Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Некад буде публике(наравно,колико дозвољава овај ковид протокол) то даје посебну драж дербију!Утакмице Будућности и Звезде у Морачи су посластица за сваког ко воли кошарку...Скоро увек на једну лопту,хала пуна,атмосфера на максимали...Мени су утакмице ККБ-ККЦЗ у Морачи увек врхунске!Нема игла где да падне,трибине близу терена па онда и боља атмосфера,увек неко клизање и прокишњавање(не мислим ништа увредљиво,него то даје посебан шмек и аутентично ми је)!После 2015 мало се то изгубило јер се кренуло у политичарење са обе стране...Надам се да вечерас неће бити тако и да ћемо гледати утакмицу где ће се победник решавати у једном поседу
    п.с. Надам се да лопта у том одлучујућем поседу неће бити код Џонија Ивановића

    Нека победи бољи!

    Напред Звезда ле!

    Comment


    • DeDa na zagrevanju

      Comment


      • Prvo mesto obezbedjuje Budućnost,sasvim zasluzeno
        Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

        Comment


        • Originally posted by jordan loyd View Post
          Prvo mesto obezbedjuje Budućnost,sasvim zasluzeno
          Čekaj da vidimo šta gospodin Golemac ima da kaže na to. Razbijamo predrasude jednu po jednu.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Razocaran povicima odredjene grupe , njih 5-6, koji su vrijedjali naseg bivseg igraca i trenera ,koji je proveo ukupno 20 sezona u klubu. Bas razocaran i to mi je prvi utisak. Pa taj covjek je i postavio sistem. Pa dio zasluga za sve uspjehe u klubu, sadasnje, ima i on. Jer je postavio sistem i sa nikakvim budzetima ,koje je tada imao, cinio da odemo na F4 aba , da smo stalno pri vrhu, da nikom ne skidamo gace kuci i postavio mentalitet da makar kuci kidamo i protiv mnogo jacih. Pih. ...Ok, uneses emocije, prorade niske strasti, odnosi dva kluba su bili nikakvi, jadni, gdje se svako pokusava da ponizi drugog, a u stvari ponizava samo sebe, razumijem donekle te ljudi da su pod nabojem, znam da su nam pisali ime na svlacionici na albanskom, znam sve sto je bilo, znam i mnogo njih zbog svega toga ne moze da oprosti Radonji za ovaj dolazak u cz...ali ljudi moji, ignorisi ga, do sad je uvijek bio docekan kao heroj, ignorisi ga ako te razocarao nemoj ga vrijedjat...

            Sto se utakmice tice, ocigledno je ovo bila strasno losa partija CZ. Vjerovatno tih par dana vise sto smo imali za pripremu znace dosta. Bas sam bez ikakve euforije. Momci su odigrali dobro, vrlo dobro i svaka im cast na tome.
            Last edited by Nemam_ti_kad; 21-03-21, 21:17.

            Comment


            • Apsolutno zaslužena pobeda Budućnosti.
              Jednostavno, Miloje je rastavio Radonju.

              Takođe svaka čast igračima Budućnosti na fokusu, ipak oni igraju paralelno EC i ABA sa takmičarskim ambicijama, dok je gost još u decembru batalio EL.

              I čestitke sudijama, ne baš lak meč za suditi, mnogo se igralo u kontaktu, ali su oni skoro svaku situaciju dobro prepoznali.

              Imaju obe ekipe još rezerve, ali mi deluje da je oko Budućnosti mnogo manje nervoze i mnogo bolja atmosfera među igračima i trenerima.

              Sve sam bliži da navijam za njih do kraja, kao pre 3 godine kada su herojski uzeli trofej sa još jednom kompaktnom generacijom.

              Bravo, prijatelji iz Podgorice!

              Comment


              • Originally posted by Cooper View Post
                Apsolutno zaslužena pobeda Budućnosti.
                Jednostavno, Miloje je rastavio Radonju.

                Takođe svaka čast igračima Budućnosti na fokusu, ipak oni igraju paralelno EC i ABA sa takmičarskim ambicijama, dok je gost još u decembru batalio EL.

                I čestitke sudijama, ne baš lak meč za suditi, mnogo se igralo u kontaktu, ali su oni skoro svaku situaciju dobro prepoznali.

                Imaju obe ekipe još rezerve, ali mi deluje da je oko Budućnosti mnogo manje nervoze i mnogo bolja atmosfera među igračima i trenerima.

                Sve sam bliži da navijam za njih do kraja, kao pre 3 godine kada su herojski uzeli trofej sa još jednom kompaktnom generacijom.

                Bravo, prijatelji iz Podgorice!
                Još da podržiš i vredjanje Radonje i prisustvo publike za vreme mera i onda bi ti post bio potpun.
                Takodje želim ti i da u narednim godinama navijas za Budućnost u F4
                Last edited by jordan loyd; 22-03-21, 08:49.
                Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                Comment


                • Originally posted by jordan loyd View Post
                  Još da podržiš i vredjanje Radonje i prisustvo publike za vreme mera i onda bi ti post bio potpun.
                  Takodje želim ti i da u narednim godinama navijas za Budućnost u F4
                  Nisam čuo u prenosu ali na drugom forumu pominju vređanje Voldena na rasnoj osnovi a idioti (mislim na navijače) imaju u timu za koji navijaju afroamere.
                  A što se tiče dotičnog forumaša, on je kao i Koprivica Božo, pre svega i iznad svega - mrzi Zvezdu a iz tog proističe ostalo.
                  Last edited by nebitan; 22-03-21, 09:11.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Šake idiota ima u svim navijackim grupama.
                    Jednostavno ih treba ignorisati i ne davati im na znacaju.
                    Takvi ni ne vole sport.

                    Jednostvano, akcenat treba da bude na Miloju i momcima, na fenomenalnoj taktici, pristupu i realizaciji.

                    Sve ostalo je manje bitno.

                    A sto se ostatka publike tice, da se ne zajebavamo, ta linija je davno predjena samo su pojedini cutali a sinoc im smeta.
                    Svi ti novinari iz BG sto su kukali na navijanje u PG su bili na licu mesta u BG i nisu smeli da beknu dok neko iz publike nije postavio sliku.
                    Last edited by Karamazov; 22-03-21, 09:28.

                    Comment


                    • Bio sam u sali . Cista je laz da je bilo povika na rasnoj osnovi. Tu se stavlja tacka na to. Sto kaze Cooper, to je skretanje teme. Mislim , niko ne brani nikome da pravi razne konstrukcije i ostalo, ali ako ocete istinu, to vam je to.

                      Comment


                      • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                        Razocaran povicima odredjene grupe , njih 5-6, koji su vrijedjali naseg bivseg igraca i trenera ,koji je proveo ukupno 20 sezona u klubu. Bas razocaran i to mi je prvi utisak. Pa taj covjek je i postavio sistem. Pa dio zasluga za sve uspjehe u klubu, sadasnje, ima i on. Jer je postavio sistem i sa nikakvim budzetima ,koje je tada imao, cinio da odemo na F4 aba , da smo stalno pri vrhu, da nikom ne skidamo gace kuci i postavio mentalitet da makar kuci kidamo i protiv mnogo jacih. Pih. ...Ok, uneses emocije, prorade niske strasti, odnosi dva kluba su bili nikakvi, jadni, gdje se svako pokusava da ponizi drugog, a u stvari ponizava samo sebe, razumijem donekle te ljudi da su pod nabojem, znam da su nam pisali ime na svlacionici na albanskom, znam sve sto je bilo, znam i mnogo njih zbog svega toga ne moze da oprosti Radonji za ovaj dolazak u cz...ali ljudi moji, ignorisi ga, do sad je uvijek bio docekan kao heroj, ignorisi ga ako te razocarao nemoj ga vrijedjat...

                        Sto se utakmice tice, ocigledno je ovo bila strasno losa partija CZ. Vjerovatno tih par dana vise sto smo imali za pripremu znace dosta. Bas sam bez ikakve euforije. Momci su odigrali dobro, vrlo dobro i svaka im cast na tome.
                        Bolje da nisi ništa napisao. Razočarenje vređanjem Dejana Radonjića sa razumevanjem zbog "naboja" iz prethodne dve serije , nije baš pravi način da se osudi vređanje DR

                        Dejan Radonjić nema nikakve veze sa događajima iz poslednje dve Aba serije, koje baš ne doživljavamo na isti način ali to sada nije tema.

                        Prilično sam siguran da tih 5-6, kako ti kažeš, nisu neko "obični" navijači jer se u ovo kovid vreme ne ulazi u halu baš tako lako.

                        Čestitke za pobedu, ozbiljno ste nas razbili.
                        Mi imamo još tih mesec dana do PO da probamo da rešimo prilične vidljive probleme u našoj igri





                        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • A niste vikali " Dejo splačino"? Eno ga link sa vašeg portala na vašoj temi.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • vrati se par postova gore..

                            Comment


                            • Deju se zamjera jer nas je odbio posle Bajerna, cak vele da je za manje para otisao u CZV nego sto smo mu mi nudili. Plus par izjava kako je normalno bilo da ce se vratit u Zvezdu. Mada kod nas splacino i nije uvreda, to je dio svakodnevnog vokabulara [emoji16]

                              Rasistickih ispada nije bilo, vec su bile reakcije na par kamenjarskih suteva Zvezde, ono uuuuuuuuuu, pokusaj spina

                              Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока
                              Last edited by StefanPG; 22-03-21, 09:52.

                              Comment


                              • E onda je u redu " Dejo splačino".
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X