Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da spomenem još, zaboravilo se, da se na početku sezone očekivalo da se G League sezona neće igrati i da će biti navala kvalitetnih igrača iz Amerike u Evropu, o tome je pričao i Sale Obradović.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Ja sam napisao balans između napada i odbrane, ko je pismen može da pročita.
      Primarna selekcija je podrazumevala Pangosa, koji bi sa Nokom (ili Terijem, nije bitno) razvaljivao u piku protivničke odbrane.
      Hol i Ročesti su, valjda je to svima jasno iznuđena rešenja, pri čemu je ovaj drugi upravo sa još jednim iznuđenim rešenjem Terijem doneo pobedu protiv CSKA uz tada standardnog Lojda.
      Ovo što sad igramo, što bi rekao jedan moj drugar, pas s maslom ne bi pojeo.
      Vidi, ja sam hteo da dovedem Carl Cox-a da mi svira na rodjendanu , ali jbga on nije hteo. Mit o Pangosu je smesan i neproveren sem od neki ''insajdera''....

      CSKA divlja jedan igrac, u Realu nema bas slobode neke,jos manje u Barseloni ja ne znam sta si ti uopste hteo da kazes. Da neki nas trener ne bi uzeo 5 top igraca vec bi se zajebavao sa polovnjacima

      Hteo sam Pangosa ali sam uzeo Hala..i cekacu tamo oktobar,novembar da vidim da li ima nesto u G ligi...

      Pa nije Radonjic pravio ovaj tim ja ne znam sta tebi treba da se napise vec Salo. Kad je Dejo praviotim bili smo 8-9 u Evropi,imali dobar napad i perfektnu odbranu.

      Nemoj reci da moras imati napad i odbranu da je to najbolje, ali kad biras izmedju ta dva odbrana je nesto sto uvek donosi trofeje i rezultat.

      Meni je zao sto ti mrzis Radonjica, ali navikavaj se...videcemo koliko ce SO cekati aganzman i ko ce ga uzeti :-)))

      Eno muci ti se Alimpije sa Bujukcekmeceom
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Nama učešće u El znači da je prošla sezona bila uspešna.Tako će biti i ubuduće,zbog toga je osvajanje Abe prioritet svake godine!
        Sistem je najbitniji,ne Kvinsi ili Markus!
        Kvalitetan igrac je uvek dobrodosao ali trener je taj koji uklapa sve kao slagalicu,nalazi svakom mesto i uskraćuje ili povećava minutazu i ulogu u ekipi.
        To Dr. ume a SO ne ume! Radonju pustiti da radi i da nam donese Abu i Kls a onda mu dati 2mil za tri stranca da dovede,super kvalitetna stranca. . .3 je sasvim dovoljno jer neće više biti stranih igraca kao sto gledasmo u protekle 3god
        Ako hoće za te pare da vrati Kalinu,Nedovića i Jovića to bi bilo najbolje
        Last edited by jordan loyd; 14-03-21, 15:13.
        Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

        Comment


        • OMLATIT' KO ZRELU SLJIVU! Derbi je, nema lagano! Srce na teren i nek bolji pobjedi opet

          Comment


          • Jaramaz da dogodine dodje u Zvezdu da napreduje kroz El i da imamo kvalitetnog modernog beka i za reprezentaciju
            Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

            Comment


            • Predstavnik ABA lige u EL će biti Zvezda, CedOli ili Futura

              https://mondo.rs/Sport/Kosarka/a1447...ja-mornar.html
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Smijemo li mastati da mi udjemo udjemo u finale EK kako bi imali 2 predstavnika ili je nemoguce?

                Comment


                • Pre će finalista (ako se sve skocka) EK biti u EL
                  nego pobednik /predstavnik ABA lige.

                  Comment


                  • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                    Smijemo li mastati da mi udjemo udjemo u finale EK kako bi imali 2 predstavnika ili je nemoguce?
                    2 predstavnika je nemoguće.

                    Ako Budućnost preko EK izbori Evroligu onda će je i samo oni igrati iz ABA lige.

                    Comment


                    • Prvo , vjerovatnoca da cemo mi uci u finale je...i sami znate kolika. Ali kad bi se to eventualno nekako desilo...nije nemoguce da dva predstvanika budu. Ukoliko se to desi (ne nuzno ove sezone) klubovi treba udruzeno da pojacaju malo diplomatsku aktivnost. Sve znamo ...koliko smo bitni u tim okvirima ali nije nemoguce... to sto je neko finalista EK (ili osvajac do sada) nije remetilo druge da imaju predstavnika vise u odnosu ugovoreni broj mjesta.

                      Comment


                      • Nemamo mi ništa ugovoreno.

                        Imamo samo reč da ćemo imati jednog predstavnika.

                        Daj Bože da imamo i dva ali ne verujem da će to dozvoliti.

                        Comment


                        • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                          Prvo , vjerovatnoca da cemo mi uci u finale je...i sami znate kolika. Ali kad bi se to eventualno nekako desilo...nije nemoguce da dva predstvanika budu. Ukoliko se to desi (ne nuzno ove sezone) klubovi treba udruzeno da pojacaju malo diplomatsku aktivnost. Sve znamo ...koliko smo bitni u tim okvirima ali nije nemoguce... to sto je neko finalista EK (ili osvajac do sada) nije remetilo druge da imaju predstavnika vise u odnosu ugovoreni broj mjesta.
                          Ako Buducnost udje u finale, Zvezda moze da ga duva. Oni jedva cekaju da predstavnika ABA izbace i ubace klub sa lovom. Nista Arena i 20k navijaca, nista istorija, samo kesh a ABA ga nema.

                          Comment


                          • Borac ubedljivo pobedio Krku u gostima.

                            Comment


                            • Sad su na pobedu manje od Krke, Zadra i Splita i na dve od Partizana, FMP-a i Cibone. Biće zanimljiv rasplet za plejaut.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Sad su na pobedu manje od Krke, Zadra i Splita i na dve od Partizana, FMP-a i Cibone. Biće zanimljiv rasplet za plejaut.
                                Borac ima utakmicu manje od Krke i 20:0 d'upiše od Primorske.
                                Cibona u tri dana ima dve utakmice u Beogradu sa Zvezdom i FMP-om.
                                Kakve se tek bravure očekuju.

                                Comment

                                Working...
                                X