Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav sraman faul sviran Tepiću.

    Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Sprdnja od lige
      "imamo suduju" lagano osvaja.
      "ne pomaže.... ni vračare ni vračari".
      Last edited by L a z a r; 07-02-21, 13:05.

      Comment


      • Skuči Smit sprintom i polaganjem do vredne pobede Mege.
        Najveći luzer utakmice je Keni Gabrijel sa oba promašena bacanja na 6s do kraja.

        Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Hahahahaha, e kakvi curani. Bas mi je milo, organski ih ne mogu. Dako ispanu iz top4 [emoji38]

          Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока

          Comment


          • Mornar ima najbolji defanzivni centarski par lige Smit -Hamilton , a ni ofanzivno nisu za zezanje. Vrlo bitna stavka kada dodje PO.

            Comment


            • Kao sto sam i pričao, nema ova ekipa mentalitet za pobede u bitnim utakmicama a o nekoj tituli je smešno govorit.

              Comment


              • Da li je moguce da je Mega dobila. Iskljucih se na 6 sekundi prije kraja.

                Comment


                • Koji crni mentalitet. Ponavljam se ko retard. Dok je na klupu Mihajlo Pavićević sve da dovedu sam krem stranaca ozbiljni takmaci za titulu neće biti. To se dobro pokazuje u onim najbitnijim mečevima gde su pobede imperativ.

                  Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Koji crni mentalitet. Ponavljam se ko retard. Dok je na klupu Mihajlo Pavićević sve da dovedu sam krem stranaca ozbiljni takmaci za titulu neće biti. To se dobro pokazuje u onim najbitnijim mečevima gde su pobede imperativ.

                    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                    Slažem se. A i koncepcija tima im je takva da je to tim na kratke staze i instant kvalitet.

                    Comment


                    • Izgleda da se ima para ko šaše. Mogu se priuštiti ozbiljni stranci. Braća Pavićević vedre i oblače po Baru samo što nije sve u parama. Ima nešto i u stručnosti a braća su operisana od toga. Ne mogu reći da mi nije drago što će plačući kući u Bar.

                      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Mislim da je do dolaska Gorde i Hamiltona ovaj tim Mornara bio jeftiniji nego KKP i KKB.

                        Comment


                        • Pavićević na KZN posle poraza nije hteo da priča i odgovara na pitanje predstavnika "sedme sile".
                          Nadam se da će gest naići na osudu i da će biti sankcionisano ovakvo ponasanje nadobudnog trenera u pokušaju.

                          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Poslusajte press, show, pozvao se na evropska prava slobode govora

                            “Biću kratak, s obzirom da je Evropskim zakonom o ljudskim pravima garantovana sloboda govora, nažalost to je meni oduzeto pravilnikom ABA lige. Da ne bih pravio trošak sebi i svom klubu, moji odgovori biće ovakvi…”,
                            Last edited by Nemam_ti_kad; 07-02-21, 13:47.

                            Comment


                            • Samo traze konflikt sa nekim, a ovamo prodaju pricu o fer plej. Grupa gradjana, na celu sa amaterskim strucnim stabom. Kad su najavili borbu za 1. Mjesto znao sam u kom pravcu ide njihovo djelovanje [emoji38]

                              Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока

                              Comment


                              • Poslušao. To što se pozvao ne amnestira ga od krivice. Šta ćemo sad svaki put kad neko izgubi trener naprasno zaćutati. Posao ti je usko vezan za novinarsku profesiju te ti je obaveza da daš svoj sud nevezano pobedio ili izgubio.

                                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X