Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
    Ma da, sezona je odlicna za sada. Kao sto si rekao. Daleko je kraj. Moze bas dobro da se zakuva.
    U sredu se valjda (ne igra se EK sledece nedelje) igraju 3 prethodno odlozene utakmice zbog korone (cini mi se Buducnost i Igokea, FMP i Cedevita-Olimpija, Mornar i Borac), uskoro ce i odlozena utakmica Cedevita-Olimpije i Buducnosti pa ce se stanje na tabeli donekle normalizovati u smislu da ce biti manje neodigranih utakmica kod nekih timova (prvenstveno mislim na ovaj gornji dom timova koji se bori za plasman u plej-of).
    Last edited by Borca; 27-12-20, 20:52.

    Comment


    • Nakon Ulubaja, iz FMPa odlazi i Nemanja Jaramaz.

      Comment


      • Zvezda i FMP registrovace svih 40 dozvoljenih igraca.

        Comment


        • Kolika su gospoda navijaci Partizana i Buducnosti sa foruma najbolje govori ova poslednja korona situacija u KKCZ.
          Sinoć je zbog dva slučaja zaraze u Budućnosti otkazan duel u Podgorici sa Igokeom
          Round 13 game between Krka and FMP, that was scheduled for Monday, 4 January 2021, is officially postponed due to a rising number of confirmed COVID-19 cases in Krka team
          Naravno da postoji samo jedan lik na forumu , koji ne razume situaciju sa koronom


          Lazar Vasić u Fmp-u

          Comment


          • FMP raskinuo saradnju sa Nikolom Popovićem koji je letos potpisao 4-godišnji (1+3) ugovor sa Zvezdom i sa Ognjenom Čarapićem.

            Comment


            • Originally posted by serbianhoops View Post
              FMP raskinuo saradnju sa Nikolom Popovićem koji je letos potpisao ugovor sa Zvezdom

              sloboda ili ništa

              Comment


              • Ne znam šta ti je . Popović je bio na kaljenje u FMPu.

                Comment


                • Originally posted by serbianhoops View Post
                  FMP raskinuo saradnju sa Nikolom Popovićem koji je letos potpisao 4-godišnji (1+3) ugovor sa Zvezdom i sa Ognjenom Čarapićem.
                  Sto su ga uopste doveli (i to cini mi se posle pocetka sezone), ja mislio ima nekog plana posto je jos mlad igrac.

                  Comment


                  • Čarapić je sjebao karijeru preranim odlaskom iz Mornara u Budućnosti. Bio je tada ubedljivo najtalentovaniji pionir u CG.

                    Comment


                    • Doveli, videli da nije taj kvalitet koji nam je potreban i aj ti decko u Partizan ili Borac.

                      Comment


                      • Mornar se na šali.

                        U dobroj su formi.

                        Comment


                        • Oho-ho kucanje Smita, prelepo.

                          Comment


                          • Dosta bolji Mornar u odnosu na prethodne sezone, na odbranu se sada obraca dosta vise paznje, a dodali su i jos ofanzivnog potencijala. Vodili su uglavnom veceras 5-7 razlike ali evo ih na +19 u trecoj cetvrtini u Cacku.

                            Edit. Kakva zakucavanja Smith-a u ovoj cetvrtini, evo sad i poster preko Carapica.

                            Comment


                            • Užasan početak FMP-a.

                              13:1 trenutno.

                              Comment


                              • Vratio se FMP.

                                Nerešeno posle prvog poluvremena.

                                Comment

                                Working...
                                X