Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
    Ne sprdajte se. Cus Lokomotiva 21m usd, Monako 11...a ovi odavde po 9...ahhhaa bez obzira sto su u usd
    Budzet nije = plate i porezi, tu su smjestaj, prevoz, operativni troskovi, sala, pripreme...
    Poenta je prica Partizana kako oni jadni nemaju ništa a dres pun sponzora i jos prijave 9.4m budzet

    Comment


    • Sto je ovo ljudi moji? Kakve su ovo price najjace.

      Comment


      • Originally posted by Victor BG View Post
        Budzet nije = plate i porezi, tu su smjestaj, prevoz, operativni troskovi, sala, pripreme...
        Poenta je prica Partizana kako oni jadni nemaju ništa a dres pun sponzora i jos prijave 9.4m budzet
        Pa daj celu onu tabelu....i za EL.

        Comment


        • Zapamtio sam da je Barsa prva 45 drugi CSKA 42.5 Virtus u EC prvi al ne znam koliko...

          Comment


          • Hahaha

            Još će neko i poverovati u ove gluposti.
            Last edited by Karamazov; 27-12-20, 08:55.

            Comment


            • Originally posted by Borca View Post
              Djordjevic na ovoj utakmici podseca na svoje najbolje partije u ABA ligi, dobio je vise prostora kod novog trenera.
              Posle +7 za Megu na kraju prve cetvrtine na poluvremenu je +4 za FMP.
              Jovanović ga je već na samom početku sezone skrajnuo, ne znam iz kog razloga.

              Od trenutka kad je imenovan za pomoćnika Kokoškovu užasno je vodio utakmice.

              Comment


              • Originally posted by Karamazov View Post
                Jovanović ga je već na samom početku sezone skrajnuo, ne znam iz kog razloga.

                Od trenutka kad je imenovan za pomoćnika Kokoškovu užasno je vodio utakmice.
                Nije skrajnut


                Od pojedinih igrača, poput Stefana Đorđevića, očekivalo se da ove sezone budu apsolutni lideri. Od statusa potencijalnog reprezentativca Srbije, za par meseci, Đorđević je postao puki epizodista u ekipi.

                – Istina je; od nekih igrača očekivali smo znatno više, verujem i oni sami od sebe. Stefan Đorđević je sigurno jedan od njih; nažalost imao je neviđeni peh da je dva puta bio inficiran koronom, pritom je tokom priprema tri nedelje morao da pauzira zbog povrede skočnog zgloba. Sve to je sigurno uticalo na njegovu formu.

                Comment


                • Sad vidim i razlog, nije ipak to bila želja Jovanovića već je uticala korona i povreda.

                  Comment


                  • Gorda postao Mornar

                    Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока

                    Comment


                    • Auuu sto cine Pavicevici. Na ovaj roster dodati Gordu?! Koliko su oni za ovih 5 godina velikih ulaganja i nabacivanja random igraca mogli da naprave tim pun regionalnih i crnogorskih talenata , sad na kraju tog nekog petogodisnjeg ciklusa bili favorit broj 1. Ovako bez ijednog igraca iz svog grada, bez ukazane sanse bilo kom crnogorskom talentu i mladom igracu su sta?

                      Comment


                      • Sto bi reko dekki svojvremeno, podrska za pravu sportsku pricu [emoji1]
                        Kako lijepo igra Igokea, navijam za njih i Megu da udju u top4.

                        Sto se brace Pavicevic tice, nemam komentar. Cuo sam da su jako bezobrazni prema omladincima, ne smijes da ih pitas za neku ozbiljniju ulogu u ekipi. Dok na drugu stranu dovode bivse igrace i preplacuju ih. Nije mi jasno da ako nece barem iz Bara, onda iz drugih CG gradova dovedu nekog, a nije da nema igraca, eno Studentski centar, kk podgoricu, lovcen sutjesku sasvim solidnih igraca za njih. Ne slazem se sa njihovm vizijom, veoma su mi antipstican kolektiv.

                        Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока
                        Last edited by StefanPG; 27-12-20, 17:01.

                        Comment


                        • Ovo je najgora ekipa u koju je polupano najvise love u istoriji ABA lige

                          Comment


                          • $9,4 mil

                            Comment


                            • Samo "Vranjo" beo.
                              Crni barani.

                              Comment


                              • Mornar gazi.

                                Uz Budućnost glavni favorit za titulu ABA lige.

                                Comment

                                Working...
                                X