Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Trebali su sastaviti kzs i da Lazic izadje i kaze da to nece tolerisati kakav je to blam bio. Najbolje da Lazic ne igra ni odbranu pa da igra u Zvezdi, ali razni talenti nece videti Zvezdin dres zbog ispodprosecnih iscedjenih igraca...Nama treba nova energija,Zvezda nikad nista nije uradila sa matorim sastavom..Radonjine bebe su bile najmladji klub u EL....svi imaju odlicne karijere...NBA top klubove i tu mislim na vecnu igraca...

    Pisao sam za Kobru i evo ga..prepordonjen..a Radonja ga je ''hteo'' u MZT...dosta upisa su ovde mitovi bez ikakvih dokaza...ja baratam cinjenicama

    Covic se toliko sjebao od DRprvog mandata, da je morao da proguta nestoi da nazove Radonju uz verovatno izvinjenje...ali eto posle 4g je opet pronasao put jer malo trofeja...zacelje EC i EL su nesto sto Covic posebno ove godine nije obecao....

    Vrh je izgleda kad uzmes tabelu i okrenes naopacke...sl sezone vec nesto drugo ocekujem
    https://www.euroleague.net/competiti...0#!careerstats

    Po ovoj statistici se vidi koliko je DR imao poverenja u Dobrica kada mu bio trener. I nije hteo njega da salje u MZT vec ovog sto sada igra u Feneru, nego je Covic bio tu da to zaustavi i ako ni zbog cega drugog Gudura bi trebao deo svojih primanja da usmeri ka Nebojsi za penziju i stare dane.

    Dobric je dobio ovu minutazu samo iz razloga sto je Loyd bio povredjen , sto je Holl isto bio van sastava, pa je iskoristio sansu i svaka mu cast na tome.
    Sto se tice Lazica, ili ti borovnicara kao sto ti kazes, daj nam jednog naseg domaceg igraca da je u bilo cemu u bilo kojoj kategoriji u top 10> Ti biraj kategoriji, nije problem.

    I zasto igra kod DR, zasto jedan borovnicar igra kod DR, da nije to po nalogu NC da mora da igra, jer po upisima tvojim ispada da on nikako ne bi trebao igrati ali ajde mi reci zasto ga DR gura u tim onda, i zasto je igrao Holl sinoc ako svi ovde dobro "obavesteni" vec mesec dana sanjaju o nekom mamojebcu iz NBA?

    Comment


    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      Najveću korist od povratka Radonjića u klub svakako ima Ognjen Dobrić. Nikad mi nije bilo jasno zašto su ga Šakota, pogotovo prethodnik Obradović osporavali i igrački minimalizovali.
      Pa ovo ti nije skroz tacno. I za vreme Obradovica je on imao 20-25 minuta sada ima 25-30. Zasto? Zato sto su bili povredjeni Lojd, Simonovic (i dalje) i Hol, nije Radonjic nikom uzeo minute na konto Dobrica vec je to bilo iznudjeno i jedino moguce resenje koje je Dobric odlicno iskoristio.

      To je samo jos jedna potvrda da igraci moraju da igraju da bi pokazali ono sto umeju. Nije dovoljno da ih pustis na jednoj utakmici i odmah da ih klupiras kao sto je to radjeno sa Dobricem/Davidovcem/Radanovim ranije, a sada se isto to radi sa Uskokovicem, a videcemo kako ce sada to izgledati i sa Radanovim kada su se vratili u roster i Lojd i Hol. Da je tu i Simonovic siguran sam da ne bi bilo mesta za njega (sto je pogresno).

      A za Obrajanta mene bes zabole za njegovu igracku klasu ako ostale igrace ne cini boljim nego losijim. Takvu kosarku ovaj narod nije nikad voleo, pa nece ni sad.
      Last edited by mmajstor; 25-01-21, 19:24.

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post
        https://www.euroleague.net/competiti...0#!careerstats

        Po ovoj statistici se vidi koliko je DR imao poverenja u Dobrica kada mu bio trener. I nije hteo njega da salje u MZT vec ovog sto sada igra u Feneru, nego je Covic bio tu da to zaustavi i ako ni zbog cega drugog Gudura bi trebao deo svojih primanja da usmeri ka Nebojsi za penziju i stare dane.

        Dobric je dobio ovu minutazu samo iz razloga sto je Loyd bio povredjen , sto je Holl isto bio van sastava, pa je iskoristio sansu i svaka mu cast na tome.
        Sto se tice Lazica, ili ti borovnicara kao sto ti kazes, daj nam jednog naseg domaceg igraca da je u bilo cemu u bilo kojoj kategoriji u top 10> Ti biraj kategoriji, nije problem.

        I zasto igra kod DR, zasto jedan borovnicar igra kod DR, da nije to po nalogu NC da mora da igra, jer po upisima tvojim ispada da on nikako ne bi trebao igrati ali ajde mi reci zasto ga DR gura u tim onda, i zasto je igrao Holl sinoc ako svi ovde dobro "obavesteni" vec mesec dana sanjaju o nekom mamojebcu iz NBA?
        Pisao sam vec da je Dejo mudar i da nece uzimati pleja zbog par meseci,ako se nadje nesto i za sledecu..ako ima kvalitet, onda bi ga i uzeo. Uostalom o izmenama tima je pricao Covic a ne Radonjic,kao i o mitu da je Guduric trebao u MZT.

        Dobric je tek tad presao u Zvezdu, i to sto je dobio je puno..jer su bili drugi na poziciji a i forsirao se Guduric. U KLS je dobio punu sansu i postao MVP necega...sto npr Lebranko nece biti nikad,mozda ako mu organik borovnice uspeju...to se nikad ne zna...

        U Tomicevoj sezoni takodje da stranici nisu bili povredjeni ne bi mogli istupiti sa sve ovim navijacima iz prvog reda elem...

        Borovnicar je igrac zadatka i sve je to dok se bavi kosarkom,cim krene da prica...ide ona lep a glup...imaneki nacin razmisljanja Boze sacuvaj...ovaj klub su navijaci....i mora da postuje njihove kritike..ne vredjanja naravno...ali kritike da.

        Ako neko zvizdi Filipu a i sam si zvao ljude da dodju u halu i da kazu svoju, i kad su dosli...Covara ih izbaci,konferencija za stampu itd..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by Šarac View Post
          https://www.euroleague.net/competiti...0#!careerstats

          Po ovoj statistici se vidi koliko je DR imao poverenja u Dobrica kada mu bio trener. I nije hteo njega da salje u MZT vec ovog sto sada igra u Feneru, nego je Covic bio tu da to zaustavi i ako ni zbog cega drugog Gudura bi trebao deo svojih primanja da usmeri ka Nebojsi za penziju i stare dane.

          Dobric je dobio ovu minutazu samo iz razloga sto je Loyd bio povredjen , sto je Holl isto bio van sastava, pa je iskoristio sansu i svaka mu cast na tome.
          Sto se tice Lazica, ili ti borovnicara kao sto ti kazes, daj nam jednog naseg domaceg igraca da je u bilo cemu u bilo kojoj kategoriji u top 10> Ti biraj kategoriji, nije problem.

          I zasto igra kod DR, zasto jedan borovnicar igra kod DR, da nije to po nalogu NC da mora da igra, jer po upisima tvojim ispada da on nikako ne bi trebao igrati ali ajde mi reci zasto ga DR gura u tim onda, i zasto je igrao Holl sinoc ako svi ovde dobro "obavesteni" vec mesec dana sanjaju o nekom mamojebcu iz NBA?
          Proveri pod Kuzmić, sezonu pre nego što je otišao u Real.
          Last edited by nebitan; 25-01-21, 19:29.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by nebitan View Post
            Proveri pod Kuzmić, sezonu pre nego što je otišao u Real.
            Prijatelju, pricamo o ovoj sezoni. Mozemo i onda i Bobija staviti, Bogdanovica, Teodosica ihaj, pricamo o sadasnjem vremenu. Danas.

            LosmiSk

            FIlip Covic je drugi najbolji asistent u istoriji ABA lige, Kamo srece da nam je bio ove sezone sa DR na klupi sada bi bili u top 8 , svakako je to greska Covica sto ga nije vratio, znalo se da nece biti publike, a on bi plesao bez pritiska. Jos bi kod DR jos vise napredovao i podigao svoj nivo odbrane jer DR bi rado njemu objasnio neke finte.

            Steta, veliki minus za DR i NC sto su pali pod pritisak par forumasa.

            Comment


            • A prvi Joksimovic...u KAOD je imao 1p 1.as uz 25% suta. Bio bih i ja kod oca u firmi radnik meseca ove sezone 7as i 4to po mecu..uz magicnih 26% za tri... 31m po mecu..

              Dejo ga ne bi uzeo nikad... videcemo sl sezone,ima Dejo njuh za igrace kojima je put Fener,NBA, Real, Barsa itd....
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Ti minuti u KLS nisu nikakva sansa.
                Ako hoces da igras KLS minute mozes bez problema da dobijes i u Metalcu i u Crnokosoj. Sansa se daje u ABA ligi a ona prava se daje u evropskim takmicenjima. Dobric je do toga dosao tek kada se masa igraca ispovredjivalo, sto isto vazi i za Radanova. Cim su se Lojd i Hol vratili u roster on je ispao cak i iz 12.

                Comment


                • A ko je ove sezone birao najbolje defanzivce? On je za vreme Radonjića bio među najboljim defanzivcima, al ove sezone je uglavnom očajan što se toga tiče.

                  Zato i pitam, je l' su to glasali treneri, igrači, navijači...?

                  Ono što znam jeste da je po indeksu jedan od najgorih.

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Ti minuti u KLS nisu nikakva sansa.
                    Ako hoces da igras KLS minute mozes bez problema da dobijes i u Metalcu i u Crnokosoj. Sansa se daje u ABA ligi a ona prava se daje u evropskim takmicenjima. Dobric je do toga dosao tek kada se masa igraca ispovredjivalo, sto isto vazi i za Radanova. Cim su se Lojd i Hol vratili u roster on je ispao cak i iz 12.
                    Nisu mogli igrati Guduric i Dobric...Dobric je tek dosao iz KLS-a...i ti bi odmah 20m...daj uozbilji se..Jovic je prvu sezonu kao EC igrac u Radnickom igrao 10m...pa je posle igrao i po 30m...sve ide svojim redom..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • ,kao i o mitu da je Guduric trebao u MZT.
                      Jedini mit je da je Radonja božanstvo a ne dobar trener koji ponekad pogreši .Lakše će i tebi biti ako to prihvatiš . Pričao je Gudura o tome kako je jedne sezone vraćen u Fmp i o suzama kada je na početku sezone u Zvezdi ostavljen van 12. Srećom po sve nas Gudura je čvrst momak i iskoristio je svoju šansu...
                      Last edited by Samo Zvezda; 25-01-21, 19:57.

                      Comment


                      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                        Jedini mit je da je Radonja božanstvo a ne dobar trener koji ponekad pogreši .Lakše će i tebi biti ako to prihvatiš . Pričao je Gudura o tome kako je jedne sezone vraćen u Fmp i o suzama kada je na početku sezone u Zvezdi ostavljen van 12. Srećom po sve nas Gudura je čvrst momak i iskoristio je svoju šansu...
                        Jedan od onih koje ocekujem kod nas opet. Nedovica cekam sl.sezone, a njega za par godina.

                        Comment


                        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                          Jedini mit je da je Radonja božanstvo a ne dobar trener koji ponekad pogreši .Lakše će i tebi biti ako to prihvatiš . Pričao je Gudura o tome kako je jedne sezone vraćen u Fmp i o suzama kada je na početku sezone u Zvezdi ostavljen van 12. Srećom po sve nas Gudura je čvrst momak i iskoristio je svoju šansu...
                          Cek cek, polako prijatelju, nije Gud?ura jednom vracen u Fmp, nego dva puta , i sada ti ocekujes da verujemo Guduri sto je izjavio ili nasem Losmiju?

                          @Karamazov

                          Biraju ih sigurno neko kompetetniji od 99.99 % clanova ovog i drugih foruma i to navijaca KKCZ.

                          Sto se tice Indexa, sta taj index znaci , da ce igrac da se podredi ekipi i da nece mariti za index ako mu ekipa pobedi i ispuni zadatak od trenera, ili neko da napuni svoj licni index a ekipa mu izgubi, Pa ja citao more upisa kako Loyd kada gubimo u 4/4 sutira do besvesti ne bi li popravio index, Job i svi zli stranci igraju samo za svoju statistiku ( citaj index).

                          Lazic ili Radanov, uvek Radanov da se ja pitam, ali se ne pitam.

                          Comment


                          • Originally posted by Storm View Post
                            Jedan od onih koje ocekujem kod nas opet. Nedovica cekam sl.sezone, a njega za par godina.
                            Gudura je moja slaba tačka kada su igrači kkcz u pitanju .Zbog njega, Ogija i Boriše sam išao i u Železnik , što mi Losmi zamera .

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Nisu mogli igrati Guduric i Dobric...Dobric je tek dosao iz KLS-a...i ti bi odmah 20m...daj uozbilji se..Jovic je prvu sezonu kao EC igrac u Radnickom igrao 10m...pa je posle igrao i po 30m...sve ide svojim redom..
                              Guduric je trebalo da igra sezonu ranije koju je bespotrebno ocamio u FMPu, i naravno da se mogla obojici dati sansa....zasto da ne? Isto vazi i za Davidovca i za Radanova i za Simanica....ovo sto mi i dalje te igrace zovemo mladima a oni vec imaju 20 i kusur godina, to je samo nasa kriva percepcija.

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post

                                Biraju ih sigurno neko kompetetniji od 99.99 % clanova ovog i drugih foruma i to navijaca KKCZ.
                                Evo priznajem da su kompetentniji od mene, al me samo interesuje ko su ti ljudi i na osnovu čega su ga izabrali?

                                Znatiželjan sam.

                                Comment

                                Working...
                                X