Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Partizani imaju tradicionalno odlicno sudjenje u ABA

    Comment


    • Stojance, mislim da si izgubio. Hteo si da budes dobar komsija, ali ne vredi. Njima ove sezone niko ne moze pomoci.

      Comment


      • Izvini Storm, ali trenutno nisam pri parama pa ću ti kasnije kupiti semenke.

        Comment


        • Sacekacu ja bolja vremena za tebe. Ne brigaj ti nista.

          Comment


          • Skupićemo,
            Osetio čovek i zaslužio pošteno.
            Mada su sudije pogurale Igokeu.

            Comment


            • Diskutabilno je. Sudije su bile ocajne na stetu i jednih i drugih. Aba liga definitivno mora da porazmisli kome daje da sudi utakmice. Ovo je bio cist amaterizam.

              Comment


              • Da su pošteno i na vreme dali faulove drugu Radu, druga bi bila priča.

                Comment


                • Rade je covek koji je trebalo da dobije nogobulj pre CMM i Gordica. Kakva je ono kancercina i slepac. Pazi kad meni kao Zvezdasu zao ekipe Partizana s njim.

                  Comment


                  • Nije mi jasno, ajd' što nije oćelavio, ali kako bar nema veće zaliske od silnog čupanja kose.
                    Inače dobar je igrač, skroz dobar

                    Comment


                    • Originally posted by Storm View Post
                      Rade je covek koji je trebalo da dobije nogobulj pre CMM i Gordica. Kakva je ono kancercina i slepac. Pazi kad meni kao Zvezdasu zao ekipe Partizana s njim.
                      Filipovski ga je držao više od 29 m u igri . Ne znam da li je to dobar način da mu povrati kakvo takvo samopouzdanje Ipak oni šutevi sa 8-9m su neshvatlji

                      Comment


                      • Koje crno samopouzdanje. Lik je treću godinu u kanalu.
                        0/14 šut za tri, oko 50% slobodnih bacanja u zadnjih par mečeva i tebi on po pravilu uzima odlučujuće šuteve.
                        Filipovski je pajac koji takav epitet dokazuje iz nedelje u nedelju. Njemu na dušu što Zagor ima samopouzdanje ko da u rukama ima šut Kleja Tompsona.

                        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Vi ste utakmicu u EC dobili zahvaljujući tome što Rade nije bio u sastavu zadnjih par minuta (ni Danguba).
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Rade je štetočina na kvadrat no nije jedini kancer ovog tima. Isto nam se 'vata kad su na parketu Dangubić, Janković, novajlija Perkins... Suviše je tu morona na malom prostoru da bi mogli pričati kako ovaj tim ima kakav-takav kvalitet.
                            Najveći moron predsednikuje, vuče poteze koje se ispostave kao tragikomične. O njegovom kvalitetnom radu najbolje govore rezultati. A oni su takvi da na početku februara Partizan zabeležio čak 17 poraz u sezoni.
                            Dovoljan i jasan signal da iole ima pameti i ponosa povukao bi jedini ispravan i logičan potez a to je neopoziva ostavka.
                            Partizan nije ničija prćija pa ni njegova da može raditi i kormilariti kako mu se hoće.

                            Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • 6 od 6 Jeremić za 3.

                              Comment


                              • Prija mu klima u Baru, za razliku od....

                                Comment

                                Working...
                                X