Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by jordan loyd View Post
    Tomasa i Jaramaza bi voleo da vidim u Zvezdi umesto Kuridze i Hola
    Ne bih ih želeo ni u FMP-u.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Jaramaz je trenutno najbolji domaci igrac u ABA ligi na poziciji 2.

      Comment


      • Nije.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Jaramaz je trenutno najbolji domaci igrac u ABA ligi na poziciji 2.
          Al od sutra.
          Nije prošo pored igrača.
          Sve što ima su muda, ali za košarku moraš da imaš malo i mozga.

          Comment


          • E nece Pavicevici trenera da dovedu pa nece. U polufinale ako dodju, svako ce da ih ometla.

            Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока

            Comment


            • On nije dovoljno dobar ni na 1 ni na 2, zato ga stalno stavljaju na jednu pa na drugu poziciju.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by Пера Ложач View Post
                Al od sutra.
                Nije prošo pored igrača.
                Sve što ima su muda, ali za košarku moraš da imaš malo i mozga.
                Ne znam da li si gledao njegove ranije partije. Od kada se Partizan raspao dali su mu nemogucu ulogu i sve spolja je spalo na njega, a on je ipak igrac koji najbolje moze da pruzi na poziciji 2 a ne 1. Inace ima odlican ulaz i solidan sut i pregled, a vise od toga za tu poziciju i nije neophodno
                Nakon Bogdana, Nedovica i Gudure, po meni on trenutno deli tu cetvrtu poziciju sa Avramom iako je mozda Avram agresivniji i zbog toga malo i ispred njega. U ABA ligi nema niko bolji.

                Comment


                • Dvojka mora da ima šut sa distance. Jaramaz u ABA ima 33% za tri, u EC još bednijih 29%.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Pritom ne uzima mnogo šuteva, što je još tragičnije.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Ne znam da li si gledao njegove ranije partije. Od kada se Partizan raspao dali su mu nemogucu ulogu i sve spolja je spalo na njega, a on je ipak igrac koji najbolje moze da pruzi na poziciji 2 a ne 1. Inace ima odlican ulaz i solidan sut i pregled, a vise od toga za tu poziciju i nije neophodno
                      Nakon Bogdana, Nedovica i Gudure, po meni on trenutno deli tu cetvrtu poziciju sa Avramom iako je mozda Avram agresivniji i zbog toga malo i ispred njega. U ABA ligi nema niko bolji.
                      Jesam, i isto mislim.
                      A jesi li ti gledao partije Kuzmića kad je bio...
                      Dečko nema pojma, zaleti se ko šestić nekad u fudbalu.

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Ne bih ih želeo ni u FMP-u.
                        Kontriranje po svaku cenu svakome na forumu ti je uzaludan posao. . .
                        Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                        Comment


                        • Originally posted by Пера Ложач View Post
                          Jesam, i isto mislim.
                          A jesi li ti gledao partije Kuzmića kad je bio...
                          Dečko nema pojma, zaleti se ko šestić nekad u fudbalu.
                          Nemoj Šestića, leba ti. [emoji3531]
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by jordan loyd View Post
                            Kontriranje po svaku cenu svakome na forumu ti je uzaludan posao. . .
                            Samo kažem svoje mišljenje. Oba su odron od igrača.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Samo kažem svoje mišljenje. Oba su odron od igrača.
                              ma da,užasni su
                              Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                              Comment


                              • Originally posted by Пера Ложач View Post
                                Dečko nema pojma, zaleti se ko šestić nekad u fudbalu.
                                Dok je u ekipi bio plej to je potpuno druga pocetna pozicija nego sto je sada kada on igra pleja, a sto nije.

                                Comment

                                Working...
                                X