa se pitam da li medju navijaci Zvijezde ima uopste simpatizera Djilasa i ostale opozicije? Vjerovatno nema jer im gazda pljuje Djilasa 24/7. Takodje , zapitali se neko , kako se doslo u situaciju da KKCZ od omiljenog postane najneomiljeniji klub u regionu i da suprotno uspjesima koje ostvaruje ima sve manje i manje simpatizera u regionu. Smije li neko da postavi to pitanje Covicu?
            Ovo nema veze sa istinom i ovo samo govori o tvojoj zlonamernosti.

            Bespotrebno se samo pali vatra na temi, zameraš nekome neke stvari koje upravo ti radiš.

            Nisam ni simpatizer Vučića niti Đilasa, niti bilo koga od političara koji se 30 godina rotiraju i uništavaju budućnost ovom narodu.

            Nema ni potrebe da se pravdam nekome, a vala ni za neki ozbiljan odgovor pogotovo posle ovakvog komentara.

            Comment


            • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
              Kolega, moram ukazati da mislim da ste u zabludi povodom navedenog misljenja. Znate, kod nas su mediji sto se tica sporta podijeljeni. Vise od pola medija kod nas isto pljuje ili ti napada Buducnost, odredjeni dio se trudi toboz da ne bude kao bg mediji pa cesto vise opletu po nama. Sjeti da su najgadniji tesktovi o nama upravo izlazili u nasim medijima. To su bili miksevi svega i svacega. Beogrdska medijska masinerija je svima poznata. To je ista ona masinerija koja radi za Vucica , sve je to stavljeno u sluzbu KKCZ. Bilo je tako i kad nije bilo Vucica ali sad dobija obrise ozbiljne bolestine. Bukvalno, se trazi bilo sto ali bilo sto, da se udari frontalno. Naravno, svaka vasa informacija vam je dostavljena iz Crne Gore i u tome je velika razlika. Tako da se zaista ne moze konstatovati samo -nasi napadaju vas, vasi napadaju nas---jer tako ne stoje stvari. Konstantno se trazi i uvlaci politika, zeli podijeliti narod, mi smo za ovih deset godina recimo, imali situacije da je citava hala plavo bijela, da nema ni crnogorskih ni nikakvih zastava, bilo kakve politicke parole....ali to se ne vidi...stalno se trazi nesto...Ja sam oguglao na to i vise me ne dotice....

              Takodje simpaticno mi je , vrlo lako je moguce zakljuciti da je svaki navijac KKCZ simpatizer SNS-a i Vucica. Jos nisam cuo i vidio da je neko osudio Covica sto 300 puta godisnje na jutarnjem ili bilo kojem drugom programu, izmedju ostalih otvoreno pljuje svu opoziciju u Srbiji. Zna se prvo ide red pljuvanja zapadnih zvanicnika i teme oko Kosova, onda na red idu unutrasnjih neprijatelji (opozicija) a nakon toga , sto se kaze za merak, da se popljuju i sportski protivnici (valjace nekad)... pa se pitam da li medju navijaci Zvijezde ima uopste simpatizera Djilasa i ostale opozicije? Vjerovatno nema jer im gazda pljuje Djilasa 24/7. Takodje , zapitali se neko , kako se doslo u situaciju da KKCZ od omiljenog postane najneomiljeniji klub u regionu i da suprotno uspjesima koje ostvaruje ima sve manje i manje simpatizera u regionu. Smije li neko da postavi to pitanje Covicu?

              Takodje mi je bilo zanimljivo, kako Drazen Zivkovic , osvjedoceni navijac Partizana, glavni urednik portala Demokratskog Fronta u CG, glavni urednik Vuciceve televizije TV Prva, bude na spisku clanova uprave KKCZ i na mecu u Moraci sjedi na mjestu pored Sunturlica. Vama ne smeta da vam Grobar bude na klupi za upravu?
              Sad si me poprilicno uvredio i ako nisam kao Vuk simpatizer Djilasa kao osobe jer mislim da je on psihopatin najomiljeniji opozicionar jer kad god izbije neka afera oni krenu na Djilasa i onda se to premesti na njega...oni znaju da on nema sanse da ih dobije...

              Meni je stvarno ovo uvreda bar za mene,verujem ne i za sve navijace Zvezde...Meni je Covic odron i voleo bih da takav covek izadje iz moje Crvene Zvezde....

              Svi ti sto ga kuju tj najvise kuju u Zvezde su mu pevali pesmice posle Radamnovica ili cene karata od 1k-2k dinara pre 15g....

              Sve u svemu ne vataj nas kao celinu, licno bih mu koliko danas video ledja jer svako ko je ulizica vlasti je za mene persona non grata..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Sad si me poprilicno uvredio i ako nisam kao Vuk simpatizer Djilasa kao osobe jer mislim da je on psihopatin najomiljeniji opozicionar jer kad god izbije neka afera oni krenu na Djilasa i onda se to premesti na njega...oni znaju da on nema sanse da ih dobije...

                Meni je stvarno ovo uvreda bar za mene,verujem ne i za sve navijace Zvezde...Meni je Covic odron i voleo bih da takav covek izadje iz moje Crvene Zvezde....

                Svi ti sto ga kuju tj najvise kuju u Zvezde su mu pevali pesmice posle Radamnovica ili cene karata od 1k-2k dinara pre 15g....

                Sve u svemu ne vataj nas kao celinu, licno bih mu koliko danas video ledja jer svako ko je ulizica vlasti je za mene persona non grata..
                zaista mi nije bila namjera da uvrijedim nekog a pogotovo tebe niti da budem zlonamjeram , samo je bila paralela price o medijima...gdje se za nekog moze miksati i sport i politika i sve drugo, a za nekog ne...ako cemo da gledamo samo sport onda je treba da budu pravila za svakog ista ....a ako ce za nekog to da se miksa sa politikom onda treba da bude za sve....jer i mi bi voljeli da nam se klub ne veze za politiku i ne pos,matra kroz tu prizmu...samo nama imaju mediji za pravo da nas petljaju...dok za druge ne smiju ili nece...kako god
                Last edited by Nemam_ti_kad; 23-03-21, 09:16.

                Comment


                • Originally posted by Cooper View Post
                  A zamisli da se Milo aktivno uključi u izbore u Srbiji i postavi svog kandidata i obezbediti mu najmoćniju medijsku mašineriju na Balkanu kao što je Vučić Frontu u CG.

                  Njih dvojica su isto, samo što Vučić ima dosta više resursa.
                  Zar Beba Popović nije deo "najmoćnije medijske mašinerije" koji radi i za Đukanovića i za AV - a... ili je bar bio do skoro?

                  Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Inače, mi nikad nismo bili omiljeni u regionu, imamo naravno u regionu navijače koji nas vole, druga pirča su klubovi.

                    To što smo sad najneomiljeniji je očekivano.

                    Kad si na dnu neki i zbog sažaljenja su ti prijatelji, kad si na vrhu stvaraš mnogo neprijatelja.

                    To je normlano, svi ostali žele da te skinu sa vrha i zauzmu tvoje mesto.

                    Comment


                    • Неки људи су већ одговорили на твоја питања...Ја сам једом опоменут индиректно да злоупотребљавам тему Поремећај Ума и од тад сам преста и кулирам неке провокаторе овде што вам честитају победу и желе вам што више публике јер им се свидело вређање Радоњића...Ал то је нормално јер се зна од кога је кренуло прозивање ћалета,ћерке и жене...

                      Написао сам да је политика са обе стране и да ми као обични навијачи ту испаштамо...Како вас блате ваши,тако и нас блате наши!И ми смо били на удару због публике у ЕЛ,и сви медији нас нападали...

                      Карамазов ти је лепо одговорио ово за пријатеље и неприајтеље...Мада се не бих сложио да нисмо најпопуларнији и најомиљенији...

                      А то да нам опада број,да извинеш,то си се жестоко зајебао!А ускоро ће бити једна огромна и лепа акција у којој ће учествовати сви Звездаши па ћеш видети колико су лупио глупост!

                      Comment


                      • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                        Kolega, moram ukazati da mislim da ste u zabludi povodom navedenog misljenja. Znate, kod nas su mediji sto se tica sporta podijeljeni. Vise od pola medija kod nas isto pljuje ili ti napada Buducnost, odredjeni dio se trudi toboz da ne bude kao bg mediji pa cesto vise opletu po nama. Sjeti da su najgadniji tesktovi o nama upravo izlazili u nasim medijima. To su bili miksevi svega i svacega. Beogrdska medijska masinerija je svima poznata. To je ista ona masinerija koja radi za Vucica , sve je to stavljeno u sluzbu KKCZ. Bilo je tako i kad nije bilo Vucica ali sad dobija obrise ozbiljne bolestine. Bukvalno, se trazi bilo sto ali bilo sto, da se udari frontalno. Naravno, svaka vasa informacija vam je dostavljena iz Crne Gore i u tome je velika razlika. Tako da se zaista ne moze konstatovati samo -nasi napadaju vas, vasi napadaju nas---jer tako ne stoje stvari. Konstantno se trazi i uvlaci politika, zeli podijeliti narod, mi smo za ovih deset godina recimo, imali situacije da je citava hala plavo bijela, da nema ni crnogorskih ni nikakvih zastava, bilo kakve politicke parole....ali to se ne vidi...stalno se trazi nesto...Ja sam oguglao na to i vise me ne dotice....

                        Takodje simpaticno mi je , vrlo lako je moguce zakljuciti da je svaki navijac KKCZ simpatizer SNS-a i Vucica. Jos nisam cuo i vidio da je neko osudio Covica sto 300 puta godisnje na jutarnjem ili bilo kojem drugom programu, izmedju ostalih otvoreno pljuje svu opoziciju u Srbiji. Zna se prvo ide red pljuvanja zapadnih zvanicnika i teme oko Kosova, onda na red idu unutrasnjih neprijatelji (opozicija) a nakon toga , sto se kaze za merak, da se popljuju i sportski protivnici (valjace nekad)... pa se pitam da li medju navijaci Zvijezde ima uopste simpatizera Djilasa i ostale opozicije? Vjerovatno nema jer im gazda pljuje Djilasa 24/7. Takodje , zapitali se neko , kako se doslo u situaciju da KKCZ od omiljenog postane najneomiljeniji klub u regionu i da suprotno uspjesima koje ostvaruje ima sve manje i manje simpatizera u regionu. Smije li neko da postavi to pitanje Covicu?

                        Takodje mi je bilo zanimljivo, kako Drazen Zivkovic , osvjedoceni navijac Partizana, glavni urednik portala Demokratskog Fronta u CG, glavni urednik Vuciceve televizije TV Prva, bude na spisku clanova uprave KKCZ i na mecu u Moraci sjedi na mjestu pored Sunturlica. Vama ne smeta da vam Grobar bude na klupi za upravu?
                        Osvrnuću se samo na dve, tri rečenice koje sam boldovao:
                        B1 Ako si želeo, postigao si. Mene lično si uvredio (i prilično razočarao) i nakon ovog odgovora ti želim svako dobro ali ja nakon ovog posta sa tobom neću komunicirati jer si uspeo da me uvrediš.
                        B2 Hvala za informaciju za koju ne bi znali da nam neko iz Podgorice nije dojavio. Inače, za tvoju informaciju navijači su digli ozbiljnu frku kada je Novak Nedić bio sa Terzićem u avionu za gostovanje FK CZV, brzo je to rešeno i Novak više nije putovao sa Zvezdom niti posmatrao Zvezdu u inostranstvu. I ovde očekujem jedno razrešenje između uprave i navijača.
                        Dakle, svako dobro u budućem pisanju (neću te stavljati na ignore ali kao da jesam).
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Ne razumeš Ganac, to je projekcija: svaki navijač Future je milogorac pa zbog toga misle da je svaki navijač Zvezde glasač SNS-a i obožavatelj Vučića.
                          Koliko je to glupo pokazuje slepilo koje imaju da je predsednik drugog beogradskog kluba istaknuti član tog SNS-a, ali imaju neku mentalnu gimnastiku koja im omogućava da zdušno navijaju za taj klub pored njihovog i da im to ne smeta.
                          Smešno, tužno i tragično.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by Cooper View Post
                            A zamisli da se Milo aktivno uključi u izbore u Srbiji i postavi svog kandidata i obezbediti mu najmoćniju medijsku mašineriju na Balkanu kao što je Vučić Frontu u CG.

                            Njih dvojica su isto, samo što Vučić ima dosta više resursa.
                            Imaju iste unutrasnje metode, samo sto agenda ovog naseg nije da sve nase probleme (istorijske tako i sadasnje) svaljuje na najblizeg suseda sa kojima imamo tolikog zajednickog pa da se to onda piramidalno spusta i na sport...njegov nastup je vise pomiriteljski u tom 'regionalnom' sranju. Jos i da je to zajebo al srecom bar nesto nije.

                            Sto se tice izbora, i Jozef Kasa je imao pomoc i podrsku Orbana posto u Srbiji zive Madjari o kojima se i oni takodje brinu, kao sto i Suljo Ugljanin ima svu pomoc Sarajeva jer ovde zive i Bosnjaci. Izgleda da je to samo kod nas normalno, dok u suprotnom smeru se to dozivljava kao neka vrsta pretnje. Zasto bi to bilo nenormalno? Naravno da to ne znaci da smo njegove pristalice kao sto nam ispodcitavaju, nego znaci da uocavamo razliku u agendama.
                            Last edited by mmajstor; 23-03-21, 10:39.

                            Comment


                            • Nije se on dobro izrazio, ali vecinanavijaca Zvezde, ali i partizana cak jesu za vucica. Prosto jer veliki broj ljudi,doduse onih prostih je odusevljena sto je Zvzda ''procvetala'' za vreme vucica. Mada na ovom forumu nema puno takvih likova,ako ih uopste ima i da ih ima neces ih prepoznati jer je to samo po sebi sramota.

                              Naravno da su i navijaci partizana uz sns, naravno ne svi,naravno ne i na ovom forumu koji drzi do sebe i takvi su ove u manjini i oni se retko pojavljuju na ovakvim mestima.

                              Njega vole samo babe i i ljudi koji su idealizovali i Slobu, taj neki tip ljudi, oni koji imaju koristi od toga sto ce glasati za njega. Cak i ako bih voleo ovde nekom da prilepim etiketu snsovca,ne bih mogao jer ih ovde nema...sto ne znaci da ih nema uopste.

                              Zato je poprilicna uvreda za ljude ovde koji vecinom gledaju sa gadjenjem psihopatu na vlasti...Njegove glavne falange su vodja navijaca,a ostali ih slusaju po mehanizmu, da se oni okrenu cuo bi odmah na severu i jugu vucicu pederu...itd...

                              Nemam ti kad ima pravo da ne voli Zvezdu, kao sto navijac Zvezde imaju pravo da ne vole Buducnost. Pa cak i razumem Coopera sto navija za Buducnost, Igokeu, Mornar i Olimpiju..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Ne razumem što ste se našli uvredjenim, on je naveo navijače Zvijezde.

                                Comment

                                Working...
                                X