Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Karamazov View Post
    Tehnički problemi.

    'Bem ti Arenu.
    Pa imas na B92

    Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

    Comment


    • Ne volim B92 jer tamo kad god sam gledao Partizan je izgubio.

      A večeras navijam iz sveg srca za komšije.

      Comment


      • Nisam odavno gledao kkp ali ovo poluvrijeme nije bolje od Scepovog perioda. Npr, nije mi jasno kada su bili Jones i Torton zajedno na parketu a igrali su dosta, da nema plana da ih zidaju pod kos ili iz zidanja da nesto iskreiraju, s obzirom da direktni rivali i veci i fizicki jaci od njih...dosta je slab procenat suta iz igre kkp, ocekujem da kad se to sredi, da pobjeda nece doci u pitanje

        Zivo me zanima na sto cemo mi licimo kasnije...

        Comment


        • Odavno većinski deo + struka nisu za klub kakav je Partizan.
          Našoj bajnoj upravi mogu poručiti MRŠ BAGRO IZ KLUBA...

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Samo neka nas deru redom,ne mozemo 10 godina da izbacimo kvalitetnog igraca,reprezentativca,ni ne zasluzujemo bolje nego da gledamo divljanje razvojnih Amera.
            Zagorac mi tu nesto drvi o sindikatu igraca,treba i danju i nocu da trenira koliko je propao posle povrede jer ovako nije ni za taj Borac.

            Comment


            • Još u autobusu raskrstiti sa čitavom ekipom i nastavak sezone igrati sa mlađarijom.
              Ako se već nerviramo da znamo da se jedimo zbog naše dece.

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Povredio se Jaramaz.

                Sve najbolje momku, nadam se da nije ništa ozbiljno.

                Comment


                • Po govoru tela bojim se da sledi nova duga pauza za Ognjena.

                  Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Platis ove Amere po nekoliko stotina hiljada evra i onda ih oduce od kosarke srpski igraci Borca koji svi zajedno nemaju platu kao jedan Amer Partizana.

                    Comment


                    • Borac je polovinu pobeda u ABA ligi uzeo protiv Partizana.
                      O kakvom PO brujiti kad imaš u timu Zagorca, Dangubića i Miku.
                      Mani se traženja pojačanja raspuštaj ovu bandu i motaj kablove.

                      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by Karamazov View Post
                        Ne volim B92 jer tamo kad god sam gledao Partizan je izgubio.

                        A večeras navijam iz sveg srca za komšije.
                        Komšije sa Moraveeee

                        Comment


                        • Verovatno je ovim porazom Partizan izgubio šanse za plej-of.

                          Comment


                          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                            Platis ove Amere po nekoliko stotina hiljada evra i onda ih oduce od kosarke srpski igraci Borca koji svi zajedno nemaju platu kao jedan Amer Partizana.
                            Bravo

                            Comment


                            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                              Borac je polovinu pobeda u ABA ligi uzeo protiv Partizana.
                              O kakvom PO brujiti kad imaš u timu Zagorca, Dangubića i Miku.
                              Mani se traženja pojačanja raspuštaj ovu bandu i motaj kablove.

                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                              Zagor je stvarno van terena cijele sezone. Sto se desilo sa momkom?

                              Comment


                              • Originally posted by Karamazov View Post
                                Verovatno je ovim porazom Partizan izgubio šanse za plej-of.
                                Izgubili smo mi onog trena kad je Ostoja šiljio k*rac oteravši AT što dalje od Partizana.
                                Mislio je Limar kako se može dovesti jeftin trener i da će uspeh biti identičan.
                                Ne ide tako majko.

                                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X