Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bitno da postenim radnicima traze doznake, a ovim sto trose milione nikom nista Ocekivano, treba im jos jedan inside igrac..ciljaju ABA i EC, ma koliko cudno zvucalo..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Kako beše ono,
      "Oni su u bonusu, a mi imamo suduju...."
      Sve po propisima.

      Comment


      • Originally posted by L a z a r View Post
        Kako beše ono,
        "Oni su u bonusu, a mi imamo suduju...."
        Sve po propisima.
        hahahahahahah neunistiv

        Comment


        • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
          hahahahahahah neunistiv
          Ako sam nešto pogrešno napisao, osim što nije navod ceo, ja se izvinjavam.
          Moguće da ti imaš bolji snimak.

          Comment


          • Ako mogu da dovedu Hamiltona sto da ne probaju, bila je juce vest da se Bresa interesovala za njega i Tilmana iz Sasarija, pa je posle izasla nova informacija da ce ipak dovesti Tilmana.
            Doduse bila je vest pre nekih 10-tak dana na Sportandu ja mislim da se navodno Hamilton dogovorio sa Fenerbahceom da ce valjda ostati uz vecu minutazu nego sto je imao do sada (a skoro da nije ni igrao u EL, ne znam za Tursku ligu kakvo je stanje bilo sa minutazom).

            Comment


            • Jedino ako misle da skartiraju Lukovica.

              Comment


              • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                Jedino ako misle da skartiraju Lukovica.
                Najavio je Mihajlo kod Edina i Koleta, da mu brat sprema poklon za Božić. I to ozbiljan poklon...

                Izgleda da su braća ozbiljna u nameri da napadnu EK i Abu.

                Pričalo se sinoć "U obruču" o odličnoj atmosferi u Mornaru, o tome da igrači rado dolaze i da želi da ostanu duže ... čak i ovi "problematični" tipa Pulen, Gebrijel , Vajthed...

                Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                  Najavio je Mihajlo kod Edina i Koleta, da mu brat sprema poklon za Božić. I to ozbiljan poklon...

                  Izgleda da su braća ozbiljna u nameri da napadnu EK i Abu.

                  Pričalo se sinoć "U obruču" o odličnoj atmosferi u Mornaru, o tome da igrači rado dolaze i da želi da ostanu duže ... čak i ovi "problematični" tipa Pulen, Gebrijel , Vajthed...

                  Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                  Vjerovatno je tako. Znas sto, uz redovna primanja, fini gradic na moru, bez velikog pritiska navijaca i medija, sustinski idealno za igrace. Niko im nece skakati za vrat ako odigraju slabije , mislim na novinare,mreze ,navijace i sve to sto prati npr Zvezdu i KKP.

                  Comment


                  • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                    Vjerovatno je tako. Znas sto, uz redovna primanja, fini gradic na moru, bez velikog pritiska navijaca i medija, sustinski idealno za igrace. Niko im nece skakati za vrat ako odigraju slabije , mislim na novinare,mreze ,navijace i sve to sto prati npr Zvezdu i KKP.
                    A zna Đorđije i premije da da[emoji4]

                    Citiram Mihajla da ne bude zabune. Odgledaj obavezno to gostovanje M. Pavićevića.

                    Sinoć ih je i Sedlaček hvalio


                    Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Da je vise ovakvih projekata svima bi bilo bolje. Uvek je bolje igrati jace utakmice.
                      Mornar je svima gotivna ekipa

                      Comment


                      • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                        Jedino ako misle da skartiraju Lukovica.
                        Lukovic je i igrom i visinom 5-ca i nista drugo, ali i Smith je barem po nacinu igre isto 5-ca (neka small ball varijanta).
                        U takvoj situaciji deluje logicno da za 3 igraca na poziciji 5 bas i nema mesta ako bi doveli Hamiltona, pa ovo tvoje razmisljanje ima rezona.

                        Meni bi bilo logicno (a i pomenuo sam vec) da se dovede neko umesto Bjelice ko bi imao i sut, a mogao i na poziciju 5 ako/kad zatreba posto Smith igra odlicno, a i Lukovic svoju ulogu/zadatke odradjuje.

                        Comment


                        • Ocekivano po igri i ucinku na terenu

                          Sportando @Sportando
                          MVP of December: Filip Petrusev (Mega Soccerbet)

                          Comment


                          • Originally posted by Borca View Post
                            Lukovic je i igrom i visinom 5-ca i nista drugo, ali i Smith je barem po nacinu igre isto 5-ca (neka small ball varijanta).
                            U takvoj situaciji deluje logicno da za 3 igraca na poziciji 5 bas i nema mesta ako bi doveli Hamiltona, pa ovo tvoje razmisljanje ima rezona.

                            Meni bi bilo logicno (a i pomenuo sam vec) da se dovede neko umesto Bjelice ko bi imao i sut, a mogao i na poziciju 5 ako/kad zatreba posto Smith igra odlicno, a i Lukovic svoju ulogu/zadatke odradjuje.
                            Vidi to sto je nama logicno ne mora da znaci da je i Pavicevicima. Sto ih briga ako imaju para. Sad su osjetili da mogu, osjetili su "krv". Hamilton je upgrade u odnosu na Urosa, nije mozda igrac za top8 EL ali za EC i ABA je top. Da im dodatno zatvori reket, odbije ulaze , da im sigurnost u skoku...oni to znaju , tako da nije nemoguce.

                            Comment


                            • Slazem se, a i dobro "oruzje" u pick and roll igri u napadu samo da Pavicevic ubedi svoju bekovsku liniju da se igra malo i pick and roll kada je Hamilton na parketu.

                              Comment


                              • Poštovani prijatelji, komšije, kumovi, rodjaci, braćo po tastaturi, a i ostali, da na ovaj Blag dan poželim svima da se i ove godine družimo u zdravlju i veselju, blagodati.
                                Verujem da svi ove stranice koristimo kao razbibrigu u ova luda vremena i naravno da pored kvalitetnih tekstova ima i dosta šale, lepih, nekih težih i ružnijih reči.
                                Tako da, ako sam nekoga uvredio, verovatno jesam, izvinjavam se do neba, a i sigurno nije sa zlom namerom.
                                Živeli i idemo dalje.






                                PS



                                Zvezda šampion.

                                Comment

                                Working...
                                X