Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi ih makar znamo Stefane....kakvi su...ovi su gore dizali u nebesa samo da bude kontra nama...

    Comment


    • Pa kad ovi igraju rukomet, nije lud da daje komentar o košarci.

      Comment


      • Ovom porazu Mornara obradovali su se iz Zvijezde, Cedevite, Budcnosti i Igokee. Za sad odlicna liga. Steta za KKP sto je ispao iz kombinacija za PO.

        Comment


        • Nije šteta za nas.
          Da smo kojim slučajem došli na mala vrata u PO opet bi se poturili pod tepih svi problemi koji krase Partizan.
          Ovako je sezona finito. Vreme za totalan reset, promene i zaokret, samo što je to naš sanak pusti.
          Tek nas iduće sezone očekuju glavobolje i nervoze.

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Ko je gledao utakmicu? Šta je tačno problem da je Pavićević tako reagovao? Da nije problem u prevelikim očekivanjima i ulaganjima?
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Problem je ovo zadnje što si napisao. Ako je nekog Javor gurao to su oni. Kada se rezultat lomio nisu svirali čist faul na Tepiću kod ulaza, odma zbog prigovora usledila i tehnička. A tek kod skoka šta su svirali na Gabrijelu je zločin koji traje.
              Ponavljam se ko papagaj da Mornar nije CZ adekvatan rival na putu ka trofeju. Nedavni njihov ogled potvrdio ovo što pričam. Dok su braća u Baru, vedre i oblače, k.... će nešto veliko poći u crnogorsku luku.
              Ako treba na nekog da je ljut i kivan to je samo na njegove pulene koji su prosuli već upisanu pobedu. Skuči Smit je lagano pretrčao ceo teren u punom sprintu i polaganjem poentirao.

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
              Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 07-02-21, 17:06.

              Comment


              • Originally posted by nebitan View Post
                Ko je gledao utakmicu? Šta je tačno problem da je Pavićević tako reagovao? Da nije problem u prevelikim očekivanjima i ulaganjima?
                Problem je vjerovatno sto su izgubili dobijenu utakmicu.

                Comment


                • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                  Problem je vjerovatno sto su izgubili dobijenu utakmicu.
                  Ok, izgubiš utakmicu, frustriran si, u svlačionici odradiš red psovki, red prezvezdavanja, targetiras krivca i sve mu po spisku ali kada izađeš na KZŠ i ako tako kreneš budeš mudo i kažeš taj i taj, zbog toga i toga su/je kriv za poraz (nepravedan) mog tima. A ne ova sranje rekao bih nešto ali je skupo.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                    Problem je vjerovatno sto su izgubili dobijenu utakmicu.
                    Verovatno... ali imam jedno pitanje za sve, šta je kriterijum za nesportski faul???

                    Ovaj put su sudije pustile da Mega, prilično jakim faulovima, dobije šansu u penal završnici.

                    Da li će ovakav kriterijum važiti i u PO i da li će važiti za sve???


                    Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                      Verovatno... ali imam jedno pitanje za sve, šta je kriterijum za nesportski faul???

                      Ovaj put su sudije pustile da Mega, prilično jakim faulovima, dobije šansu u penal završnici.

                      Da li će ovakav kriterijum važiti i u PO i da li će važiti za sve???


                      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                      Da li to znači da je Pavićević imao osnova da izjavi na KZŠ onako? Pitam jer nism gledo utakmicu, ako jeste bila pljačka, trebao je to da kaže.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                        Verovatno... ali imam jedno pitanje za sve, šta je kriterijum za nesportski faul???

                        Ovaj put su sudije pustile da Mega, prilično jakim faulovima, dobije šansu u penal završnici.

                        Da li će ovakav kriterijum važiti i u PO i da li će važiti za sve???


                        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                        Ne znam iskreno. Rijetko kad obracam paznju na sudjenje , u stvari itekako obracam paznju , ali ih u sustini ne vidim. Previse se im se pridaje paznje i daje na znacaju. Nekako sam sa godinama shvatio da nemamo isti ugao posmatranja ni kada u istoj hali, a kamo li kada gledamo kroz oci navijaca razlicitih klubova.

                        Kriterijum za nesportski faul je vrlo jasan na papiru ali u praksi ne postoji osoba na svijetu koja ce uvijek u jednoj sekundi znati da li je to sigurno nesportski faul. To mi vise dodje kao rulet.

                        Comment


                        • Originally posted by nebitan View Post
                          Da li to znači da je Pavićević imao osnova da izjavi na KZŠ onako? Pitam jer nism gledo utakmicu, ako jeste bila pljačka, trebao je to da kaže.
                          Ne bih ja to zvao pljačka ali gledali smo puno utakmica i u Evroligi, gde su sudije ovakve, prilično jake faulove,
                          sudile kao nesportske.






                          Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Najveca fora ali kod svih timova kad sudija svira za njih nikad ne kazu da je bilo lose sudjenje, samo kad su osteceni. Sudije su ljudi i grese. Nekad Drobnjak cepa liniju,nekad Beron radi trokorak. Mislim da se njima jebe da favorizuju nekog, posebno inostrane sudije koje sude u evropskim kupovima.

                            Nikad nisam cuo Olimpiju da se zali, pa cak ni Buducnost i ako Alimpije nije zasluzio ni onu jednu pobedu u PO gde su ih pokrali na kraju, ali niko se vidno nije zalio, ali jesu na poslednju....pa cak su i nastavili mec kad su imali Bog zna koga u prvom redu i na tribinama...

                            Zvezda,partizan su najgori kod toga, al evo tim putem ide i Mornar..

                            Kako je Borac isto bio ostecen u kupu protiv AntiAlimpija pa ljudi cutali a nama to bilo normalno...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Potpuno si promašio temu. Moja dilema i pitanje za sve je bilo vezano za kriterijum vezan za nesportske u penal završnici ... Ako je ovo kriterijum koji će važiti za PO , nemam ništa protiv



                              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Ili sudjenje u onom finalu mislim KLS kad su bili Vujosevic - Radonjic.... Kakav je to jebeni posao bio. Ma njima je u ovim kovid vremenima svanulo

                                Comment

                                Working...
                                X