Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
    Sa Filipovskim i Perkinsom je to sasvim druga prica. Size na svakoj poziciji. Mika na 4 kao druga opcija...evo vidjecemo u EC.
    Ne vidim sta se može preokrenuti pa da zablistamo u evropskim okvirima. Nama je organizacija napada i dalje rak rana. Videćemo kako će izgledati sa Perkinsom al kad je u igri Mekintajer ne licimo na ništa. Jednostavno Kodi se loše snalazi na postavljene odbrane.

    Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Storm View Post
      To je tacno, ali mi smo pokazali da smo se i posle gubitka ABA titule i EC sezone vratili. Ne cvetaju nama ruze, ali postoji klupska organizacija i sistem.
      Koja organizacija i koji sistem?
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Bankomat

        Comment


        • ne stigoh da odgledam na zalost... sta je presudilo?

          Comment


          • Originally posted by mmajstor View Post
            ne stigoh da odgledam na zalost... sta je presudilo?
            Partizanovo ne znanje te sjajni Ivanović koji je 17 od svojih 25 poena dao u zadnjem kvartalu. Masu zicera smo omasili što je vrlo verovatno na kraju presudilo da još ubedljivo izgubimo.

            Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              Možda izgleda sa strane kako imamo sastav kadar za više ciljeve i domete ali za tako nešto fali ono što smo imali prošle sezone to je kvalitetan trener koji će posložiti mane u vrline.
              Osim što je bio skuplji, ni Italijan nije imao uspješnu prvu sezonu, a pitanje je kako bi se i druga okončala.
              Treba strpljenja za trenera, a kod nas, mislim Srbija, toga najmanje ima. Ove godine i Zvezda i Partizan su olako potrošili po jednog trenera, a Partizan je na putu da završi i sa drugim. To neće dati rezultate sve da dovedete i 2 Obradovića.

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Koja organizacija i koji sistem?
                Imas celu infrastrukturu fmp-a gde koliko-toliko pravis domacu osnovu. A sta ima Partizan? Ako im Misko ne da domaceg igraca, sve sto mogu je da kupe 12 amerikanaca i eventualno uzmu neki nas otpadak (Cvetkovic, Aranitovic, Jankovic...). Zapravo vec 20 godina uzimaju od drugih. Ja sam rekao da imamo nekakav sistem i da smo cak uspeli i nekoliko miliona evra uzmemo od prodaje igraca (Guduric, Kalinic, Bolden, Bobi...). kosarka nije profitabilan sport, ali za razliku od Partizana mi nesto stvaramo. I bice to jos bolje.
                Last edited by Storm; 17-01-21, 07:21.

                Comment


                • Originally posted by Cooper View Post
                  Bankomat
                  Rece apostol istine na svim zivim forumima.Ajde odrasti ako vec svi znamo da si punoletan.

                  https://srpskainfo.com/amerikanac-os...u-novi-ugovor/

                  Comment


                  • Originally posted by forum1nick View Post
                    Osim što je bio skuplji, ni Italijan nije imao uspješnu prvu sezonu, a pitanje je kako bi se i druga okončala.
                    Treba strpljenja za trenera, a kod nas, mislim Srbija, toga najmanje ima. Ove godine i Zvezda i Partizan su olako potrošili po jednog trenera, a Partizan je na putu da završi i sa drugim. To neće dati rezultate sve da dovedete i 2 Obradovića.
                    Trinkijeri je došao na svršeni čin, čim je selektirao ekipu, doduše sa manjim greškama, rezultat i igra su bile vidljive. Nije ni pravio ekipu po svom ukusu al sam skeptik za njegove trenerske kvalitete. Sterilan i miran mi je za ovu struku.

                    Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                      Trinkijeri je došao na svršeni čin, čim je selektirao ekipu, doduše sa manjim greškama, rezultat i igra su bile vidljive. Nije ni pravio ekipu po svom ukusu al sam skeptik za njegove trenerske kvalitete. Sterilan i miran mi je za ovu struku.

                      Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                      Vala ono što je on odabrao bilo je teski promasaj. Nije malo para sprcano u onih 4-5 igrača. Ali imao je igru, znao je sta i kako hoće i to je licilo na nešto, ovo sad je...

                      Comment


                      • Odlozena vecerasnja utakmica Igokea-Krka zbog korona problema gostiju.

                        Comment


                        • Petrusev ce u nba. Daj bar ovog Simonovica da potpisemo na 3 godine.

                          Comment


                          • Mega rutinski u Zadru i dalje gaji nade za playoff.
                            Petrušev najbolja partija sezone - 32p 9r indeks 41!
                            Last edited by poacher; 17-01-21, 17:54.

                            Comment


                            • Ako je nekome promakla izjava M. Pavicevica iz Mornara, :

                              “Uvijek kažem ono što mislim, tako je i sada – napadamo 1. mjesto u ABA ligi i uradićemo sve da to ostvarimo. U Evrokupu gledaćemo da odemo što dalje, nećemo se zadovoljiti samo plasmanom u Top 16. Imamo kvalitet da svakome izađemo na crtu, ne plašimo se apsolutno nijedne ekipe, kako u ABA ligi, tako i u Evrokupu. Igrama smo pokazali da smo na dobrom putu”
                              “Ovo je najjača ekipa koju smo imali. Ona je djelo našeg arhitekte, mog brata Đorđa. Ovo je grupa izuzetno talentovanih igrača, već sam u Čačku rekao da je meni kao treneru lako kad imam ovakve košarkaše, uvijek možete da izvučete novog keca iz rukava. Ali, kako stvari stoje, nećemo ostati na ovome. Moj brat planira da dovedemo još jedno pojačanje, jer smo sad u igri na oba fronta. Došao je trenutak da pokušamo da napravimo što bolji rezultat”.

                              Comment


                              • Originally posted by Storm View Post
                                Petrusev ce u nba. Daj bar ovog Simonovica da potpisemo na 3 godine.
                                Verovatno ce i on u nba.

                                Comment

                                Working...
                                X