Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA liga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • CZV - Olimpija...dobar mec u najavi. Nisam siguran da Olimpija moze da nekog egala, mada je ocigledno podigla formu zadnjih nedelja...

    Comment


    • Bice dobra i Mega vs Buducnost.
      Moze li Mega posle 2 tragicna poraza od Partizana i Zvezde skinuti jedan veliki skap?

      Sto se Olimpije tice, njima sad krece sex.
      Drugi krug EC i utakmice protiv Zvezde, Mege, Mornara, Buducnosti...

      Comment


      • Da , za nas mnogo vazan mec u nedelju sa Megom. I vi i Zvezda su jedva dobili.

        Comment


        • Pobeda Igokee u Zagrebu veceras i lepih 8-2 pred malo tezi raspored koji ih ceka u ABA u narednom periodu.

          Comment


          • Ne znam šta je sa Daliborom Ilićem. Odavno ga nema u sastavu Igokee.

            Comment


            • Krko ih odvalio...partizani su tesko smece od tima. .. tako je kad surujete sa djavolom..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Pazi Lošmi da se u dogledno vreme ne promene uloge.
                A slažem se da smo smeće i još ponešto.
                AT treba podići spomenik zbog čuda koje je radio sa ovom propalom grupom nazovi košarkaša.

                Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  Pazi Lošmi da se u dogledno vreme ne promene uloge.
                  A slažem se da smo smeće i još ponešto.
                  AT treba podići spomenik zbog čuda koje je radio sa ovom propalom grupom nazovi košarkaša.

                  Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                  Vasa je greska Mika, Scepanovic i Codi....Generalno bolje da ste bili mucenici nego placenici..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Danguba, S. Janković ima tu dosta materijala za sumnju ko je kukavičje jaje, ko je trula jabuka.

                    Comment


                    • Naša je greška što smo poverenje dali SNS kadru koji tu samo statira i slepo sluša žvalavine dalje savete.
                      Isto tako ne bi ja svu strelicu krivice usmerio samo na Limara već bi se vratio malo u prošlost i priupitao gde su se sakrili oni koji su Ostoji ostavili pet "milki" duga.
                      Ne mogu puno kritikovati i pljuvati selekciju jer je identična prošle sezone žarila i palila. Danas nije sramota izgubiti, slabo šutirati već je sramota ne oznojiti propisno dres.
                      Znaš da ti je svaki meč kvalifikacioni. Sužen ti izbor za kiks ti kao protiv Mege izađeš na teren sa stavom "ma boli me uvo za sve". Najgore što se ne vidi očaj kod igrača. Mišljenja sam da oni na sve gledaju ko zajebanciju a to što je PO gotov za nas pre NG nek obesimo mačku o rep.
                      Ovde je potrebna govnjiva motka po leđima. Pa kad ista budu modra da vidimo hoće li ih boleti ona stvar za sve i blatiti ime i grb kluba.

                      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Vama grobarima nije lako posle one ere gde se znalo sta znaci nositi crno-beli dres i kako su se vaspitavale generacije igraca vaseg kluba. Na stranu sta ja mislim o vasem tadasnjem odnosu prema nama i koliko sam ogorcen kao navijac Zvezde. Ali ako to izuzmemo i posmatramo samo vas rad sa igracima i kosarkaski aspekt, vi ste bili ozbiljna prica i ozbiljna organizacija. Ovakve njuske kakve sad igraju kod vas ne bi tada bile ni razmatrane ili bi bili brzo najureni govnjivom tojagom.

                        Comment


                        • Ja ne bežim od nekih stvari koje su se dešavale u prošlosti. Velika većina Grobara je opijena slavom i titulama mislila kako se fantastično i sistematski radi u klubu. Ispada da su ti uspehi bili samo paravan za sve ono loše što se odvijalo u upravljačkoj strukturi.
                          Partizan se dokopa F4 u Parizu, bude redovan učesnik TOP faza i ne dugo zatim ode u problem koji ga mori i tišti dan danas.
                          Imao je Partizan u to vreme gorih imena i igrača nego što su sada u klubu. Ne smemo smetnuti s uma kako je Duško Vujošević krpio neke poznate timove sa Bane Đekićem, Aljošom Mitrovićem čak više sa njima je bio deo spektakla iz Bersija.
                          Kao što nama niste vi sad krivci za novonastalu našu situaciju, tako je pogrešno u to vreme sve svaljivati na Partizan a menjali ste uprave ko mi čarape. Imali ste u tom periodu vaše ptice zlosutnice poput Žike Pauka i pogotovo uništitelja KKCZ Gorana Vesića koji je godinama bio vaša najveća rak rana i problem.
                          Ovde je takvo podneblje da su nam uvek komšije i najljući rivali krivi. Svi nam sapliću noge i svi nam žele najgore. Do kad budemo tako posmatrali stvari nema ovde ništa od sportskog rivalstva.

                          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Mega - Budućnsot na AS2.

                            Dobar Simonović. I nama će valjati ako bude došao.

                            Comment


                            • Rid udario Petruševa.

                              Ume Petrušev da provocira i samo sam čekao kad će ga neko zveknuti.

                              Comment


                              • Originally posted by Karamazov View Post
                                Rid udario Petruševa.

                                Ume Petrušev da provocira i samo sam čekao kad će ga neko zveknuti.
                                Ma nema to veze sa ovakvom reakcijom Rida
                                Potpuno zasluženo isključen

                                Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X